PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608438}
8,5 10 188
ocen
8,5 10 1 10188
Half Life
powrót do forum gry Half-Life

Half Life

użytkownik usunięty

Można jeszcze gdzieś tą gre nabyć(pomijam allegro itp) bardzo zależy mi na oryginale.

ocenił(a) grę na 7

Jeszcze przez kilka godzin jest promocja na steamie, można ją nabyć za 1,99€. Potem będzie za około 3€ niemal do końca miesiąca.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

aww a da się w ogóle kupić wersje pudełkową (sic!!) bo do steama nie mam za bardzo przekonania :\

ocenił(a) grę na 7

Wersja pudełkowa i tak chodzi ze steamem.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

bardziej chodzi o to że wole mieć płytę niż później wkurzać się oto że jak steam będzie miał awarie to mogę stracić gry które na nim kupiłem,więc to swego rodzaju zabezpieczenie.

ocenił(a) grę na 9

Możesz co najwyżej kupić starą używkę na jakiejś aukcji, bez wsparcia technicznego i z 16-bitowymi teksturami. Wszystkie nowsze wersja wymagają już Steama do instalacji i uruchomienia, więc nie ma znaczenia, czy masz płytę czy nie. Zaoszczędzisz najwyżej 350 MB transferu, jeżeli jakimś cudem uda ci się jeszcze znaleźć pudełkową wersję pod Steama w jakimś sklepie - ja ich nie widziałem od dobrych paru lat.

ocenił(a) grę na 9

A jeżeli zamierzasz się ciągle martwić o awarię Steama i utratę gier (coś tak dużego nigdy nie miało miejsca przez prawie dekadę), to nie wiem jak zamierzasz funkcjonować w świecie, w którym sprzedaż elektroniczna stanowi większość rynku PC :P

ocenił(a) grę na 7
septuater

Jeszcze tak nie jest. Sklepy normalne to wciąż 2/3 handlu grami.

Aha, przy kupowaniu gier na steam zawsze dostajesz rachunek (do wydruku lub na maila) więc o tym, że ci konto zniknie a po wszystkim stracisz wszystkie gry jakie tam miałeś, po prostu zapomnij. Zawsze jest ubezpieczenie. Nie wspominając o Steam Guard, przez który sam musiałbyś wcisnąć złodziejowi swoje konto by ten mógł ci je zabrać, bo inaczej nie da rady.

użytkownik usunięty
septuater

a powiedziałem że nie zamierzam kupować przez steama czy inne tego typu serwisy,na razie nie bo dopiero od jakiegoś czasu używam steama i po prostu jestem jeszcze nie do końca przekonany i tak szczerze nie bardzo łapie jak na nim kupować :/ więc dlatego wole jeszcze mieć pudełkowe edycje gier,a co do sprawy jak już kompletnie znikną wersje pudełkowe kto powiedział że będę jeszcze żył xD albo do tego czasu przestane interesować się grami ;)

ocenił(a) grę na 10

Gra netnialna jeszcze nie raz do niej wroce.

Sciagnij z neta torrenta albo inaczej , jak chcesz to dam ci link odrazu z dodatkami. Gra ma z 400 mb pewnie , nie pamietam dokladnie .
A jak chcesz oryginal to kupujesz na Steamie pewnie jakies 3$.

użytkownik usunięty
DannielNemesis

wiesz czy gry kupione przez Steama można nagrać na płyte czy raczej jest to niemożliwe?

ocenił(a) grę na 10

nieda rady. dzisiaj wlasnie premiera Black Mesa Source , podrasowany Half Life . Grafika lepsza itp . Na Steamie za darmo mozna sciagnac.

DannielNemesis

se mody do half life ograj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones