PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784733}
7,1 2 662
oceny
7,1 10 1 2662
FIFA 18
powrót do forum gry FIFA 18

Będzie tak jak zawsze. Gra nie przypomina piłki nożnej. To walki robotów. Zawodnicy biegają jak szaleni. Filozofia gry z rynsztoka, ataki 6 zawodnikami w napadzie. Ktos, kto chciałby pokopac piłkę online nabawi się wyłącznie nerwicy, przyjemności nie odnajdzie. Nagle zwroty akcji - ktoś, kto nie oddał strzału nagle trafia dwa razy. Przeciwnik po czerwonej kartce nagle dostaje wiatru w żagle. Piłka wybijana przez obrońcę zawsze wpada pod nogi przeciwnika mimo, że cisniemy na padzie inny kierunek. Karne to loteria, nie wiem kto wymyślił ten system (w 18 będzie utrzymany). Gra często przypomina pinball. Piłka odbije się tu, tam, wpadnie do bramki i przegrywasz nie wiedzieć czemu. PES gdyby tylko miał licencje na poziomie Fify byłby królem. Tak jest tylko księciem, bo grywalnosc ma o niebo lepsza, fizykę gry, realizm. Fifa się broni licencjami.

nieodwracalne

Wlasznie wyszło demo. Sędziowie znowu są bezimienni i wyciągają kartki z powietrza (jakby graficznie kieszeń przewyzszala możliwości EA). Sama kopanina prawie niczym się nie różni od Fifa 17. Poza tym żeby nawet nie zrobić nowych zdjęć piłkarzom? Wchodzę w ustawienia drużyny a tam te same fotografie co w Fifia 17 (drużyna Manchester United). Gdyby nie to, że jestem uzależniony w życiu nie dałbym za to pieniędzy. Wyglada jak dodatek do Fifa 17.

nieodwracalne

Kupiłem i sprzedałem. Nie akceptuje fatalnych zmian, jakie wprowadzono w tegorocznej edycji. Uposledzono obronę, praktycznie nie istnieje. Za to każdy i z każdej pozycji może strzelić bramkę, wystarczy nacisnąć guzik. Średnia goli w meczu jest olbrzymia. Zagrałem w sezonach 114 meczow, strzelilem 246 bramek. Mało realistyczne. Czułem się jak na strzelnicy.

ocenił(a) grę na 9
nieodwracalne

A dla mnie najlepsza Fifa i nigdy, przenigdy nie wróciłbym do 17, 15 albo 14. I dobrze, że upośledzono obronę bo w 17 była za dobra i padało o wiele mniej goli typu woleje, główki albo nawet wślizgi. W 18 gole są o wiele bardziej zróżnicowane a takie aspekty jak akcje i wychodzenie naszych piłkarzy na pozycje ma o wiele więcej kombinacji.

114 meczow, strzelilem 246 bramek. Co w tym nierealistycznego? Troszkę ponad dwa gole na mecz to tak duuuuuuużo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones