PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784733}
7,1 2 658
ocen
7,1 10 1 2658
FIFA 18
powrót do forum gry FIFA 18

Ciekawy jestem czy dominacja Realu Madryt w Europie przełoży się na jeszcze wyższe statystyki zawodników. W grze pojawić się ma Luís Nazário de Lima Ronaldo, najlepszy drybler w historii futbolu ;D Jedno co się nie zmieni to to, że większość będzie grać Realem. W Fifie już od wielu lat nie ma lepszej drużyny.

Str8dom

Czy akurat Ronaldo był najlepszym dryblerem? Ja mam wątpliwości, przede wszystkim był to wyborowy snajper, z dryblingu słynęli Cruyff, Ronaldinho, Maradona, czy nasz Deyna ;)

ocenił(a) grę na 9
cruzo_Alex7

Obejrzyj sobie ten filmik, jego drybling to była masakra (w pozytywnym tego słowa znaczeniu)

https://www.youtube.com/watch?v=lPB8RvuQxqE

Str8dom

Najlepszym dryblerem w historii futbolu był Garrincha.

DziurawaMarysia

A co, oglądałeś go w akcji? :D To, że przemieszczał się charakterystycznie po boisku nie znaczy, że był najlepszym dryblerem :)

ElGladiator

Ziomeczku, on praktycznie wygrał mundial '62 w pojedynkę.

DziurawaMarysia

Jednak, że był najlepszy w historii to trochę zbyt ogólne. Tak samo można powiedzieć o Ronaldinho, który czarował i sprawił, że Barcelona stała się wielka :D

Str8dom

Ronaldo powinien mieć skrzydła i unosić się nad wszystkimi taki jest niesamowity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones