PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608432}
8,4 24 586
ocen
8,4 10 1 24586
Call of Duty 4: Modern Warfare
powrót do forum gry Call of Duty 4: Modern Warfare

Zrobić Call of Duty z tą fabułą, ale lepszą grafiką itd.

Bilet95

Ja bym wolał remastera MW 2 z lepszą grafiką - raz, że nie wyraźna, to jeszcze kolory się ze sobą zlewają. Ale tam fabuła była okej. Natomiast w COD 4... Musiałbym jeszcze raz zagrać, by powiedzieć o niej coś więcej.

Ziomaletto

Jak dla mnie MW2 miało bardzo dobrą grafikę. Póki co to Cod 4 znacznie ustępuje MW2, więc niech tym się zajmą.

Bilet95

A moim zdaniem jest na odwrót - to czwórka graficznie pokonuje MW 2, ale mimo wszystko popieram twój postulat. ;)

ocenił(a) grę na 5
Bilet95

ma byc remasterka

JestemZaszyty

Wiem, jak widać, przewiduje przyszłość.

Mam nadzieje że zrobią nawiązania do MW2 i MW3, a nie tylko bezmyślne poprawienie, chociaż robią to na tym samym silniku wiec to jest raczej wersja 2.0.

ocenił(a) grę na 8
Bilet95

Szkoda tylko że trzeba kupić specjalną edycje z badziewnym Infinite Warfare

Czarek_Plays

Może tylko przez krótki czas, potem będą osobno.

ocenił(a) grę na 10
Bilet95

No i masz nawiązanie do MW2 i 3 xD W misji z Czarnobylem da się zabić Makarova

snajper12331

Już to wiem, ale mam wielki żal za poprzerabianie postaci Znp.achajewa (który teraz jest Azjatą z głupim uśmieszkiem a nie złym rozaninem) a najbardziej zawiodła mnie misja "pokłosie".

ocenił(a) grę na 10
Bilet95

Ja dopiero zaczynam grać. Także wszystko się okaże. Ale jak na razie IW na mnie niezłe wrażenie zrobiło. Myślałem, że będzie shit, a gra się o wiele lepiej niż w BO III

snajper12331

Ja tam obejrzałem singla na YouTube, bo byłem tym cod'em zażenowany, ale szczerze, dla mnie to bardziej przegadany Ghosts.
Nie chce się rozpisać więcej, bo nie wiem, czy przeszłeś tę grę.

ocenił(a) grę na 10
Bilet95

Jeszcze nie. Ale do Ghosts nie porównałbym tego. W Ghosts nie było takich głupot jak skakanie i bieganie po ścianach. Nie było też takich cutscenek. W Ghosts się o wiele lepiej bawiłem niż przy IW. Chodź IW i tak na prawdę jest lepsze niż BOIII

snajper12331

BO3 było przefilozofowane, ta filozofowość byłaby ciekawa, gdyby fabuła była wciągająca.
Ghosts porównuje to dlatego bo, USA zaatakowane, patetyczne gadki, iść do przodu praktycznie brak zwrotów akcji (a jak już to do bólu przewidywalne), bohaterowie bez głębi (gdzie ta krwiożerczość/najgorsze możliwe demony z ludzi jak w WaW ?) itd. itd.

ocenił(a) grę na 10
Bilet95

Właśnie tego mi brakowało. Skoro taka apokalipsa to mogli dać też jakiś rebeliantów. Nie żołnierzy. Zwykli ludzie walczący. Albo kanibale czy coś. Mogli urozmaicić tą rozgrywkę w ten sposób. Ale i tak nie było źle w porównaniu z dzisiejszymi

snajper12331

Było słabo w Ghosts, brak partyzanckiej techniki, a jak tylko weszliśmy do tej całej jednostki Ghosts. Miałem odczucie, że nie ma żadnej wojny, tylko jeden oddział się tłucze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones