PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697471}

Śródziemie: Cień Mordoru

Middle-Earth: Shadow of Mordor
7,6 7 537
ocen
7,6 10 1 7537
Śródziemie: Cień Mordoru
powrót do forum gry Śródziemie: Cień Mordoru

Super

ocenił(a) grę na 10

Ukończyłem dopiero parę misji głównych, ale mogę już powiedzieć że gra jest wspaniała. Bardzo
dobra walka, ciekawe zadania poboczne, otwarty świat, ulepszanie postaci. Nie mogę się oderwać :)

Kjcdudbjsdv

Też mnie wciągnęła. Przegrałem 12 godzin, a nawet w połowie gry jeszcze nie jestem. Zajmuję się głównie polowaniem na kapitanów. Ciekawe czy oni się kiedyś skończą. :)

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

To tak jak ja. Przeszedłem dopiero 4 misję głównego wątku i cały czas zabijam kapitanów żeby mieć więcej potęgi.

ocenił(a) grę na 8
bartoszcyc8

Mi sie wydaje ze musza sie skonczyc :))ogolnie fajnie sie ich tlucze dopiero doszedlem do tych glownych kapitanow fajny pomysl ciekawe czy sa silni w porownaniu do nizszej klasy no i pewnie lepsze runy:)

Kjcdudbjsdv

zgadzam się, choć dla mnie 9/10.
Jednak gdyby misje nie były aż tak monotonne oraz single był sporo dłuższy, było by lepiej. Bo poza tym, gierka jest najlepsza ze wszystkich jakie do tej pory powstały jeśli chodzi o LOTR.

ocenił(a) grę na 4
Shurtugal_Eragon

Najlepsza, bo gry inne gry ze świata LOTR to jeszcze większe gówno. Bycie najlepszym spośród najgorszych to żaden powód do dumy.

WlochatyHejter

ano zgadzam się;) Zmieniłem ocenę na 7;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones