nie podałeś swojego imienia i nazwiska | Daj się rozpoznać Twoim znajomym Uzupełnij swój profil
Na filmwebie od:
3 lutego 2010

LukeInside

nie podano imienia i nazwiska

Rankingi

dodający:
455 pkt. #27 luty [+1]
12730 pkt. #342 wszech czasów [-]

Podobieństwo

? %
Poziom Waszego podobieństwa nie jest znany. Zaloguj się.

blog

RSS
 • Pomocne przy kontrybucjach:

  Lista tłumaczeń festiwali filmowych - ctrl+c = kopiuj, ctrl+x = wytnij, ctrl+v = wklej
  Blog o gatunkach filmowych - przypomnienie czego nie łączyć/co łączyć w jeden gatunek
  Lista stowarzyszeń operatorów filmowych - strona z polskimi nazwami tych stowarzyszeń
  Daty premier - atrybuty
  Pozostałe tytuły - atrybuty
  Studia filmowe - atrybuty
  Odcinki - wszelkie informacje
  Ciekawostki do osób - szkoły, miejsca
  Plakaty - kilka wskazówek od osoby, która ma ego z kosmosu :P
  Nowy_blog - miejsce gdzie można m.in. podać filmy i osoby do usunięcia (np. duble)
  FAQ_weryfikatorów - dział stworzony przez tych pretensjonalnych sprawdzających :P
  Stan kontrybucji - miejsce, gdzie można zerknąć na daty oczekujących kontrybucji

 • Lista wyjątkowych troglodytów, o których świat nie zapomni: :)

  http://www.wykop.pl/ludzie/hyrkan/ - niech te "wypowiedzi" i fakt, że kilkukrotnie zbanowano temu ćwierćinteligentowi konto na tamtejszym portalu mówią same za siebie (oraz otrzymywana tam ilość minusów) :) Żałośnie czepia się innych, podczas gdy sam prezentuje taki poziom depresji, jaki można zobaczyć na wykopie. Na dodatek nie radzi sobie z logicznym rozumowaniem zdań, tudzież obserwacją świata, co udowodnił na filmwebie, uznając, że gaz to materia, a nie stan jej skupienia. Cierpi na wyjątkowy rodzaj choroby psychicznej, sumując sobie jakieś punkty w dyskusji oraz "produkując" dziecinne błędy w ortografii. Infantylność mózgu tego osobnika oraz niezdolność do pogodzenia się z porażką zachęca go do wypisywania dużej ilości komentarzy pod Waszymi, w których przejawia skłonność do upadania coraz niżej, aż do granic żałosności. Takie zachowanie jest próbą wybronienia się z wcześniejszego upokorzenia - oczywiście nieskutecznie. Dodatkowo przedstawia stanowisko pełne nienawiści do osób wierzących oraz tych niepełnosprawnych. Uważa, że "powinno się takie osoby wyeliminować ze świata". To tłumaczyłoby uwielbienie wobec Janusza Korwina-Mikke (avatar na wykopie), który posiada podobne braki w wartościach moralnych, jak i intelektualnych.

  To wypowiedź (nie jedyna) jednego z użytkowników na temat tego prymitywa, którą otrzymałem pewnego dnia: "Z kolegą miałem już nieprzyjemność, więc tylko o nim mogę się wypowiadać. "Ciężki przypadek" to raczej lekki eufemizm ;) Życzę dużo cierpliwości. Choć może najlepszym sposobem jest po prostu nie odpowiadać a jeszcze lepszym nie czytać - choć wcale nie twierdzę, że to łatwe do realizacji. Kiedy podczas ost. "dyskusji" następnego dnia znalazłem ok. 100 odpowiedzi pod moimi wypowiedziami na kilkunastu forach, postanowiłem odpuścić. Jest lepsze rozwiązanie?" - ze swojej strony napiszę tylko tyle: You've been warned ;) Z drugiej strony - po co iść do ZOO, lub cyrku, skoro rozrywkę możemy sobie zapewnić zapoznając się z poziomem inteligencji tego przodka pawiana? :)
 • Zobacz całego bloga
LukeInside Online
Na filmwebie od:
3 lutego 2010
"What was the start of all this? When did the cogs of fate begin to turn? Perhaps it is impossible to grasp that answer now, from deep within the flow of... time... But, for a certainty, back then, we loved so many, yet hated so much, we hurt others and were hurt ourselves... Yet even then, we ran like the wind, whilst our laughter echoed, under cerulean skies...") więcej