PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 812
ocen
6,7 10 1 3812
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

S.p

ocenił(a) grę na 8

Single player dużo lepszy niż w Battlefield 4 ale też za krótki.

maniek_szafa

Faktycznie. W tym roku singiel był wyjątkowo krótki. Zajął mi równo 5 godzin. Rok temu kampania była na ok 7-10h jak ktoś robił wszystkie misje.

Madridista_

5 godzin? Ty na pewno grałeś w CoD: Ghosts? Bo 18 misji nie da się przejść w 5 godzin. Chyba że jechałeś na chetach ;)

Ziomaletto

Da sie przejść w 5h. 18 misji ? Nie pamiętam ile ich było, niektóre były bardzo krótkie. Steam pokazuje mi 5h gry. Nigdy nie grałem na chetach. Grę przechodziłem na poziomie normalnym, być może ty grałeś na wyższym i dlatego gra zajęła ci więcej czasu, chociaż jak patrzałem na youtuberów to oni też przechodzili Ghostów w 5-6h.

Madridista_

NIe, ja grałem na niskim, mi zajęło chyba z 8, może 10 godzin, stąd to zdziwienie ;) Ale skoro ty mówisz, że przeszedłeś w 5 godzin, to gratuluję ;)

maniek_szafa

Zgadzam się ;) Dla mnie 10/10 ! Ja przeszedłem single na poziomie normalnym w 7,30h tak na lajcie bez pośpiechu,ale z 30 min bym raczej mógł urwać ;) Tak do 10h mogli by dać misji...;) Pozdrawiam

maniek_szafa

Popieram.

Ziomaletto

Choć singiel i tak jest średni.

ocenił(a) grę na 8
Ziomaletto

Według mnie singiel jest dobry.Nie prezentuje niczego nowego a co najwyżej wprowadza nieco innowacji w rozgrywce.Jednakże trzyma poziom i jest dość efektowny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones