PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646088}
6,5 1 325
ocen
6,5 10 1 1325
Amnesia: A Machine for Pigs
powrót do forum gry Amnesia: A Machine for Pigs

Chora gra

użytkownik usunięty

Ta gra jest chora. Jej fabuła wypacza umysł, bo wciąga do abstrakcyjnego, nierealnego świata. Otoczka budzi negatywne emocje przez pojawiające się potwory, płynącą strumieniami krew i bluźnierczy akcent (potraktowanie Pana Jezusa jako świnię w kościele). Tę grę produkowali psychopaci, albo sataniści. W każdym bądź razie ludzie, którzy mają zdegenerowane, brudne sumienia. Wylewają swoją wewnętrzną ohydę na innych, robiąc takie produkcje. Nie wiem jakim świrem trzeba być, by cieszyć się z tego, że grało się w grę, która nakarmiła was strachem, obrzydzeniem, psychicznie chorym światem i bluźnierczymi akcentami.

ocenił(a) grę na 5

hehe za bardzo cie nie zrozumiałem gra jest chora? ja tam się uśmiałem przy tej grze i ani razu się nie wystraszyłem,ta gra jest pomyłka tak słabej gry jeszcze nie widziałem a jak chcesz naprawdę się przestraszywszy to zagraj w Outlast w najlepszy horror ostatnich lat,tam to dopiero się posrasz po rajtkach :D Pozdro

użytkownik usunięty
elosidzej

Horrory to filmy zawierające okultyzm i są bardzo niebezpieczne. Jak ktoś chce najeść się prawdziwego strachu, to niech wyjedzie do Palestyny i powie publicznie, że się jest chrześcijaninem. Z jednej strony rzucą się islamiści, z drugiej syjonistyczny żydzi. Wtedy to jest strach. I nie trzeba żadnych horrorów oglądać, czytać, ani w je grać.

ocenił(a) grę na 5

to Amnesia: A Machine for Pigs nie jest dla cbiebie chora twój błąd dziękuje Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 4
elosidzej

Gra jest chora, ale trzeba czytać notatki ze zrozumieniem w grze....aby to stwierdzic.

ocenił(a) grę na 5
elosidzej

Outlast najlepszy horror? xDDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Po pierwsze: to ty jesteś mały, bo jako satanista skazujesz się na wieczne potępienie.
Po drugie: pudło, bo nie noszę moheru. Zrobiłeś z siebie idiotę.
Po trzecie: do kościoła chodzi się, by przystąpić do Sakramentów Świętych, a nie by cokolwiek i kogokolwiek lizać. Takie świństwa to raczej na twoich, bluźnierczych ekscesach się wyprawia.

A CRUCE VICTORIA!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Jesteś obrzydliwym gnomem. Diabeł Ci te plugastwa sączy do ucha, które tu wypisujesz. Obciąganie to plastyczne kształtowanie blach, zatem znowu pudło i znowu zrobiłeś z siebie idiotę. To ty ukazujesz objawy fanatyzmu satanistycznego z dodatkiem obsesji seksualnych. Wymagasz egzorcyzmów, dużo spowiedzi świętych i Komunii oraz przede wszystkim chcenia, by się nawrócić na właściwą ścieżkę - ścieżkę zbawienia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Naprawdę radzę udać się do egzorcysty. To wygląda na kontrolę demona.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Jesteś opętany seksem. Do egzorcysty mówię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Jesteś bardzo bardzo chory. Skoro nie chcesz iść do egzorcysty, to niestety będziesz nadal tak cierpiał. A te seksualne obsesje będą Cię dręczyć coraz bardziej, aż Cię wyniszczą do cna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Właśnie to cechuje prawdziwych katolików, że wbrew zewnętrznym siłom i naciskom, nie ustają w wierze nawet, kiedy jest groźba utraty życia ziemskiego. Katolików cechuje odwaga i tylko katolicy są w stanie odważnie stanąć przeciwko Saracenom i wypędzić ich z Europy. Wy macie odwagę tylko chować się po lasach, po opuszczonych ruinach, po nocy i odprawiać te swoje bluźnierstwa, oraz malować pentagramy na drzwiach kościelnych. Ciekawe co wy, opętańcy byście zrobili, gdyby przyszło starcie z Saracenami. Albo byście uciekli, albo byście się sprzymierzyli, ponieważ Lucyfer, którego wy czcicie we właściwej sobie postaci, Saraceni też go czczą ale w postaci zakamuflowanej, jako Allaha. Ale to jest ten sam Diabeł, zatem sprzymierzenie się i agresja wobec nas, katolików, wasza wspólna agresja, tj. Saracenów islamskich i satanistów, byłaby bardzo możliwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

No to satanistą nie jesteś, ale na pewno jesteś pod wpływem demona.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Nie chodzi mi o opętanie, lecz o pewien lżejszy stadium, o czynienie podług woli swej woli Szatana, czyli obrażanie wyznawców Prawdziwego Boga. Ale nawet opętani ludzie są w stanie przyjmować Komunię Świętą i się spowiadać. Opętanie nie oznacza, że ta osoba jest już skazana na potępienie, bo opętanie to przejęcie ciała przez demona. Dusza jest niedostępna dla żadnego z pachołków piekła.

użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

To Ty chodzisz do kościoła i się modlisz?! Ty, który obrażasz Wiarę, Kościół i ma liczbę Bestii w loginie na tym portalu? O.O

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Z jakiej racji mam Ci przesyłać swoje zdjęcie? Jeszcze byś je wykorzystał do swoich niecnych celów. Tak, nie ma nic wspólnego z przekonaniami. A 666 sobie dałeś, bo ładnie wygląda. Trele morele.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Piękny poziom przedstawiasz: wulgaryzmy, agresja, atakowanie rodziców swojego dyskutanta-oponenta.

No i ?....co mi zrobisz :> :> :>

użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Pomodlę się o Twoje nawrócenie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Trolle to takie fantastyczne postacie z mitologii nordyckiej. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Jesteś bardzo bardzo chory człowieku. Wymagasz specjalisty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Polecam klasztor prowadzony przez Bractwo św. Piusa X. Zdrowa nauka katolicka, nie zarażona błędami modernizmu. Oczywiście nieodpłatnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Nie, nie podoba się, ale też nie można się dziwić. Pewnie na czarnej mszy złożyłbyś ze mnie ofiarę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Co Ci daje to ciągłe obrażanie i posługiwanie się wulgaryzmami?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Bo jesteś satanistą. Inaczej, nie dawałbyś diabelskich symboli w swój awatar. A czarne msze to są tylko domniemania. O. Chcesz walczyć? Być może podejmę to wyzwanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Belzebub_666_filmweb

Niech Bóg ma Cię w swej opiece. Będę się modlić o Twoje nawrócenie. :) Żegnaj.

ocenił(a) grę na 5

Katolickie trolle wyszły z mody w 2011.

użytkownik usunięty
Daroo_3

Kolejny prymitywny i nieokrzesany typek, który nie zna prawdziwej definicji słowa "troll".

ocenił(a) grę na 5

aha

użytkownik usunięty

Nie powiedziałbym, że ta gra jest chora. Taka po prostu... prawdziwa :D. (Nie licząc potworów)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones