PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682837}
7,5 5 583
oceny
7,5 10 1 5583
Batman: Arkham Origins
powrót do forum gry Batman: Arkham Origins

Zastanawialiście się dlaczego w tej części serii Arkham Kevin Conroy został zastąpiony? W Batman: Arkham Knight już powraca do tej roli. Może znacie odpowiedź na to frapujące mnie pytanie?

ocenił(a) grę na 7
gramer_filmweb

Był za drogi

MeLegia

Dobre. :D Ale już się dowiedziałam z jakiego powodu Conroy nie uczestniczył w Origins - producenci gry chcieli, by Batman brzmiał młodziej, skoro produkcja opowiadała o dziejach Batmana sprzed Arkham Asylum.

ocenił(a) grę na 7
gramer_filmweb

pierdu pierdu, cała ta produkcją była po to by więcej kasy było na Arkham Kinghta

MeLegia

Oj tam, oj tam, Rocksteady ma podziemną kryptę wypełnioną napęczniałymi złotem mieszkami, więc nie myślę, że to z powodu pieniędzy. :D :D

ocenił(a) grę na 7
gramer_filmweb

no i warto pamiętać o batmobilu który stoi u nich w garażu!

MeLegia

Nie sądzę, ponieważ za AO stoi inne studio niż za poprzednimi częściami. Twórcy Arkham knight nawet odcinają się zupełnie od Arkham origins, twierdząc, ze to własnie cześć z tego roku jest zwieńczeniem trylogii.

ocenił(a) grę na 9
paoramirez1

Nie odcinają się od AO tylko traktują go jak spin-offa a nie pełnoprawną część trylogii :P

Asvers

https://www.youtube.com/watch?v=34LgF-bgpcQ
Jako że ta część nie jest taka dobra to należy do uniwersum Arkham, jak się wsłuchasz to możesz usłyszeć kwestie o rękawicach Electrocutionera, czarnej maski, Anarkiego, w Arkham Knight po kilku "latach" pojawia się jeden zabójców, tylko nie zdradzę który to aby nie robić spoilera ;)

gramer_filmweb

Został zastąpiony specjalnie aby zrobić głos batmana nieco młodszym o te 5 lat od Arkham Asylum

WujekKoszar

Trzeci post od góry - czytać! :P Ale dzięki za chęć wyjaśnienia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones