Cukiernica88

nie podano imienia i nazwiska

Meine Bloge.
RSS

Wpis został dodany do obserwowanych

Zarządzać obserwowanymi blogami i wpisami możesz na stronie Obserwuję > blogi

Obserwujesz ten wpis

Zarządzać obserwowanymi blogami i wpisami możesz na stronie Obserwuję > blogi

Przestałeś obserwować wpis

Blog został dodany do obserwowanych

Zarządzać obserwowanymi blogami i wpisami możesz na stronie Obserwuję > blogi

Obserwujesz tego bloga

Zarządzać obserwowanymi blogami i wpisami możesz na stronie Obserwuję > blogi

Przestałeś obserwować bloga

Wyświetlane są wpisy z maja 2011 roku - zobacz wszystkie

Konkurs na najładniejszą aktorkę - wyniki + zapowiedź następnego konkursu.
| 8 komentarzy
Oczywiście potrzymam was w niepewności... Na pewno się nie zdziwicie. Ale szanse były wyrównane i zadecydował 1 pkt. dokładnie ;)) Obstawiałam ranking - Nina, Amanda, Mandy, Ashley i Ziyi, a jest on całkiem inny...
Zacznę od miejsca ostatniego... Na szarym końcu znalazła się amerykańska piękność, która zaledwie 27 lat... Owa aktorka ślicznie śpiewa i znana jest wszystkim przede wszystkim z roli nieśmiałej i chorej Jamie Sullivan. Oczywiście to.... Mandy Moore!Na miejscu czwartym znajdzie się ciemnowłosa pani, którą również możemy uważać za piękność. ;) Aktorka ma 32 lata i trzyma się bardzo dobrze. Na pewno pamiętacie ją sprzed lat, kiedy była jeszcze piękniejsza i debiutowała w jednej z chińskich produkcji. Dodatkowo zrezygnowała z tańcy, by móc grać w filamch. Mowa tu o... Ziyi Zhang!


Na miejscu trzecim najmłodsza kandydatka, która znalazła się w tegorocznej "najpiękniejszej" piątcem gdyż ma dopiero 21 lat i w grudniu tego roku skończy 22 lata. Zadebiutowała już w serialach w 2002 roku, gdyż występowała tylko gościnnie, jednak rozgłos z całą pewnością przyniósł jej serial "Pretty Little Liars", w którym gra Hannę Martin. I jest to - Ashley Benson!Kto zajął miejsce pierwsze? Zostały już tylko dwie kandydatki - Amanda Seyfried i Nina Dobrev. Tylko jedna z nich mogła zająć to najwyższe miejsce, choć obie znalazły się na podium. Obie są utalentowane, śliczne oraz znane i lubiane przez publiczność. 
Drugie miejsce zajęła jedna z tych pań. Aktorka. Ma 25 lat, ale w tym roku, w grudniu skończy 26 lat. W 2008 roku wystąpiła na gali rozdania Oscarów. Grała z takimi osobistościami jak Meryl Streep, Colin Firth, Hugh Laurie, Lindsya Lohan, Rachel McAdams i wielu innych. Znana z produkcji "Listy do Julii", "Wciąż ją kocham", "Chloe", "Wredne dzeiwczyny", "Red Riding Hood" oraz musicalu "Mamma Mia!". Jest to oczywiście... amerykanka. ;) Drugie miejsce zajmuje... Amanda Seyfried!Wiecie już kto zajął miejsce pierwsze, ale postanowiłam, że i o tej pani coś napiszę. Aktorka ma 22 lata (nie jest najmłodsza, bo urodziła się w styczniu, a Ashley Benson jest z grudnia). Bułgarska aktorka i modelka. Kojaorza z roli Eleny w serialu "Pamiętniki Wampirów". Zagrała też w paru innych filmach. Jednak to za sprawą serialu zdobyła popularność i rozgłos. Nina jest lubiana, przede wszystkim też dlatego, że nie zadziera nosa, jako aktorka, no i znana jest z akcji chartatywnych. Pomagała przy budowie szkoły w Kenii.
Konkurs na najładniejszą aktorkę wygrywa... Nina Dobrev!Teraz dodam parę zdjęć Niny, która oczywiście w pełni zasłużyła na wygraną. :) Sama z wyników jestem zadowolona. ;) Ale zanim to, to jeszcze ogólny ranking podsumowujący.

1. Nina Dobrev - 231 pkt.
2. Amanda Seyfried - 230 pkt.
3. Ashley Benson - 160 pkt.
4. Ziyi Zhang - 132 pkt.
5. Mandy Moore - 130 pkt.


Na górze tylko 3 zdjęcia z sesji Teen Vogue'a, jeśli jesteście ciekawi, sami to zobaczcie na stronie: http://www.teenvogue.com/industry/coverlook/2011/03/nina-dobrev-teen-vogue-photos#slide=1


A zapowiedź konkursu to chyba konkurs na najprzystojniejszego aktora, tylko pytanie, czy chcecie by ten konkurs ODBYŁ SIĘ?

Pozdrawiam, Cukiernica88.
Konkurs na najładniejszą aktorkę - finał + Turysta
| 58 komentarzy
Cześć! Dziś nowa notka. Nikomu nic nie obiecywałam, ale po prostu wiem, że niektórzy będą ciekawi wyników i się nie zdziwię. Odpadły cztery aktorki. Słabo poradziła sobie... Co mnie akurat mocno zdziwiło - Jennifer Love Hewitt, która wcześniej prawie cały czas zajmowała podium. Dodatkowo spadek o dwa miejsca Ashley Benson, ale nie martwcie się, ta pani na pewno jest w pierwszej piątce, choć zajęła ostatnie miejsce. :)Najniższą pozycję zajęła tym razem Hayden Panettiere z zaledwie 45 punktami, choć to i tak nie taki straszny wynik. Jesteście ciekawi kto jeszcze odpadł, a kto jeszcze przeszedł? Chyba nie zdziwi was, że jedna z faworytek (najpierw była to Amanda Seyfried) Nina Dobrev znów zajęła miejsce pierwsze i wybiła się ponad wszystkie aktorki, które brały udział w konkursie z wynkiem 128 punktów. Z finałem nie pożegna się też Mandy Moore, która zajęła miejsce trzecie. Pozostała niepewność i kilka aktorek: Emilie de Ravin, Emma Roberts, Amanda Seyfried, Ziyi Zhang. Które z nich przeszły, a które nie? To sprawdzicie sami już niżej :)

1. Nina Dobrev - 128 pkt. (.)

2. Amanda Seyfried - 120 pkt. (+4)

3. Mandy Moore - 105 pkt. (-1)


4. Ziyi Zhang - 100 pkt. (+5)

5. Ashley Benson - 75 pkt. (-2)

6. Emilie de Ravin - 62 pkt. (-1)
7. Emma Roberts - 51 pkt. (+1)
8. Jennifer Love Hewitt - 49 pkt. (-4)
9. Hayden Panettiere - 45 pkt. (-2)

Ogólnie jestem z wyników zadowolona, bo wyłoniliście te 5 najpiękniejszych aktorek - waszym zdaniem ;) Czas wybrać tę jedną jedyną, która jest najładniejsza... Ten ranking pokazuje, że 3 pierwsze aktorki są naprawdę ładne, a 2 następne, czy nawet 5 albo i 10 jest też ślicznych. Teraz pomyślałam, że szkoda, że nie dorzuciłam Jessici Alby, bo zapewne znalazłaby się spokojnie w tej pierwszej piątce. ;)


Ale nie wzięła wtedy Alby, bo nawet o niej nie pomyślałam, no nic. A jak głosujecie? Cóż, przyznajcie punkty: 10 pkt, 5 pkt, 2 pkt, 1 pkt. Jedna aktorka jak widzicie punktów nie dostanie. Widziałam wczoraj "Turystę" i choć powinnam zrobić to dawno wczoraj nadarzyła mi się okazaja, no.... Nawet, nawet. Uwielbiam Johnny'ego, ale koniec... Zbyt przeiwdywalny. ;[
[/i]Jeszcze ten początek jakiś był, tak tajmeniczo itp. Potem się fajnie zapowiadało, ale kurcze, 30 ostatnich minut było... Beznadziejne... Bo koniec był oczywisty. Ale to nic. Lubię takie, a'la sensacyjne, więc obejrzałam i choć oceny mu nie postawię, to jeśli wam się nudzi to polecam. Oceny nie mogę wystawić, bo będzie to niesprawieliwe: po pierwsze lubię Johnny'ego, po drugie takie zakończenie, Angelina to 50/50 i wgl.
Jakie są wasze odczucia po obejrzeniu tego filmu? :)
Pozdrawiam, Cukiernica88.
Konkurs na najładniejszą aktorkę - półfinał, część II.
| 52 komentarze
Hej! Jak tam wasz weekend? Mój jest spokojny, uroczy, słoneczny, ciepły, radosny i mogłabym tak wymieniać i wymieniać, ale nie bardzo mam na to ochotę, więc od razu przejdę do II części półfinału tego konkursu. Wyniki trochę się zminiły, ale nieznacznie. Jak wiecie pożegnamy tu 5 aktorek. :) Jednak w głosowaniu wyszło tak, że na jednym miejscu były dwie aktorki, więc... Pożegnamy 6 aktorek. :)

1. Nina Dobrev - 482 pkt.

2. Mandy Moore - 377 pkt.

3. Ashley Benson - 375 pkt.

4. Jennifer Love Hewitt - 343 pkt.

5. Emilie de Ravin - 318 pkt.

6. Amanda Seyfried - 314 pkt.

7. Hayden Panettiere - 298 pkt.

8. Emma Roberts - 276 pkt.

9. Ziyi Zhang - 228 pkt.

10. Katherine Heigl - 217 pkt. i Keira Knightley - 217 pkt.
11. Liya Kebede - 186 pkt.
12. Leighton Meester - 173 pkt.
13. Alexis Bledel - 169 pkt.
14. Amy Adams - 144 pkt.

No i mamy dziewięć najładniejszych aktorek. Do finału przjedzie tylko 5, więc wybierzecie z tych 9 te 5 najładniejszch :))
Teraz głosujecie całkiem inaczej. Przyznajcie punkty pięciu aktorkom, które chcecie zobaczyć w finale: 5 pkt, 4 pkt, 3 pkt, 2 pkt, 1 pkt. Głosujecie do odwołania!
Pozdrawiam.
Cukiernica88.
Konkurs na najładnieszą aktorkę - półfinał, część I.
| 78 komentarzy
Cześć Filmebowicze! Jak wam minął ten tydzień? Mi całkiem dobrze. ;) Wiem, że teraz licealiści piszą matury, więc im nie zazdroszczę. Chociaż tym, którzy siedzą w domu, troszkę tak. Sama chciałabym w końcu solidnie odpocząć ;D Wiecie - 10 godzin snu i zero pośpierchu ;P
Bardzo, bardzo chciałabym też podziękować Chrisowi_Perry, bez którego - nie ma co ściemniać - tej notki dziś by tutaj nie było. Dziękuję ;)
A teraz czas na wyniki. ;)
Troszeczkę się zminiły, troszkę bardziej, ale przecież trzeba było wybrać te najlepsze z 20. :) Tym razem na miejscu pierwszym Nina Dobrev - i jest to w zupełności miejsce zasłużone; na drugim Katherine Heigl - tym razem trzydziestolatka ;); a na trzecim - Mandy Moore. :)

1. Nina Dobrev - 748pkt.

2. Katherine Heigl - 624pkt.

3. Mandy Moore - 524pkt.

4. Jennifer Love Hewitt - 519pkt.

5. Ashley Benson - 505pkt.

6. Ziyi Zhang - 480pkt.

7. Amanda Seyfried - 468pkt.

8. Keira Knightley - 467pkt.

9. Hayden Panettiere - 440pkt.

10. Emma Roberts - 385pkt.

11. Amy Adams - 375pkt.

12. Emilie de Ravin - 214pkt.

13. Alexis Bledel - 291pkt.

14. Leighton Meester - 277pkt.

15. Liya Kebede - 244pkt.

16. Elisabeth Harnois - 234pkt.
17. Anne Hathaway -227pkt.
18. Katie McGarth - 204pkt.
19. Blake Lively - 203pkt.
20. Conchita Campbell - 150pkt.

Mimo wszystko postanowiłam dać szansę jeszcze kilku aktorkom, a dokładnie pięciu. ;) Półfinał podzieliłam na 2 części. W części pierwszej (tej dzisiejszej) odpadnie 5 aktorek, a w II części kolejne 5 i tak zostanie tylko najlepsza piątka na finał. :)
Głosowanie będzie jeszcze inne. :) Przydzielicie punkty: 10 pkt., 9 pkt., 8 pkt., 7 pkt., 6 pkt., 5 pkt., 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt. i 1 pkt. Głosujecie do odwołania.Druga część notki to ta część dotycząca ostatniej notki o Audrey Hepburn. ;D
Myślę, że w wyniku przeważyły późniejsze głosy. Toczyła się bitwa pomiędzy "Śniadaniem u Tiffany'ego" a "Listami do Julii". Ostatecznie ten pierwszy film zdobył o 1 pkt. więcej. :)1. "Śniadanie u Tiffany'ego" - 19 pkt.
2. "Listy do Julii" - 18 pkt.
3. "Walentynki" - 15 pkt.
4. "Dziewczyna w czerwonej pelerynie" - 11 pkt.
"Kwiat pustyni" - 11 pkt.
5. "Nowożeńcy" - 10 pkt.
6. "Zamachowiec" - 3 pkt.
7. "The Roommate" - 1 pkt.


W sondzie też wygrało "Śniadanie u Tiffany'ego" :) Jestem z tego zadowolona. :) Zaraz puszczę wam najpiękniejszą piosenkę jaką w życiu słyszałam i żadne Rihanny i inni wokaliści i zespoły tego nie zmienią. :)"Śniadanie u Tiffany'ego" - 64 %
"Rzymskie wakacje" - 36 %
Oczywiście średnio to wyszło Audrey, ale piosenka śliczna. :)
Pozdrawiam, Cukiernica88. :D
Jeden dzień się kończy, drugi się zaczyna - zawsze coś się traci.
| 27 komentarzy
Hej! Niestety nie podliczyłam jeszcze głosów i naprawdę nie mam ochoty się do tego zabierać, więc wyniki szybko się nie pojawią. Temat jest właściwie tematem wolnym, ale napiszę wam o filmach, jakie ostatnio widziałam i na koniec mała sonda. :)Nadrobiłam trochę strat w filmach i jestem z siebie całkiem dumna. :) Naprawdę zobaczyłam kilka świetnych produkcji i innych nieco mniej fajnych, ale również wartych obejrzenia, chociażby z braku czasu.

1. "Śniadanie u Tiffany'ego" z Audrey Hepburn. Nie pierwszy raz widziałam ten film i naprawdę go lubię. Kto jeszcze tego filmu nie widział, naprawdę polecam.
Moja ocena: 9/10 + ulubiony. 
2. "Walentynki" kolejna komedia romantyczna, chociaż w nieco innym stylu i miejscami... nudnawa. Choć nie powiem, można było się pośmiać.
Moja ocena: 7/10
3. "Dziewczyna w czerwonej pelerynie" poświęciłam na nią czas po raz drugi, bo chciałam zobaczyć, jak spisała się Amanda Seyfried i... Produkcja widziana po raz drugi wypadła lepiej w moich oczach, niż za pierwszym razem.
Moja ocena: 7/10
4. "Listy do Julii" widziałam je już dawno, dawno temu, ale postanowiłam je tu dodać, bo widziałam je jeszcze w tym roku. :)
Moja ocena: 8/10 (naprawdę fajna komedia romantyczna)
5. "Zamachowiec" po prostu sensacja. Nie przepadam za takimi filmami, ale ten postanowiłam zobaczyć i dla mnie to po prostu film, jeśli nie macie co robić ze swoim wieczorem.
Ocena: 7/10 (zakończenie się do tego przyczyniło i Eliza Bennett)
6. "The Roommate", czyli inaczej "Współlokatorka"; obejrzałam ten film tylko dla Leighton Meester i żeby zobaczyć Ninę Dobrev i Katerinę Graham. Ogółem film średni. Jak na horror słaby.
Moja ocena: 6/10
7. "Nowożeńcy", no w końcu ich obejrzałam. Lubię Brittany Murphy i Ashtona też, choć nieco mniej. A więc śmieszna komedia. :)
Moja ocena: 7/10.
8. "Kwiat pustyni" film, który już dawno temu powinnam była zobaczyć. Naprawdę warto, choć książka lepsza. No i Liya Kebede, do której się przekonałam. :)
Moja ocena: 9/10


No i to wszystki filmy, które widziałam. Jest ich trochę. Chyba nigdy aż tyle czasu nie wygospodarowałam w miesiącu na 8 filmów. :)
A dla was mały konkurs-sonda. Wybieracie 4 filmy, które uważacie za najlepsze. :) Wiem, że jest ich mało, ale tam. :)
I jeszcze sonda, o której pomyślałam dopiero teraz. :)

Sonda dotyczyć będzie Audrey Hepburn :))Wolicie "Śniadanie u Tiffany'ego" czy "Rzymskie wakacje"?
Możecie głosować tylko raz, jeśli chodzi o tę sondę.
Pozdrawiam, Cukiernica88 ;*
o