PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688044}
6,4 1 139
ocen
6,4 10 1 1139
Gone Home
powrót do forum gry Gone Home

...

ocenił(a) grę na 8

Bardzo ładna historia miłości.

ocenił(a) grę na 6
skalp_el

Dobrze napisane, ladna historia o milosci, ale gra z tego to jest mocno srednia.

ocenił(a) grę na 8
pitrek121

No niej est jakaś wybitna, ale na godzinę- dwie w sam raz.

ocenił(a) grę na 9
pitrek121

Uważam, że to było cudne. Osobiście wole posiedzieć 2 h przy takiej grze niż przy filmie.

ocenił(a) grę na 5
skalp_el

jak dla mnie strasznie łzawa drama i smętna narracja. Za to bardzo przyjemnie szczegółowo zaprojektowany dom i fizyka.

skalp_el

Ja się zanudziłem na śmierć. Praktycznie od początku wiadomo o co chodzi i jak się skończy. Żadnego twistu, żadnego zaskoczenia tylko smętne chodzenie po pustym domu. Strasznie się zawiodłem.

użytkownik usunięty
lupi4477

wiadomo jak się skończy tylko wtedy, gdy patrzy się na to przez szablon historii o miłości ludzi hetero. rzadko kiedy się trafia szczęśliwe zakończenie LGBT.

Aha, bo jak się patrzy przez "szablon historii o miłości" ludzi nie-hetero to się można zdziwić.

użytkownik usunięty
lupi4477

nie miałam nic złego na myśli, ale ja się spodziewałam zbiorowego samobójstwa ¯\_(ツ)_/¯

ocenił(a) grę na 6
lupi4477

Dokładnie takie same odczucia miałem po ukończeniu. Ale fajnie się zwiedzało dom z lat '90 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones