PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612424}
7,6 9 852
oceny
7,6 10 1 9852
Call of Duty: Modern Warfare 3
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare 3

MW 3

ocenił(a) grę na 6

Zawiodłem się na tej części coda. Gra daje nam zero realizmu, a także przesadzono z ilością wrogów .W poprzednich częściach dało się to jeszcze wytrzymać, ale w tej stało się to bardzo nudne. Broń nie ma wgl odrzutu, więc do przeciwników strzela się jak do kaczek. Rozczarowałem się też na grafice, gdyż zdaje mi się, że w COD Black ops była lepsza.

ocenił(a) grę na 5
Karahov

Bo to typowa Arcade`owka. Nierealna i pelna bzdur. Ale fanatykow nie brakuje :)

damian_filmweb

Comon, kto oczekuje po grach realizmu? Przecież gry mają być właśnie odskocznią od otaczającego nas świata. Ja po tej grze oczekiwałem nawalanki a la filmy akcji. I to właśnie dostałem + jakąś fabułę, w którą nawet da się wciągnąć. Gorsza część niż 1 i 2 MW, ale wciąż jest okej.

ocenił(a) grę na 5
donmaslanoz14

Ty moze i tak. Ale wielu ludzi, w tym ja, preferuje gry bardziej zbliżone do rzeczywistości czyli Battlefield ( nie hardline oczywiście ). I dlatego taki Cod wydaje sie śmieszny bo nie do czegoś takiego jestem przyzwyczajony.

Karahov

poniekąd się zgadzam, lecz dla mnie 7 ;) nawet na poziomie normalnym yło mocno trudno czasem,ale to na plus jak dla mnie ;) wkurzało to,że jak była ikonka,że leci granat i uciekałem gdzie indziej,to ten granat i tak mnie zabijał ;9 to mega wkurzało,ale to chyba jakiś błąd w grze - u Was tez tak było ?

Shurtugal_Eragon

Może po prostu granat był tak blisko, że miał dalszy zasięg.

donmaslanoz14

nie, bo wtedy biegłem przez kilka metrów i tak był zgon ;( także,to jakiś bugg w grze i to w oryginał ce ;(

Shurtugal_Eragon

No to nie wiem. Drugi granat odpada?

donmaslanoz14

tak, ale zresztą nie ważne, bo i tak nie zamierzam grać w ta część, bo mnie niczym nie zachwyciła ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones