PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612857}
8,0 1 987
ocen
8,0 10 1 1987
Guild Wars 2
powrót do forum gry Guild Wars 2

Przeciętnie!

ocenił(a) grę na 7

Po 2 tygodniach obcowania z tym tytułem napisze po krótce o słabych (których jest
więcej) i dobrych stronach tejże produkcjii.

Po prostu jest naładowane za dużo i nic nie jest naprawdę bardzo dobre wszystko
przeciętne i nic nie powala na kolana.Jak na takie zapowiedzi tyle czasu powstawania
jest to wręcz porażka.Poczynając od SŁABEGO PVP(w porównaniu z GW 1 jest wręcz
żałosne).Główny podstawowy bład to jest praktycznie zupełnie inne niż w porównaniu z
GW 1 a tam wiadomo pvp było najlepsze tu jest słabe.Na domiar areny są małe brzydkie
.A World vs World to największa porazka tej gry a pewnie miało być największym plusem
jest to właściwie niegrywalny tryb bez żadnego sensu.
Są też wady jakie miała GW 1 czyli słaba muzyka i banalne pve. :D.Ale ma mnóstwo wad
i jest po prostu nudne,
Najmocniejszym punktem gry jest łażenie po mapie i jej odkrywanie co jest kpiną w żywe
oczy a twórcy tak się podniecili możliwości skakania robią wszystko żeby można było z
niej korzystać

PLUSY:
Ładna grafika(miasta w szczególności dobrze zaprojektowane.)
dużo broni zbrojii
efekty podczas starć (walk)


Minusy
słabe pvp (przekombinowane i bez żadnych wrażeń)
słaba muzyka
brak jakichkolwiek nowości z świecie MMO mimo zapowiedzi.
Beznadziejne story line czyli fabuła gry
Słaba grywalność (ale to rzecz gustu)

Mimo wszystko wystawiam 7/10 czyli ocene w sumie pozytywną.

Zaznaczam jest to pewnie obecnie najlepsze mmo na rynku jednak słabsze nawet od
swojej poprzedniczki.League of legends jest napewno lepszym rozwiązaniem jeśli
chodzi o pvp a każda lepsza gra single player ma ciekawszy wątek fabularny.

Machinefilm

Słaba muzyka... brak nowości... beznadziejna fabuła gry... ? Krótko mówiąc... zabawny z ciebie człowiek ;)

ocenił(a) grę na 7
Dewan

Takie są moje odczucia.Do ideału to wiele temu tytułowi brakuje....

ocenił(a) grę na 7
Machinefilm

Jesteś spaczony czy jakoś tak - bez obrazy. Takiemu cudu dajesz negatywną ocenę a np. Drive - który był kaszaną i wgl 10 i do ulubionych. Jesteś na prawdę po złej stronie mocy :P

użytkownik usunięty
Dewan

przecież to troll, dajcie spokój (albo hipster i stwierdził, że gw2 jest zbyt mainstreamowe ;o)

Machinefilm

z ciekawości mam pytanie jakie gry lubisz?

ocenił(a) grę na 7
dariusz1986pl

Iss pro evolution soccer,vampire masquerade, guild wars :D

ocenił(a) grę na 9
Machinefilm

Gra jest znakomita, co potwierdzają wszystkie gazety i serwisy o grach komputerowych, ty pewnie widziałeś ze dwie zajawki na youotube i teraz klepiesz te bzdury. World vs World to milowy krok w dziedzinie gier mmo, to samo grafika i pve. Wszystko bez abonamentu. Najlepsza pozycja na rynku, a to dopiero start universum GW2.

ocenił(a) grę na 7
ffox87

A dla fail i co nie widziałem dwóch zajawek przecież napisałem przez 3 tygodnie ją mam i to są 3 tygodnie nudów......World vs world to porażka nie wiem jaki krok milowy chyba wstecz.....Jedyne co ma klimat to grafika.

ocenił(a) grę na 9
Machinefilm

World vs world wprowadza masowy pvp, nigdzie niespotykany dotychczas. Wybierając krainę (serwer) automatycznie bronisz jego barw w world vs world. Gwarantuje to epickie bitwy oraz tworzy swoisty przyjazny klimat na serwerze w pve, bo im dowolny gracz na serwerze mocniejszy tym cała kraina mocniejsza. Dla mnie - genialne.

ocenił(a) grę na 7
ffox87

A dla mnie załosne i nudne i głupie i beznadziejne.Zresztą Ja tylko wytykam co mi sie nie podoba cała gra jest dobra ale to nie to co oczekiwałem i tyle.Nic sie nie sprawdziło z zapowiedzi o innowacyjaności...........

ocenił(a) grę na 7
Machinefilm

Wymień jedną rzecz z zapowiedzi i innowacyjności, która nie została wprowadzona bo argumenty typu "dla mnie nudne i głupie" jest jak jedzenie skórki od banana.

ocenił(a) grę na 7
AVVOL

wszystkie

ocenił(a) grę na 7
Machinefilm

Czytaj ze zrozumieniem albo wracaj do gimnazjum uczyć się podstaw swojego języka. Wszelka próba dyskusji z Twoją ignorancją to marnotrawstwo czasu.

ocenił(a) grę na 7
AVVOL

nie rozumiem Cię ignorant.

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

To uważaj na lekcjach angielskiego w szkole. To pomoże zrozumieć Ci "beznadziejną fabułę". PVP jest dla cb słabe? Poćwicz kilka godzin. Naprawdę pomaga. Słaba muzyka? A czego ty się spodziwałeś? Tecno albo dupstepu? Muzyka doskonale pasuje klimatem do GW2 i dla mnie jest świetna. Brak nowości. Jasne, przecież w każdym MMO są dynamiczne eventy, brak trójcy: tank, healer, dps, WvW, nowego spojrzenia na craft i dungeony. Można tak długo wymieniać, po prostu trzeba się zastanowić a nie bezmyślnie hejtować z zasady "nie bo to gupie". Grywalność, może i rzeczą gustu, ale powiedz mi jakie MMO jest dla ciebie grywalne? Zagraj w inne gry tego typu, a się przekonasz. Porównywanie pvp z GW2 do LoLa to jakaś żenada. W sumie cieszę się że gra nie podpasowała gimbusom. Mniej trolli na ogólnym czacie. Także na przyszłość nie wypowiadaj się na rzeczy na których jak widać nie masz większego pojęcia. Bo samo posiadanie gry nie upoważnia do pisania głupot w necie na jej temat, rly...

ocenił(a) grę na 7
Quandorx

lol ma obecnie najlepsze pvp gdyż jest gra pvp only

A reszta może troche zmieniłem zdanie ale i tak gw 2 jest dla rozczarowaniem nic nie wnosi i na dodatek jest taka nijaka a że wprowadzili różowe pantofle czy możliwość strzelania do siebie w gromadach to jest żąl

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

Jednak nie ma dla ciebie ratunku. Szkoda dalszej dyskusji, jeżeli nadal porównujesz LoLa do GW2. Żenada.

ocenił(a) grę na 7
Quandorx

Mozna porownać wszystko do wszystkiego.Akurat tutaj porównanie ma duzy sens mim wszytko dlatego że obie mozna podpiąć pod jakieś tam gatunki mmo a ze lol to tylko pvp z doskonałym tym trybem to porównuje narazie ten bardzo średni i tak naprawde nieistniejący w guild wars 2.I przestań się buraczyć bio pękniesz.

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

Jaja sobie robisz? LoL to mmo? Czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o grach komputerowych? Bo chyba żadnego. Na siłę chcesz udowodnić coś co w żadnym wypadku nie jest prawdą, więc nie dziw się, że jestem nieco zażenowany. Ogarnij ortografię, interpunkcje, wtedy sam przestaniesz się buraczyć...

ocenił(a) grę na 7
Quandorx

Rze niby Ja nie znam ortogawiii?

Lol to mmo !A guild wars 2 nie jest mmo tylko udaje.

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

Jesteś debilem... Nie ma sensu tłumaczyć cokolwiek ludziom twojego pokroju.

ocenił(a) grę na 7
Quandorx

To nie tłumacz świniaku!

ocenił(a) grę na 7
Machinefilm

LoL to nie mmo tylko MOBA, jak już jesteśmy przy moba to pograj w Dotę, Dotę 2 lub HoNa, to są skillowe gry z gatunku MOBA, LoL to kolorowanka gdzie każdy przeciętniak może wycarrowac swój team ;)

ocenił(a) grę na 7
AVVOL

aha

ocenił(a) grę na 10
AVVOL

W 100 % zgadzam się z AVVOLem. Nie masz pojęcie na dany temat, to nie pisz. Forum stanie się lepsze i sam nie będziesz wychodził na durnia.

AVVOL

LOL to mmo, sprawdź sobie definicję gatunku i zobaczysz że spełnia kryteria. A to że twórcy wymyślili sobie jakieś swoje nazwy, moba, sroba i co tam jeszcze chcą, wcale nie zmienia tego faktu. A co do GW2 to też jestem rozczarowany, spodziewałem się gry znacznie lepszej a tymczasem jest zaledwie przyzwoita a jak na przełom jakim miała być to stanowczo za mało.

ReveAnge

Sprawdziłem, nie spełnia wszystkich kryteriów.
Jeśli tymi kryteriami u Ciebie jest tylko to, że jednocześnie można rozgrywać grę z innymi graczami poprzez internet to wychodzi na to, że każda gra posiadająca multiplayer jest MMO, kalambury na Kurniku to też MMO?

Quellehir

MMORPG - Massive Multiplayer Online Role Playing Game. Massive masz jak najbardziej, Multiplayer i Online również, RPG też tam jest, bo przecież postać rozwija się w czasie gry i zdobywa nowe umiejętności i przedmioty. Ale nieważne nazwy i metki przypinane grom. Jeśli gra jest dobra to nie ma znaczenia jaki to gatunek, liczy się przyjemność z grania.

ReveAnge

RPG to gra fabularna w której gracz odgrywa postać przez siebie sterowaną, a samego LoL'a zaliczyłbym bardziej do RTSów. :]

Quellehir

A tymczasem nagrodę Golden Joystick za najlepszą grę MMO zbobyło World of Tanks? Jak to skomentujesz? :)

ReveAnge

Skomentowałbym to pewnie podobnie jak Quandorx niżej. :) Chociaż nie grałem w tego World of Tanks, ale wydaje mi się, ze tam gra się jedną postacią (czołgiem) którego z biegiem gry się coraz bardziej ulepsza. Przynajmniej tyle wywnioskowałem z opisu tej gry ;p

ocenił(a) grę na 7
ReveAnge

Bo World Of Tanks to mmo, podobnie jak PlanetSide 2 który teoretycznie jest strzelanką. LoL to nie mmo, LoL to battle arena.

ocenił(a) grę na 10
ReveAnge

Ale nie grasz równocześnie z kilkoma tysiącami osób na raz, tylko z dziesięcioma. Nie masz stałej postaci, którą levelujesz stale (summonera nie liczę, bo to coś innego). Także gdzie te kryteria, m8?

ocenił(a) grę na 10
Quandorx

Ups,z 9, zbytnio poleciałem/

Quandorx

Teraz widzę dlaczego tak plułeś na mnie jadem w innym wątku, jesteś opętany przez brutalne gry komputerowe, które wyzwalają u Ciebie agresję. Nie martw się, z tym uzależnieniem również można walczyć, chociaż przy twoim stadium będzie to trudne.

ocenił(a) grę na 10
Mesjasz_to_ja

Znikaj trollu.

ocenił(a) grę na 7
Quandorx

Quandorxie wypowiadać się może każdy na każdy temat.

To co pisze i tak nie ma żadnego znaczenia......Moge wrzucać wszystko do jednego worka gry to gry.
A Ty masz taki właśnie dziwny ten swój TOK.

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

Dobra, dobra - leć nakarmić pandę w WoWie, a prawdziwe MMO zostaw nam! ;)

Awgwa

Grałeś ty kiedykolwiek w WoWa, bo chyba nie skoro dałeś 1/10 tejże grze. Jesteś po prostu zwykłym fanboy'em GW i raczej nic ci się nie przetłumaczy jeśli chodzi o niego.

ocenił(a) grę na 10
Staniach

Grałem i do dzisiaj jestem wściekły na wydaną kasę. Bajeczna dla niewyżytych przedszkolaków.

Machinefilm

To pod-forum powinno być zamknięte, gry powodują poważne problemy umysłowe.

ocenił(a) grę na 7
Radoslaw_Grzanka

Sam się zamknij :D

ocenił(a) grę na 10
Radoslaw_Grzanka

Ech, kolejny troll...

ocenił(a) grę na 7
Quandorx

Masz racje

A to Ja mam być King Troll.

A na jakim serwerze grosz Quandox?

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

Na Blacktide

ocenił(a) grę na 7
Quandorx

Ja na innym :D

A niechce podróżować miedzy serwerami....bio moge zabłądzić.

ocenił(a) grę na 9
Machinefilm

aha, zmiana serwera to 1 kliknięcie, ostatnio zmieniłem, zajęło mi to 1 sekundę, co do linii fabularnej, poucz się angielskiego

ocenił(a) grę na 7
FlashGordon_filmweb

Zmiana serweru i zrozumienie w 100% fabuły nie uratuje tej gry która jest zwyczajnie przecietna......niestety.

ocenił(a) grę na 9
Machinefilm

komu przeciętna temu przeciętna, dla mnie bardzo się podoba i zrezygnowałem z opłacania RIFT na rzecz GW2 bo trafiła w moje gusta

Machinefilm

Twoje podsumowanie ma trochę miesięcy, ale się z nim w 100% zgadzam. Nie wiem w jaki sposób WvW ma być czymś przełomowym... jak jest tak na prawdę uproszczony i 'zcasualowanym' siegiem (znanym z innych gier). WvW w obecnej postaci jest jednym z najbardziej bezsensownych trybów w grach MMORPG.

Także nie potrafię wczuć się w system PvP, który pomimo bardzo dużej dynamiki jest dla mnie nijaki. Oddzielenie sPvP od całej reszty gry to już totalne przegięcie i gwóźdź do trumny - to rozwiązanie niszczy często gildii i stwarza konfliktu między tymi co wolą WvW nad sPvP i na odwrót. W tej grze brakuje masę prostych rozwiązań jak np. rajdu który pomieści więcej niż 5 osób :x

Fabułą to już kpina stworzona na odczep. Mogli jej już w ogóle nie dawać, bo przechodzenie jej po przygodach z SWTOR to była męka.

Kompletnie spaprali także system 'trójcy świętej' (tank/heal/dps) która... nie istnieje (tak, to jest wielka innowacja!) i insty robi się cholernie nudno.

GW2 to nie jest standardowe MMO, które ma od początku oferować podstawowy content, ale produkcja nastawiona na dodatki które mają wyjść w przyszłości. Zapewne po 2014 r. , po drugim dodatku gra będzie zasługiwało na swoje aktualne miano gry roku wg. TIME's.

btw. twórcy w panice na siłe starają się zatrzymać graczy przy swojej produkcji, poprzez dodawanie nowego contentu do farmienia pve - którego nie miało być i jasno przed premierą stwierdzili, że nie będą tego robili.

Wróciłem do SWTOR dla klimatu i fabuły postaci, których dotąd nie poznałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones