PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 943
oceny
8,0 10 1 9943
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Czemu nie na inne platformy w tym głównie na PC?! Beyound: Good and Evil to jedna z lepszych gier w jakie miałem zaszczyt grać. Pomijając, że twórcy ograniczają się do rynku PS3, który nie jest bardzo duży. Mam nadzieje, że się nawrócą ale z tego co wiem szansa jest żadna :(

dVinci

bo to są gry ekskluzywy na daną konsolę, xbox ma np Gearsy, ps3 - God of War

kwk222

Wybacz ale się nie zgodzę. Beyound nie jest grą, jak ty to nazwałeś, ekskluzywną na PS3. To jest czysty marketing i co gorsze na tym gra straci. Na dzisiaj konsole wszelakiego typu mają trzy plusy. Pierwszy to, że każda wydana pod tą konsole będzie działać bo sprzęt jest "jednorodny". Drugi, nie obejmuje wszystkich, ma system motion. Trzeci to w miarę duża mobilność chodź tutaj możemy zastąpić lapkiem. Poza tym to same minusy. Kiepskie kontrolery, ograniczone możliwości, predefiniowane praktycznie tylko do jednego, zero przyszłości bo nie można powoli ewoluować sprzętu tylko trzeba zakupić nowy, wysokie ceny za grę.
Jak dla mnie wydanie Beyound to tylko zachęta dla ludzi, którzy kochają wcześniejszy tytuł do kupienia PS3.

dVinci

taka polityka była od zawsze :P stosuje go PS3 jak i xbox, a po to żeby właśnie kupować konsolę pod daną grę, co nie zmienia fakty że w tą grę będę chciał zagrać ciekawie sie zapowiada ;)

dVinci

Dodam do Sony opłąciło produkcje gry i głównie dlatego wychodzi tylko na plejaka ;)

nakati_snake

no tak, ale PC nie jest żadną konkurencją dla PS, bo twardzi pececiarze tacy jak np ja NIGDY nie kupią konsoli, a gry mogliby kupić. Np. Alan Wake dało się zrobić na PC, a Wiedźmina na XBOX, ale to rzadkie wyjątki niestety :(. Bardzo podoba mi się Fahrenheit (grałem na PC), ale w Heavy Rain już nie zagrałem :(.. bo nie mam konsoli... szkoda.

ocenił(a) grę na 9
Tymoteusz81

Skoro nadal się robi i dobrze sprzedaje gry tylko na konsole, to 'twardzi pececiarze' będą dalej olewanym marginesem. Firmy przez was nie tracą i tylko wy tracicie.

Tymoteusz81

Jak twardzi pececiarze przestaną zasysać pirackie egzemplarze z internetu, to może więcej wydawnictw będzie mogło pozwolić sobie na wypuszczanie swoich gier tylko na tą platformę. A tak SONY płaci za wykonanie gry i oczekuje, że będzie z tego czerpać zyski, a zyski czerpie z konsoli i konsolowych graczy, którzy nie mogą tak łatwo zaopatrzyć się w pirata.

Tymoteusz81

Również myślałem, że nigdy nie kupię konsoli, ale chęć zagrania w ff 13, ff 13-2, heavy rain, beyond: two souls, the last of us czy catherine (i kilku innych) nie dawała mi spokoju. :( Przybywaj, kurierze, przybywaj.

Auley

To samo. Wychowałam się na pc, ale przełamałam się dla Heavy Rain i The Last of Us i powiem, że nie żałuję. Konsole mają w sobie to coś, czego nie mają pecety...

dVinci

Termin "ekskluzywny" określa gry wychodzące na pojedynczą konsolę ;d Poza tym Beyond: Good & Evil to zupełnie inna produkcja, nie mająca z tą nic wspólnego ;d W planach jest Beyond: Good & Evil 2, wyszedł nawet easer ale chyba z 3 lata temu. Gra z typu powstających latami ;d

użytkownik usunięty
Martino1989

Puke Nukem Forever? :)

użytkownik usunięty

Dla nierozumiejących : Puke = Wymiotować

Tak jest :D

dVinci

Rany boskie co za balwan!! Idz skladaj swojego blaszaka a nie tu bzdury wypisujesz... Rynek PS3 maly?? Chyba na glowe upadles rynek konsolowy jest teraz jedna z najwiekszych galezi rynku growego a jak jest ekskluzywny tytul to jest i nie jest to zadna zagrywka tylko sposob na przyciagniecie potencjalnych graczy do danej konsoli. Gry na konsole pisane tylko pod nia maja tak zoptymalizowany kod , ze graficznie zawstydzaja niejednego pctowca bo zeby cos takiego osiagnac na blaszaku trzeba inwestowac w niego co chwile a konsole kupujesz raz i nic sie tnie, wszystko chodzi plynnie bez potrzeby wydawania setek na krty graficzne.

ocenił(a) grę na 9
dVinci

Owszem, jest grą ekskluzywną. Zostanie wydana tylko na PS3.

dVinci

Dobrze cię zrozumiałem ?Ps3 ma twoim zdaniem kiepski kontroler?i zapewne (bo piszesz konsole)x360 też?jeśli tak uważasz to gratuluje inteligencji jesli źle przeczytałem to sprostuj

dVinci

Dlaczego ty tu wspominasz o Beyond Good & Evil przecież to są zupełnie inne gry.

ocenił(a) grę na 7
DannyPL

Niom, rozśmieszył mnie ten łeb. Aż go chyba podrzucę na debila miesiąca do PSX Extreme, bo takiego frajera na co dzień się nie spotyka...

dVinci

Po pierwsze rynek jest spory jeśli chodzi o PS3, a po drugie z BG&E nie ma to nic wspólnego.

użytkownik usunięty
dVinci

Po pierwsze to ta gra nie ma nic wspólnego z Beyond: Good and Evil... Po drugie - To tytuł tylko na PS3, a gry które są tworzone tylko na ta konsolę, nie wychodzą nigdzie indziej z czego się ciesze niezmiernie.

ocenił(a) grę na 7
dVinci

Tak samo jak czasem jakieś kino wykupuje wyłączność na dany film...

ocenił(a) grę na 10
dVinci

Wystarczy wspomnieć, że Heavy Rain sprzedało się świetnie, co zachęca Quantic Dream do dalszej współpracy z Sony. I przy okazji X-Box'ową dzieciarnię, której takie gry najzwyczajniej w świecie nie podejdą :) (Nie, nie mam na myśli wszystkich użytkowników X-Box'a, a jedynie znaczną większość)

ocenił(a) grę na 6
dVinci

Sony wykupiło Quantic Dream i chyba nie chce wspierać konkurencji. Cóż, dla Heavy Rain niektórzy kupowali PS3, więc chyba wiedzą co robią.

dVinci

a poza tym ps3 jest najmocniejszą maszynką i tylko ona może udźwigać taką grafikę i technologię a xbox nie

użytkownik usunięty
michalucz

Wszystko tak naprawdę zależy od optymalizacji kodu pod dany sprzęt. Studia jak Quantic Dreams, Naughty Dog, Guerrilla Games czy SCE Studios Santa Monica, które robią exclusivy na PS3 - po prostu potrafią robić gry pod tą konsolę i ich tytuły wyglądają najlepiej. Analogicznie jest do exów na x360.

dVinci

Taki z ciebie "znafca", że nawet dwóch tytułów nie potrafisz odróżnić. Tak było jest i będzie, muszą istnieć exclusivy, które napędzają marketing konsol. Jest to świetne, bo ja nie wyobrażam sobie bez dualshocka tej gry i masy innych. Co to by było, Uncharted na PC? Sony płaci gruby hajs za to, że ma gry na wyłączność i bardzo dobrze.

dVinci

Bo PS3 ma najlepsze gry, a sony ani myśli dzielić się z microsoftem

użytkownik usunięty
dVinci

A powiedz mi co ma Beyond: Two Souls do Beyond Good & Evil???
Po za słowem Beyond nic wspólnego - to zupełnie inne gatunki gier, robione przez zupełnie inne studia..

ocenił(a) grę na 7
dVinci

A masz pc-towcu :P

ocenił(a) grę na 8
dVinci

Mówiłem ze ps3 to najlepsza konsola na rynku, ale nie xbox jest lepszy !!!
Zagrajcie sobie teraz w te wasze gierki, a ja sobie pogram w Beyond, a nie sory najpierw w The Last of Us

dVinci

Dokładnie, powinni robić gry na wszystkie konsole, zyskali by na tym kasy i fanów po za tym wydaje mi się że ludzie najbardziej lubią komputery.

ocenił(a) grę na 6
AnthonyCole

Nie zgodzę się.
"Dokładnie, powinni robić gry na wszystkie konsole"
I co by to dało producentom konsol? Wyłącznie straty. Zobacz ile milionów osób na świecie kupiło pewną konsolę wyłącznie dla danej gry.
np. PS3 dla Unchrated czy X360 dla Gearsow, czy chociażby hity Nintedo. Exclusivy na daną konsolę robią właśnie cuda. Tworzą je specjalne studia, które wiedzą jak i potrafią wyciągnąć z danego sprzętu co się tylko da aby dany produkt prezentował się na danej konsoli idealnie - to coś czego w przypadku gier multiplatformowych (pc,ps3,x360), najczęściej zwyczajnie się nie chce robić producentom - byle gra jakoś wyglądała i spełniała pewne wymogi.

" ludzie najbardziej lubią komputery."
Do pracy z pewnością. Do gier już niekoniecznie. Uważam, że jest to bardziej podyktowane rodzajem gry, a każdy też ma swoje preferencje i nie mówię tu o grafice.

W Polsce niestety patrząc przez pryzmat naszej rzeczywistości, nie każdego stać na komputer i konsolę jednocześnie (a taki zestaw dla gracza jest najlepszy).

the_governor

Mogli by chociaż takie gry jak Uncharted czy The Last of Us zrobić na pc; ogólnie to te co na ps i xbox powinny być na wszystkie konsole. Niedługo wyjdzie nowa gra Ubi (Tom Clancy's The Division), chyba pierwsza która nie zostanie wydana na pc. Może jest jeszcze szansa na całe szczęście. Gra wydaję się być zajebis*a.

Co do tego co najlepsze to powiem że mi się tylko tak wydaję; większość osób które znam mówią że najlepsze są pc-y, a jestem nastolatkiem (więc w takim towarzystwie się obracam) więc raczej nie mówili o pracy :)

Niestety mnie nie stać na konsolę dodatkowo komp to stary złom (nie wiem czy pójdą na nim gry z 2012).

ocenił(a) grę na 6
AnthonyCole

"Mogli by chociaż takie gry jak Uncharted czy The Last of Us zrobić na pc"

Chociaż? Przecież to topowe exclusivy robione przez studia Sony, więc nic dziwnego że są tylko na PS3. Mam wrażenie, że niedokładnie chyba przeczytałeś tego co pisałem w poście powyżej odnośnie exclusivów.

the_governor

Tak tylko gadam pierdoły. Po prostu bardzo bym chciał a nie mogę tego dostać :(

dVinci

Ale się chłopie zbłaźniłeś z tym Beyond: Good and Evil.

dVinci

Polecam kupić PS3.Staniała dośc ,tylko przeróbka troszke droga (180 - cena jednej gry) i tragiczny pad dla początkujących- gorszy niż do Xboxa ale grając w te wszystkie exclusivy widać jak ubogi w gry jest PC

ocenił(a) grę na 7
AdrianQ

PS3 można już dorwać za 800 zł, a gry wcale nie są po 180zł, wyrwać można nawet za 50 zł. Pad jest świetny i nie trzeba się tak długo przyzwyczajać i lepszy od Xboxa bo ma symetrycznie ułożone gałki. Przerabiać konsoli się nie opłaca gdyż traci się wszystkie aktualizacje nie tylko systemu ale i gier. Poza tym precz z piractwem ;P A B:TS zapowiada się rewelacyjnie i już nie mogę się doczekać. To będzie hit zaraz po GTAV. A dzięki temu, że gra jest exclusivem to wyciśnie wszystkie soki z konsoli.

dVinci

Jedyne wyjście to nabyć PS3. QuanicDream to deweloper wykupiony przez Sony i nie będzie tej gry na innej platformie. Ciekawe kiedy wyjdzie Beyond Good & Evil 2 :)

dVinci

Przecież Beyond: Good and Evil to zupełnie co innego. Te gry nie mają żadnego związku między sobą, oprócz słowa "Beyond". A jakby wydano tę grę na PC i inne platformy, to gra znacznie straciła by na jakości. A tak twórcy skupiają się na jednej platformie i wyciskają z niej to, co najlepsze! Najlepsze gry powstają zresztą na sprzęt Sony! :D Nie no, żart. Ale Uncharted, Heavy Rain i teraz Beyond: Two Souls to arcydzieła! ;)

dVinci

ale kolo pomyliłeś tak na marginesie gry!!

dVinci

W grze nie klikasz klawiszy kiedy ci każą tylko coś jak przy wii musisz ruszyć padem tam gdzie akurat chcesz wymierzyć cios. Klawiaturą tego nie zrobisz.
Też jestem zawiedziony :(

użytkownik usunięty
dVinci

Łączmy się w bólu :(

ocenił(a) grę na 10
dVinci

Uwierz mi rynek na PS3 jest bardzo duży. Mnóstwo gier różnych gatunków powstawało na PS3 i były na wysokim poziomie, wiadomo, że najwięcej było ich z początku i z połowy przygody z konsolą nim pojawiła się czwórka. Dużo dzieł, które są na PC zostały także wydane na PS3 a dziś można kupić je za grosze.
Ale przechodząc do tematu - może Ci jakoś pomogę informacją, że istnieje programista przerabiający gry z ps3 na pc, w tym Beyond. Plik niestety jest dłuuuuuugo pobierany (w przypadku uTorrent) i zajmuje całkiem dużo miejsca, ale od oryginału na Ps3 nie różni się wcale oprócz sterowaniem.
Możesz zawsze zobaczyć na;
http://miez-cyber4rt.blogspot.com/2013/09/beyond-two-souls-pc-game-skidrow-crack .html
Lub poszukać w necie bo jest tego dużo.
Nie wiem czy jakoś jednak pomogę, bo do tego trzeba raczej tęgiej głowy :(
Pozdrawiam

dVinci

Też mam ten sam dylemat:(
Ja na przykład nie mam PS3 ani 4, ale mam długą listę gier, w które chciałabym zagrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones