PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754388}
7,2 1 363
oceny
7,2 10 1 1363
Batman The Telltale Series
powrót do forum gry Batman - The Telltale Series

Wiadomo kiedy bedzie wersia Pl

Rychu1996

We wrześniu najprawdopodobniej.

ocenił(a) grę na 9
Rychu1996

Oficjalnej wersji w języku polskim nie będzie.
Ale grupa ,,Graj po Polsku'' ma ten tytuł na celowniku - od siebie tylko powiem, ze grupa ma w zwyczaju dosyć długo zajmować się niektórymi projektami - między innymi Tales From The Borderlands ma przetłumaczone dopiero dwa epizody. Mimo ze osoby poświęcające swój wolny czas na tworzenie takowych spolszczeń szanuje, to powiem tak: nie wydaje mi się żeby czekanie było warte zachodu - tym bardziej ze granie w epizod raz na pół roku mija się z celem.
Więc polecam spróbować swoich sił z językiem angielskim :P Granie i tłumaczenie sobie niezrozumiałych słówek to najlepszy sposób na naukę języka.

Asvers

Hej : )

Wiele projektów powstaje w dużo szybszym tempie, nie będę się akurat tłumaczył z obsuw przy TftB, bowiem akurat ja za nie odpowiadam, ale chcemy do końca roku wydać ostatnie 3 epizody.
Mieliśmy niedawno nabór i pozyskaliśmy nowych, świetnych tłumaczy.
Problem był (i nadal jest) z korektorami - mamy trzech (do niedawna dwóch z prawdziwego zdarzenia) i testerami - tych ostatnich, kompetentnych, jest garstka, więc zazwyczaj spolszczenie przed premierą przechodzi przez ręce 3-4 testerów - tych samych do większości "flagowych" projektów GPP.

Batman przyspieszy, spokojnie.
The Walking Dead (3 sezon) też zamierzamy sporo szybciej wydawać.

CKNorek

"Batman przyspieszy, spokojnie."

Taa, rok minął i bardzo przyspieszył. Na moje oko jak ktoś ma tak długo coś tłumaczyć, to lepiej aby w ogóle się za to nie zabierał i zostawił ten tytuł do przetłumaczenia bardziej kompetentnym grupom.

Ufos

To jest bardzo żałosny komentarz pod wieloma względami.
Zobacz, ile z tych bardziej kompetentnych grup wyrwało się do tłumaczenia Strażników Galaktyki.

CKNorek

Pracujecie nad tym w ogóle?

Pqotrek220

Niestety korektor, którego przyjęliśmy do tego projektu, chyba się wykończył : P

CKNorek

CKNorek - Ile to już? 4 Lata? a nadal mamy przetłumaczony tylko jeden epizod :(

Kacper_Jaremko

Zgadza się. Na razie nie zapowiada się na wznowienie prac.

CKNorek

Mam pytanko mianowicie jakim programem można otworzyć i edytować pliki .font, .d3dtx, .landb i .lua? Chciałem sobie spolszczyć jedną gierkę i nie za bardzo wiem, jak mogę edytować angielski tekst na polski.. Byłbym wdzięczny za odpowiedź :)