PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674310}
8,0 545
ocen
8,0 10 1 545
Dreamfall Chapters
powrót do forum gry Dreamfall Chapters

Co z nią się stanie? Czytałem, że podobno już nie kontynuują jej historii. Czy to prawda?

Wilkusiek

Nie wydaje mi się by był to jej koniec. :)
A co do wydarzenia z poprzedniej części (spoiler) to jest kilka teorii :)
Poza tym jakby nie patrzeć to jest również część jej historii i bez niej ani rusz

EmilyJohnson

Ja też bym wolał żeby tak było, bo nie widzę sensu robienia tej kontynuacji bez April Ryan. W końcu tylko dlatego postanowiłem kupić Dreamfall. Zmartwiłem się tym faktem jak przeczytałem, że fabuła ma się kręcić wokół Zoe, Kiana i kogoś nowego (prawdę mówiąc Zoe nigdy mi się nie podobała, bo była strasznie mdła i nie była ciekawą postacią). No a tak jak już wspomniałeś faktem jest, że "Najdłuższa Podróz: The Longest Journey" to historia April i nie może być 3 części bez niej (to już wolałbym się pozbyć Zoe).

Wilkusiek

Lubię Zoe równie mocno jak April :)
Jednak nie mogę wyobrazić sobie kolejnej części bez głosu April Ryan :D
Tak, wiem ,że to głupie ale tak jest. :D

EmilyJohnson

To wcale nie jest głupie. I też nie wyobrażam sobie nowej części bez tej postaci i jej głosu.

ocenił(a) grę na 10
Wilkusiek

wg mnie całkiem możliwe że April przeżyła, nie zdziwiłabym się jakby wróciła do gry

Wilkusiek

Uwaga spojler (chyba).

Wśród nowych zdjęć z gry jest bodajże zdjęcie April na łodzi wśród świeczek, wygląda jak do pogrzebu.

Również bardzo nie chciałabym trójki bez April...

individuel

Uwaga SPOILER
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Dokładnie tak. Filmweb dał trochę ciała, bo zdradza ciekawostkę fabularną w galerii. Każdy kto miał styczność z grą, już na początku zostaje uraczony takim widokiem. Jednak nie trzeba psuć zabawy tym, którzy po Chapters jeszcze nie sięgnęli. Dla wszystkich, którzy już zdjęcie widzieli: księga nie przypadkowo nazywa się "Reborn".

Milten88

O, ta wskazówka polepszyła mi humor :)

ocenił(a) grę na 9
individuel

Na wszelakie odpowiedzi zapraszam na : http://redthreadgames.com/forum/
Forum w języku angielskim.

Wilkusiek

tak się zastanawiam... czy przed wyjściem gry nie było napisane, że w obsadzie występuje również Sarah Hamilton?

ocenił(a) grę na 9
Chudy_Dziad

Spoiler.....


Radzę przypatrzyć się uważnie pod koniec filmiku o Sadze. ;)

Amistat

Spoiler...
A ja myślałam, że mówisz o tej kobiecie, która odwiedza Sagę... A to chodzi o Ettę... :(

ocenił(a) grę na 9
Amistat

Ta kobieta która odwiedza Sagę jako duch, myślę że to biała smoczyca. Lub ktoś z tego klanu. Ale niebawem się okaże :)

Wilkusiek

Jeżeli grało się w pierszą część pt. "Najdłuższa podróż", to już dalej mniej więcej można domyśleć się co z April Ryan w "Dreamfall Chapters". Dam Ci wskazówkę, czy pamiętasz o pewnej starszej kobiecie? O tej, co była w "Najdłuższej podróży"? Myślę że dlatego raczej tego wątku nie zostawią, chyba że nagle im odbiło i zechcą trochę zmienić historię, co by poszło na wielką niekorzyść dla całej historii.

Magnolia1993

Obawiam się właśnie tego, że zniszczą to, co udało im się zbudować w części pierwszej. Odpukać.

Wilkusiek

Wiesz co, dopiero skończyłam drugą część "Dreamfall: The Longest Journey" i tak mnie zastanawia czy w to grałeś, jeżeli nie to serdecznie polecam :). Według mnie historia idzie w bardzo dobrym kierunku, a zrozumiałam po zagraniu tej części.

ocenił(a) grę na 9
Magnolia1993

Oczywiście jedynka i dwujka są bardzo ze sobą powiązane. ;)

ocenił(a) grę na 8
Wilkusiek

W "Dreamfall Chapters" dobrze wybrnęli i pokończyli wszystkie wątki z"The Longuest Journey" 1999 i "Dreamfall-The Longuest Journey" 2006.Całość zatoczyła koło. Poznajemy też lepiej postać staruszki o imieniu Saga,która pojawia się już w prologu pierwszej części z 1999 i zaczyna opowiadać o April Ryan, a potem pojawiła się nawet w jej domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones