PP uderza

Brak swastyk, czarni i kobiety w mundurach SS (oby to zostało tylko na multi jak piszą... ale pewnie po stronie "dobra" będą, aby pokazać różnorodność)....
Poprawność polityczna rozwala tę grę pod względem historycznym.
I niech mi nikt nie truje "że to tylko gra" równie dobrze można by dać Jetpack'i, dinozaury i broń laserową, skoro nie trzeba się sztywno trzymać realiów...
Nie dość, że mnie trochę zirytowali tym (że znowu Normandia) to teraz będą robić poprawnego shita ? "Gdzie świeci tęcza i jest równość, a prawica zawsze jest zła".
Do CoD WWII, podchodziłem optymistycznie, w przeciwieństwie do CoD IW (głównie przez klimat narzucany od 5 lat), a teraz moje notowania spadają na łeb na szyje !
Na innym forum pisałem "mam nadzieje, że dorówna CoD WaW" teraz wątpię czy dorówna "CoD Ghosts"....
Rozgrywka może i będzie niezła, ale ja zacząłem się interesować historią II wojny światowej właśnie dzięki Call of Duty. I jestem pewien, że nie jestem jedyny !
Tak było też z CoD BO, zacząłem się interesować zimną wojną. Jak wszędzie się będzie tak zakłamywać... to nie będę się dziwił, jak ludzie nie będą widzieli, który kraj to byli naziści z Hitlerem na czele.

4

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: