PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615795}

Amnesia: Mroczny obłęd

Amnesia: The Dark Descent
8,0 4 720
ocen
8,0 10 1 4720
Amnesia: Mroczny obłęd
powrót do forum gry Amnesia: Mroczny obłęd

Mistrzowstwo

ocenił(a) grę na 10

Mistrzowski horror, świetna muzyka i dobra oprawa graficzna. Bardzo klimatyczna. Błądzenie po tym
zamczysku ta przytłaczająca cisza w niektórych momentach gry jest fenomenalna. Zagadki logiczne
bardzo przypadły mi do gustu, dobrze urozmaicają grę. Potworki w tej grze są tylko "wisieńką" na tym
torcie grozy i strachu. Polecam wszystkim fanom survival horroru. Gra zdecydowanie zasłużyła na
10.

ocenił(a) grę na 9
VASIMR

Zagraj jeszcze w dodatek Justine i pobierz dodatkowe historie z gry-online.

ocenił(a) grę na 10
dominik9051

Gdy skończę domyślną historię, na pewno ściągnę jeszcze jakieś custom story. Narazie jestem w Północnym skrzydle więzienia, jest strasznie :)

ocenił(a) grę na 9
VASIMR

I co?Widzę że przeszłeś grę?Moim zdaniem końcówka trochę rozczarowuje i fabuła jest nie do końca wyjaśniona.

Fajnie by też było gdyby gra była trochę dłuższa.

Ogólnie ja grałem w to w nocy na słuchawkach i nigdy nie miałem tak żebym krzyczał tak jak niektórzy ludzie na filmikach,ale serce parę razy naprawdę mi mocniej zabiło,jakbym był sam w domu to bym chyba się zesrał i nie odważył w to grać w takich warunkach,ale jak ktoś jest w domu(grałem samemu,ale w innych pokojach byli inni domownicy) to można w taki sposób grać,także podziwiam ludzi którzy grają w to po ciemku samemu w domu

ocenił(a) grę na 10
dominik9051

Faktem jest, iż fabuła nie jest do końca jasna, także zakończenie cherlawe. Ale według mnie, gra i tak na 10 zasłużyła. Też widziałem dużo ludzi, co krzyczą i "srają" przed komputerem ale jest to raczej kiepska pokazówka. Gra trzyma w napięciu i przyprawia o szybsze bicie serca i lekkie "drgawki" (przynajmniej w moim przypadku)... i to uczucie niepewności podczas podróży przez zamek, bezsilności wobec potworów. Boskie. Ja także grałem w nocy w godzinach 22:00 - 03:00 gdy reszta domowników już smacznie spała, tymczasem ja siedziałem i zmagałem się z potworami i ciemnymi korytarzami Brennenburga. Mam też prośbę do Ciebie, mianowicie mógłbyś podać jakiś link z patchem v1.2 do gry?

ocenił(a) grę na 9
VASIMR



Chociaż nie wiem jaka to jest wersja,polska,czy angielska,ja mam grę z cd-action,a patch do gry pojawił się 2 numery później.Wszystko jest po polsku,a ten patch z gry-online jaki jest to nie wiem

Tak w ogóle to na gry-online masz też kilka custom stories

ocenił(a) grę na 9
VASIMR

Kurczę,nie da się linka wstawić,ale weź wpisz na google: Amnesia Mroczny obłęd i wejdź w strone z gry-online,a potem masz koło tytułu po prawej stronie kilka odnośników m.in. pliki 35,wchodzisz w to i tam wszystko jest

ocenił(a) grę na 10
dominik9051

Ściągnąłem właśnie tego patcha i mam zamiar grać w dodatek Justine. Ale mam mały problem... mianowicie nie mogę zapisać gry. Jakaś rada?

ocenił(a) grę na 9
VASIMR

W tym dodatku nie da się zapisywać gry.Musisz grać od początku do końca.Ten dodatek nie jest długi,ale ja kilka razy ginąłem i z jednej strony jest to wkurzające,ale z drugiej jeszcze bardziej podnosi adrenalinę

ocenił(a) grę na 7
dominik9051

Haha a co za różnica czy ktoś jest w domy, przecież to gra

ocenił(a) grę na 9
VASIMR

I akurat Amnesia The Dark Descent ma gorszą ocenę niż Outlast Whistlebower

ocenił(a) grę na 7
VASIMR

A ja mam pytanie, utknęłam już na samym początku praktycznie, jestem w laboratorium, mam wszystkie składniki do mikstury, ale nie mam czego podstawić, myślałam, że będzie to ten słoik co jest w biurku, ale jak go sięgam to pokazuje się tekst i to wszystko. A inne nie pasują :( nie wiem co robić. Grałam w Dead Space (wszystkie 3 części) w Silent Hilla- Homecoming, Allana Wake, nie chce z powodu słoiczka przerwać. Pomożecie dziewczynie :D

ocenił(a) grę na 9
VASIMR

Najlepsze gry spod znaku horror to te:
Resident evil 1996
Resident evil 2 1998
Resident evil 3 1999
Resident evil -code veronica 2000
Resident evil 2002 remake 1 części
Resident evil Zero 2002 prequel
Silent hill 1999
Silent hill 2 2001
Silent hill 3 2003
Blair witch- Rustin parr 2000
Alone in the dark - koniec koszmaru 2001
Alan wake 2010
Blood 1997
Half life 1998
Unreal 1998
Alien vs predator 1999
System shock 2 1999
Clive Barker's Undying z 2001
Amnesia: Mroczny obłęd 2010

returner

A gdzie Penumbra?

ocenił(a) grę na 9
VASIMR

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones