PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 583
oceny
7,5 10 1 5583
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Siema chciałem zapytać czy od dnia premiery zrobili coś z bugami ? Nie śledziłem tej gry od jej początku, a słyszałem że ma (bądź miała) sporo błędów. Tak więc, naprawili to, czy nie ?

Kamix619

Właśnie gram i na "gołej" grze jest faktycznie sporo bugów uniemożliwiających dalszą grę
Zainstalowałem patcha i póki co te błędy naprawiły się ;)
Nie wiem co będzie dalej

Psyhe

grasz na PC ?

Kamix619

Tak

ocenił(a) grę na 2
Kamix619

Tylko gdzie te patche? Są jakieś update, ale ludzie różnie o ich efektach piszą.

Moja pierwsza gra z serii. Początek był boski, możliwość latanie po mieście, walki i rozwiązywanie zagadek. A potem zaatakowały bugi. Najpierw utknąłem w wieży Enigmy. Wyjście było przez otwór wentylacyjny, ale Bat za diabła nie chciał wejść do niego. Restart nie pomógł wiele, wyszedłem lecz wieża pozostała zablokowana. Lipa.

Zacząłem szukać informatorów Riddlera; wcześniej byli podświetlani na zielono, potem już nie. Wyczerpały im się baterie?

Pokonałem jedną grupę zbirów, zmieniłem miejsce, zabrałem się za drugą, ale co jest? Zdrowie mam niskie. Nie odnowiło się po poprzedniej nawalance!

Chyba dam spokój. Jeśli na początku rozgrywki częstowany jestem czymś takim, to strach się bać co dalej. Jednak chciałbym zagrać w którąś z części bez psujących zabawę błędów. Warto kupić Asylum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones