PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 159
ocen
7,9 10 1 7159
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Co powinno się zmienić w kolejnej edycji FIFY waszym zdaniem?
Jak dla mnie trudność ostatniego poziomu powinna zostać trochę dopracowana
Polskie stadiony też by się przydały.

ocenił(a) grę na 9
nexylevel96

I Licencja na polskie zespoły.

ocenił(a) grę na 9
nexylevel96

Bardziej dopracowane twarze mniej znanych piłkarzy.

ocenił(a) grę na 8
nexylevel96

Wygląd kibiców, itp.

ocenił(a) grę na 5
nexylevel96

powinni wprowadzic element korupcjogenny , wtedy realizm bylby duzo lepszy

ocenił(a) grę na 9
nexylevel96

Żeby były oprawy na meczach i głośniejszy doping.

ocenił(a) grę na 5
nexylevel96

co 2-gi strzal na bramke wyglada tak : zawodnik napina sie jak struna i pada na glebe :) przydalo by sie to zmienic bo to jest zwyczajnie glupie i malo zabawne

ocenił(a) grę na 9
nexylevel96

1. Możliwość wyłączenia/włączenia spalonych - tzn. jeśli wyłączymy spalone, to sytuacja będzie taka jak w realu, sędzia w niektóych przypadkach może sie pomylić. Pikantny realizm.
2. Jeszcze większe uwolnienie piłki - czasem w 13 bywa tak, że zawodnik nie leci jak trzeba, albo odwrotnie, idzie na piłke, która nie jest dla niego. Uwalniamy to.
3. Łatwiejsze anulowanie decyzji - bo teraz dizała to średnio, czasami za późno to zrobimy i wczytuje zagranie, któego nie chcemy

ocenił(a) grę na 9
nexylevel96

Niedawno przeczytałem o planach programistów EA Sports co do FIFY 14, no i muszę przyznać, że jestem trochę zaskoczony. Zmieni się zupełnie wszystko w każdym aspekcie rozgrywki - zarówno w grze ofensywnej jak i defensywnej, trybie Kariery i rozgrywkach sieciowych. Może nie będę wymieniał co konkretnie bo jest tego sporo, ale mecze na pewno będą o wiele bardziej realistyczne a poziom trudności wyższy. Zmianom ulegnie też sterowanie (np. triki będą wykonywane tylko za pomocą prawego analoga, przycisk L2/LT na kontrolerze służyć będzie wyłącznie ochronie piłki). Jeśli chodzi o mnie, to mogli by też dodać możliwość szybkiego wyłączenia jednym przyciskiem tych wszystkich przerywników w grze.

ocenił(a) grę na 9
Str8dom

mniej żałosnych baboli bramkarzy typu wyskoczenie do piłki i niezłapanie jej

ocenił(a) grę na 9
_wojti_

lepsze przyjęcia piłki i rzadsze łapanie kontuzji akurat gdy wybiega sam na sam..dużo trzeba poprawić

ocenił(a) grę na 9
_wojti_

W przyjęciu właśnie oto chodzi żeby tak piłka odskakiwała.Ostatnio właśnie taki błąd popełinił Burić.Kontuzje czasami wkurzają że ma pustą bramke i nagle kontuzja.

ocenił(a) grę na 1
nexylevel96

Nieco bardziej rozbudowany tryb kariery (trochę ciekawsze interakcje z mediami itd.). Poprawienie transferów (co to kurde jest, żeby nagle Ronaldo, Falcao i Messi odchodzili ze swoich drużyn, ot tak, po prostu). Poprawienie poziomów trudności (jak wrzucam wyższy, to chcę, żeby przeciwnik grał lepiej, a nie żeby moi piłkarze grali gorzej). Więcej modeli trenerów w trybie kariery (bodajże 3 modele na krzyż, więc stojący panowie przy linii wyglądają...tak samo...). Poprawienie AI sędziów. Poprawienie trybu "kooperacji", bo na razie, jak się gra we dwóch (lub więcej) to piłkarze reagują kilka sekund wolniej niż zwykle.

ocenił(a) grę na 1
nexylevel96

Dużo by wymieniać (twarze, licencje, błędy, serwery), ale na Boga..... powtórki w FIFIE to największy żart w historii. Leci jakaś świetna akcja, a dają samą dobitkę i to z takiej kamery, że szkoda gadać. W tą fifę gra się nieco lepiej, niż w poprzedniczkę, ale za to, że się wcale nie postarali, to normalnie KARNY KU"AS.

nexylevel96

Bugi są z rękami w polu karnym, czasami faul na pozycji sam na sam i nie ma kartki (w ogóle czasami da czerwień za sytuację, w której za kolejnym razem dał żółtą), oraz po wykonaniu cieszynek przelatuje zawodnik przez siatkę. I sędzia za często dotyka piłkę. Mogli by dodać więcej obron, jak się uderza z 20m, z środka pod kątem 20*stopni na bok to bramkarz praktycznie tak samo wybija piłkę. Powinno być więcej kiksów też. I oczywiście kończenie meczu przy dogodnej sytuacji bramkowej.
Więc bardzo dużo do naprawienia - i wcale nie wspomniałem o grafice (bo dla mnie to nie jest najważniejsze, ale PES jednak troszkę lepszy w tym względzie i więcej jest uderzeń chyba - FIFA grywalnością na konsoli wygrywa, ale trzeba zwalczyć te bugi).

ocenił(a) grę na 9
nexylevel96

1. Przyjmowanie piłki - sorry takie rzeczy mogą być dopuszczalne w polskiej ekstraklasie, ale nie k... jak gram przykładowo van Persim, a przy prostym podaniu piłka odskakuje mu na kilka metrów
2. Możliwość przewinięcia cieszynek - są tak dramatycznie słabo zrobione i na dodatek trzeba je oglądać za każdym razem
3. Jak pod koniec meczu czy połowy wychodzę z kontrą 3 na 2 to żeby sędzia nagle nie przerywał meczu, bo tak się zwyczajnie nie robi, nawet jak gramy już po czasie, to kontra powinna być dokończona; a jak już przy tym jestem, to dodałbym przy doliczonym czasie ile upłynęło, bo jak gram to nie wiem czy mam jeszcze czas na wycofanie i sklejenie sensownej akcji czy już trzeba grać na pałę, bo sędzia zaraz przerwie
4. Sprawniejsze porozumienie na linii boczny obrońca - skrzydłowy, bo często się mi zdarza, że wychodzę do akcji ofensywnej obrońcą, a skrzydłowy zamiast pomóc to sobie stoi przyklejony do linii bocznej i czeka jak kołek na piłkę
5. Gorzej grający bramkarze - rozumiem, że bronią jak kozaki na poziomie Ligi Mistrzów, ale nie jak gram np. w Pucharze przeciw ogórkom, a taki bramkarz trzecioligowca broni jak Buffon w najlepszych czasach
6. Nie gwizdanie karnych przeciw mnie - jak nic nie robię, nie dotykam żadnych przycisków, wiem że nie mogę faulować, a tu że niby jakaś przepychanka nie z mojej winy i już sędzia gwiżdże karnego
7. Spalone - wydaję mi się że moi zawodnicy nie mają mózgu i wychodzą na spalone 5-6 metrów, gracze z wyższej półki powinni trzymać linię, a przynajmniej minimalnie 1-2 wychodzić, a nie często się zdarza że sobie wyskakuje na 5 metrów zamiast powrocić na pozycję
to tak kilka pkt, na szybko, jeszcze by się znalazło więcej

użytkownik usunięty
nexylevel96

Już wiemy, jak zmienił się gameplay. Spowolniono tempo gry - to dobrze. Piłka i zawodnicy jednak grzęzną jak w błocie. Wysoki pressing CPU uniemożliwia czasami wyprowadzanie piłki w defensywie. Ruchy piłkarzy są sztywne. Tak więc spieprzono wszystko, co najważniejsze w grze piłkarskiej. Dzięki temu FIFA 14 straciła klimat, jaki miała w poprzedniej części, czyli w FIFA 13. Po prostu jest drętwa i żadne nowe stadiony nic nie zmienią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones