PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606348}
7,8 11 442
oceny
7,8 10 1 11442
Fallout 3
powrót do forum gry Fallout 3

świat jest realistyczny wbrew osób z anty nastawieniem do produkcji Bethesda Softworks ( niektórzy nie potrafią nawet tego poprawnie napisać a sie wypowiadają )
przepiękna gra ( w trybie High Qual. i Ultra Qual.)
dialogi nie dla niekumatych - kombinacyjnie robią wielki wklad w rozwijaniu sie wydarzeń i akcji
rozgraniczenie na postac dobą i złą jest różnorodne i można oscylować z jednej na drugą bez problemu podczas gry w nisekonczoność
fabuła + 100
skille są naprawde świetnie pomyslane
questy - rzecz w tym by robić ich jak najwięcej z czego dostajemy różnego rodzaju gifty - ma sie ogromny wpływ na to jak wykonamy questa ( jako dobry bądź zły )
nie będę się rozpisywał bo to tylko zniechęca do dalszego czytania - jednakże gre przeszedłem juz 3 raz i za każdym razem dostrzegam w niej nowe rzeczy , które zadziwiają , uczysz sie nowych trików , itp... pewnie wiele nie widziałem ale tez wiele widziałem i szczerze mówiąc jak masz zamiar zagrać w Fallout 3 z zamiarem jak najszybszego przejścia grę w najprostrzy sposób to tracisz najwięcej z naprawde niesamowitej gry - daję jej 100 na 10

SKAMANDRYT


gra gdy utoniesz w swiecie fallout 3 wydaje sie długa , bez konca i bardzo ciekawa ( czytanie raportów w zhakowanych komputerach - bardzo pomocne by poznać otaczającą cie rzeczywistość i ludzi, rozmowy z tubylcami, watki poboczne , zwiedzanie miejsc , itp.. ) jednakże przechodząc z wątków pobocznych na główny ( nie wskazane ) konczy sie bardzo szybko.

SKAMANDRYT

cóż gra jest bardzo fajna, na pewno jedna z moich ulubionych, ale zadań jest malutko. Postapokaliptyczny morrowind to niestety nie jest a na to liczyłem:P

bleidd_1650

myślę , że została tak skonstruowana by gracz mógł czasem ( i w końcu ) wyjść z domu na swiatło dzienne pooddychać świeżym powietrzem a nie jak w przypadku morrowind najwyżej iść do kuchni zrobić sobie kanapkę :P

ocenił(a) grę na 3
SKAMANDRYT

>świat jest realistyczny
Zwłaszcza gdy strzelasz komuś w głowę a dana osoba biegnie dalej, albo gdy bugi w grze powodują że zwłoki tańczą na ziemii. Tak samo gdy stworzysz swoją postać jako huderlaka, a potem biegasz po miescie z rakietnicą albo minigunem.

>przepiękna gra
Grafika wygląda plastikowo, tekstury niskiej jakości, dziwny dobór kolorystyki, jest masa ładniejszych gier wydanych w owym czasie.

>rozgraniczenie na postac dobą i złą jest różnorodne
I nic w grze zasadniczo nie zmienia poza zakończeniem, i tym że kilka osób albo do ciebie dołączy albo nie.

>fabuła + 100
przedstawiona w taki sposób że kompletnie mnie nie wzruszała i w zasadzie było mi kompletnie obojętne jak się cała historia skończy.

>skille są naprawde świetnie pomyslane
Tak świenie że na skradaniu wywindowanym na max nie można pewnych osób okraść w domu bo śpiąc plecami do ciebie już jesteś "detected". Naprawdę, geniusz pomyślunku...

>jak masz zamiar zagrać w Fallout 3 z zamiarem jak najszybszego przejścia grę w najprostrzy sposób to tracisz najwięcej z naprawde niesamowitej gry
Miałem odwrotne założenie, za to gra mnie tak znudziła że porzuciłem chyba z 8 questów, i postanowiłem ją skończyć bo miałem jej dość.

Za sama ilość błędów, bugów, i tego ile razy ta gra się zawiesiła podczas grania powinienem wystawić 1, ale mam sentyment do post apo...

Floyt

w F.N.V mam jakies dziwne mikrozaciecia i niewiem czy to wina sprzetu bo mam 2 karty po 2G GF GTX750ktore sa dedykowane miedzy innymi pod F.N.V i dupa taka ilość błędów jaka mnie napotyka zniecheca do grania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones