PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616280}
8,7 854
oceny
8,7 10 1 854

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
powrót do forum gry Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

Najlepszy!

ocenił(a) grę na 10

Zdecydowanie najlepsza gra Dragon Ball jaka powstała (na wszelkie konsole), choć nie grałem w żadnego "Raging Blasta" to i tak sądzę, że nic jej nie pobije!

Juby_

tez mi sie wydaje ze w serii DB Tenkaichi 3 jest zdecydowanym królowcem

nic_mi_nie_jest

Bardzo fajna gra. Posiada bardzo ładną oprawę graficzną. Można wcielić się w tej grze w jedna z wielu postaci z anime Dragonball. Postacie bardzo ładnie odwzorowane. System walki jest bardzo dobry. Wszystko co najlepsze w Dragon ballu zawarte jest w tej grze.

Dużo postaci oraz plansz ; Dużo trybów ; Ogólnie bardzo dobrze rozwinięta dźwiękowo ; Grafika ; Dużo Skilliy. Bardzo polecam tę gre.

ocenił(a) grę na 9
menchell

Najgorsze jest to, że nikt nie stworzy gry idealnej. W BT3 lami krótkie i proste story mode.

ocenił(a) grę na 9
KaKa663

W porównaniu do powiedzmy serią Naruto Ultimate Ninja tryb fabularny jest nieporównywalnie lepszy. Przynajmniej starcia są zażarte, a czasem się można pomęczyć.

Do tego gra jest bezlitosna dla nowych graczy - na starcie miałem wielki problem w załatwieniu Vegety a pierwszej Sadze, a gra nie miała zamiaru mi w żaden sposób pomóc ^^

ocenił(a) grę na 9
Krol_Sedesow

Z Naruto jako anime dopiero się zaznajamiam, więc nie grałem w gry, ale pewnie zagram.

Wiesz, wystarczy porównać Story Mode do BT2, gdzie było genialne, kiedyś samą Sagę Buu łądnych 6 godzin przechodziłem albo nawet więcej.

Co do trundości dla nowych graczy to tak, jest trudna, jednak po ukończeniu story, warto zabrać się za ulepszanie postaci, odblokowanie wszystkich 100 misji i przechodzenie ich na A albo Z ;D

ocenił(a) grę na 9
KaKa663

Ale i tak powiem, że BT3 na PS2 jest ZNACZNIE lepszy od Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi na PS3. Bo może starcia są bardzie kolosalne, ale cała gra ogranicza się głównie do... QTA!!! Dlatego seria na PS3 Naruto Ultimate Ninja Storm jest lepszy.

A co do BT2 to nie grałem, bo BT3 jest pierwszą z serii z którą miałem kontakt. Przede wszystkim dlatego, że system walki jest najlepszy. Zapewne sprawdzę BT2 o ile znajdzie się takowa w komisie gier konsolowych. Tam BT3 wy-haczyłem za 25 zł ^^

ocenił(a) grę na 10
Juby_

Podpisuje się najepsze:)

ocenił(a) grę na 9
Juby_

Grałem w takie bijatyki jak Tekken4 i 5, UFC 2010 i jeszcze parę na komputerze i DB najlepsze pod każdym względem.

ocenił(a) grę na 8
Juby_

Szczerze powiem, że miałbym problem między tą a Legend of Super Saiyan przy czym to są KOMPLETNIE odmiennie gry. Za to z bijatyk na temat Dragonball zdecydowanie najlepsza. Postaci i ogólnie contentu jest multum a walki wyglądają jak z anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones