PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606063}
7,7 7 973
oceny
7,7 10 1 7973
Alan Wake
powrót do forum gry Alan Wake

Siemka. Właśnie kończę przechodzić 2 odcinek w Alanie Wake'u i mam do was pytanie które najprawdopodobniej zaważy o tym czy dalej będę grał w ta grę.
Po tych niecałych 2 odcinkach oceniam grę tak jak w temacie no ale jest jedno ale... :P
Chciałbym się was zapytać czy w następnych odcinkach Alana dalej będzie tak dużo walk z "opętanymi" jak na początku?
W grę chciałbym grać dalej ponieważ jest w niej niesamowita filmowa fabuła oraz super klimat i to mnie do niej przyciąga, lecz grywalność to wg mnie tragedia. Ciągła walka z mrocznymi potworami i uciekanie od światła do światła.. (lecz i przy tym są duuuże problemy, kondycja Alana.. noo bez komentarza :p) Osobiście tego nie kupuje, prawie przy każdym celu z którym się spotkałem bohater musi pokonać po drodze tonę opętanych co powoduje niezłe wkur***nie gracza... (przynajmniej mnie xD) Przy ograniczonej amunicji rac czy baterii bardzo ciężko jest przejść przez poszczególne miejsca. Fajną rzeczą jest za to zbieranie notatek ale oprócz tego i walki z mrokami główny bohater nie robi praktycznie nic.. Czekam na wasze uwagi, pozdrawiam :)

h0pe17

Pewnie już jesteś w dalszych rozdziałach albo przeszedłeś grę. Jeśli natomiast nie, to Cie rozczaruję - walka wygląda mniej więcej tak samo w kolejnych rozdziałach, czyli opętani, opętane przedmioty, bieganie od światła do światła, co baaardzo nudzi. Mało urozmaicony gameplay. Scenariusz całkiem niezły, tak samo jak oprawa audiowizualna, ale cała reszta poniżej przeciętnej.

ocenił(a) grę na 7
h0pe17

Napisałam niemal identyczny wątek na ów forum. Niestety tak mnie zniechęciła, że całej nie przeszłam. Wytrzymałam jakieś 85% gry... Szkoda, że tak to popsuli.

ocenił(a) grę na 6
anarchistt89

Ja w końcu przestałem grać w tą grę. Uznałem, że to strata czasu :) Przez tydzień w który mogłem dalej męczyć się z Wake'iem przeszedłem całego BioShocka Infinite! Extra grafika, niesamowita fabuła i wciągająca rozgrywka. Jeśli kogoś również nudzi już Wake polecam BioShocka :)
A za dosyć dobrą fabułę, klimat i oprawe audiowizualna Wake zasługuje na taką naciąganą 6...

ocenił(a) grę na 9
h0pe17

Ustawcie sobie łatwiejszy poziom trudności ;D

ocenił(a) grę na 6
Krister_23

To nie chodzi o poziom trudności xD ale o monotonie gry :P
Zabijanie stworów latarką może i jest oryginalne ale w tej grze jest tego zdecydowanie za dużo.

ocenił(a) grę na 6
h0pe17

To prawda, już mnie niesamowity wku*w bierze z powodu tych walk. Nudne to jak flaki z olejem, wkurzające i ogólnie tragedia. Chyba nie przejdę tej gry z tego powodu, a rzadko mi się to zdarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones