PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788158}
7,9 342
oceny
7,9 10 1 342
Forza Motorsport 7
powrót do forum gry Forza Motorsport 7

Jest jak jest to chyba każdy wie jak jest :D. A jeżeli nie wie jak jest, to zachęcam do obejrzenia mojej recenzji. Gdyby nie te vipy + skrzynie + mała ilość kredytów i jeszcze kilka innych spłyconych rzeczy. To było by OK, choć uprzedzam że moja recenzja jest z przymrożeniem oka !!. Aczkolwiek nie tak jak u innych gdzie wystawiają np: 9/10 albo 8,5/10. Jedno jest pewne że u mnie , Turn 10 nadciągnął kredytu zaufania, teraz mam obawy czy wziąć ich kolejną grę.
W recenzji nie będzie tylko narzekania, ale również będzie trzeźwe spojrzenie okiem, gościa (czyli mnie) który jest z serią Motorsport od pierwszej odsłony.
Możecie być pewni że nie będzie żadnego klepania po ramieniu, to właśnie bardzo podoba mi się w niezależności.Mogłem wystawić surowszą ocenę, ale mimo wszystko jedna aktualizacja, można jeszcze poprawić błędy. Na to trochę liczę, nie będę wam pisał co i jak, bo nie było by sensu wtedy oglądać recenzji, a ta poniżej.

Przy okazji pragnę napisać, że recenzja jest taka długa, ze względu że nie miałem zamiaru jej rozdzielać na dwie części jak FM6, którą rozdzieliłem na główną recenzję, oraz na warunki pogodowe. Tutaj jest wszystko w jednej recenzji, stąd właśnie ta długość.

Koniec biadolenia, miłego oglądania ;).
https://www.youtube.com/watch?v=3SlXIBfhNL4

ocenił(a) grę na 6
MaXXi

Zmiany od premiery gry, zaszły dość spore, ostatnia piątkowa aktualizacja pozmieniała dość sporo na plus. Ale równie sporo zostało jeszcze do załatania, Turn 10 próbuję poskromić graczy mikrotransakcjami np: obniżając cenę skrzyń które nieco spadły z ceny. Ale ich problem polega na tym że wylatują śmieci, gorzej jeżeli będziemy mieli np: 500 aut a będziemy polowali na te właśnie unikatowe których nie można kupić, wtedy będzie czyste dublowanie się aut, no i to wkur.... najbardziej.

Powoli gra wraca na swój tor, tylko zastanawiam się jak można było dopuścić takich zaniechań, aby MP nie było grywalne, aby ogólnie stabilność gry była tak w kratkę względem FM6. Czyżby większą uwagę poświecili jak wpierniczyć skrzynki w grze, olewając inne tryby, no i MP tez stało się bogatsze.

https://www.youtube.com/watch?v=APIrPR2jc4Q

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones