PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651891}
7,2 4 242
oceny
7,2 10 1 4242
Crysis 3
powrót do forum gry Crysis 3

1 .Alcatraz bardziej rozmowny
2 .bardziej zaawansowany system walki w ręcz
3 .dłuższa kampania
4 .więcej broni

Jeśli gra spełni wszystkie moje oczekiwania uważam że będzie w stania zajść daleko w top100

Dwastir99

Hmm.
1. Głównym bohaterem ma być Prorok (też tego nie rozumiem)
2. http://www.youtube.com/watch?v=NOceni8GPtw - obejrzyj od 1:14
3. Tego nie wiemy. Zapewne będzie standardowej długości - 6 do 8 godzin.
4. Łuk, bronie z części 2 plus możliwość zbierania broni od przeciwników.

ocenił(a) grę na 8
Lebron_Rezza

ciekawy jestem bardzo czy mój komp podoła tej grze

Dwastir99

CryEngine 3 jest bardzo dobrze zoptymalizowanym silnikiem - zapewne wymagania będą podobne bądź nieznacznie wyższe niż w Crysisie 2. Najwyżej dokup pamięci RAM (oczywiście DDR3 1600mHz).

ocenił(a) grę na 8
Lebron_Rezza

chciałbym jeszcze aby dodano coś takiego jak przetrwanie dodatkowy tryb gry w którym walczysz w nowym yorku z cepidami ludźmi z c.e.l.l albo jakiś nowy pomysł mam nadzieje też na to aby w trakcie kampani można było ratować ludzi w crysisie pierwszym i drugim tylko kilka razy były momenty w których spotykaliśmy się z cywilami

ocenił(a) grę na 7
Dwastir99

Ja też się nad tym zastanawiam :D

ocenił(a) grę na 10
Lebron_Rezza

Jak mówi "Dałem Ci kombinezon, dałem Ci swoje życie". Musiał przerwać symbiozę między sobą, a Nano-Suit 2.0 więc popełnił samobójstwo.
Mimo, że Prorok zginął to Nano-Suit przejął jego świadomość.
NS2.0 + Alcatraz = Prorok

Alcatraz jest jedynie użytkownikiem kombinezonu.

RockyOne

Hmm... To znaczy kim kierujemy? Alcatrazem czy Prorokiem?

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

Alcatrazem.

RockyOne

Aha... To może kiedyś w nią pogram.

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

Zagraj bo warto - końcówka moim zdaniem jedna z lepszych jakie widziałem w grach.

RockyOne

No to właśnie już kupiłem grę, a jutro zacznę "lekturę" ;).

RockyOne

Dobra, właśnie zacząłem grać, ukończyłem szkolenie (dla przyzwyczajenia się do gry) pierwszą misję, ogólnie fajna gra, na razie daję jej osiem, jeśli dalej będzie tak fajnie, to może pokuszę się o dziewiątke albo dyszkę.

Dwastir99

ja chcialbym sobie polatac samolotami i wiecej misji z pojazdami jak w bf3. większa mapa otwarty swiat jak w far cry3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones