PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606436}
6,3 3 798
ocen
6,3 10 1 3798
Enter the Matrix
powrót do forum gry Enter the Matrix

Moim zdaniem

ocenił(a) grę na 8

Jest to najlepsza gra na licencji Matrixa. Bardzo dobrze się przy niej bawiłem szkoda że taka krótka
jeden dzień i po grze. Najbardziej lubiłem ghosta nibe tak sobie. A co do path of neo to grałem w
nią na ps2 i nie podobała mi się za bardzo ,lecz grałem tylko w początek. W dalszą część gry nie
mogłem niestet pograć ,a szkoda naprawde bo podobno lepsza od enter of matrix. Ze swojej
strony z całego serca polecam enter the matrix nie zapomniane chwile. Pozdrawiam.

moviemaster2001

Szczerze mówiąc to mimo słabizny tej gry to chyba masz racje. Path of Neo to jest w ogóle dziwna gra pod każdym aspektem. Żadna gra o Matrix'ie nie była trafiona, ale ta jeszcze jakoś trochę dała radę lepiej od reszty. Szkoda, bo któraś firma mogła zrobić coś na prawdę super-efekciarskiego. Może w przyszłości wyjdzie film Matrix 4 i dobra gra na którymś z dobrych, nowych silników...

użytkownik usunięty
Cyberpunk_2089

Nigdy w życiu nie widziałem takiego wykorzystania licencji, jak to było w Enter the Matrix. Specjalnie dograne filmiki z tymi samymi aktorami, nakręcone w taki sposób jakby były wycięte z filmu. Coś niesamowitego.

A Path of Neo to dziwny twór. Nie wiem czy bardziej lubię tą grę czy bardziej nie lubię. Totalnie spieprzona technicznie, doprowadza do frustracji, ale i tak lubię do niej wrócić.

ocenił(a) grę na 7
Cyberpunk_2089

Do:Cyberpunk2089
Po co robić 4. film?! W trzecim pokonali przecież już program. Ale masz racje że powinna być o tym nowa gra

ocenił(a) grę na 4
moviemaster2001

średnia gierka .. gameplay ograniczał się do napitalania do lewego prawego myszki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones