PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 262
oceny
9,2 10 1 38262
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Nie wiedziałem, że macie wgląd do naszych umysłów i wiecie, z jakiego powodu oceniamy Heroes III na 10. Jak będę chciał się czegoś więcej dowiedzieć o sobie to napiszę, albo zajrzę do Was na Baker Street 221b.

ocenił(a) grę na 10

Niestety bardzo mi przykro, ale ten sentyment akurat na mnie się nie sprawdza gdyż kiedy ta gra powstała byłam małym słodkim bobasem xD a w tę grę gram od kiedy siostra mi o niej powiedziała czyli jakiejś 3 lata :)

użytkownik usunięty
Samara_White

U mnie jest podobnie - odniosłem się tylko do wszechwiedzących osób, które twierdzą, że oceniamy wysoko tylko ze względu na sentyment :)

ocenił(a) grę na 10

Ta gra powstała kiedy miałem roczek, więc nie mowy o żadnym sentymencie. Gram w nią dla tego, że jest świetna, doskonała muzyka, wspaniała grafika, a jakby tego było mało to wspaniale przedstawiony świat fantasy. Ci którzy mówią o sentymencie, to no cóż powstrzymam się od komentarza, jednakże nie mam o takich ludziach zbyt dobrego zdania :P

Często oceniamy grę przez sentyment, a po powrocie do niej okazuje się, że nie jest taka super. Tutaj tak nie jest. Grało mi się świetnie niedługo po premierze, gra mi się świetnie dziś. Znam też wiele osób, które dopiero niedawno poznały Heroes of Might and Magic 3 i po prostu zakochały się w grze. Mimo tego, że przecież są nowsze, piękniejsze i bardziej nowoczesne odsłony serii. Sam mimo, iż nie jestem wielkim fanem strategii, wracam do trzecich "Hirołsów" raz na jakiś czas. A gra z kumplami to w ogóle mistrzostwo świata, którego według mnie nie osiągnęła żadna gra. Kolejnym plusem jest to, że gra ma naprawdę proste zasady, by je zrozumieć, ale wymaga równocześnie myślenia. Nie bawię się w rankingi, więc nie powiem czy gra zasługuje na 1 czy na 2 miejsce, ale na pewno zasługuje na ocenę 10!

_Zero_

Ja powróciłem i okazała się słabsza niż ją zapamiętałem, ale to wina czasów, teraz ma mniej opcji, zauważyć można dużo ograniczeń, ale za to klimat jest spoko. Może wydaje mi się gorsza dlatego że wróciłem przez wersie HD :P

movies_2

A idź z tą wersją HD :D Nie no serio ona jest HD tylko z nazwy.

_Zero_

Nom. Prawda :)

_Zero_

Jakbym siebie czytał ;)

Gasza1910

To jedna z niewielu gier do której się co jakiś czas wraca. Szkoda tylko, że Ubisoft od jakiegoś czasu dość starannie zarzyna tą markę. Najnowsza część to porażka.

_Zero_

Najnowszej już nawet nie zamierzam kupować.
Zostaje przy TRÓJCE.

Ba... nawet na tę okazję odkopałem komputer sprzed 10 lat

Gasza1910

Masz rację nie ruszaj. Nie wiem dlaczego sam dałem się nabrać...

_Zero_

Czytałem ten wątek jakiś czas temu. Żeby się wypowiedzieć jako właśnie "ten sentymentalny głupiec" dla którego dwójka była pierwszą grą z serii, postanowiłem (dla pełnego spektrum doświadczeń) zagrać we wszystkie części Heroes'ów, czyli głównie IV i VI, a obecnie czekam na VII aż mi pożyczy kolega, i wnioski są bardzo proste. Jeśli chodzi grafikę, oraz AI i to nie ma co takiej III porównywać, jest znacznie ładniej i ciężej, komputer nie robi takich baboli jak w III. Najbardziej podobała mi się V, szczerzę przyznam że nawet mnie wciągnęła przedstawiona historia, chociaż filmiki pozostawiają sporo do życzenia. Natomiast jeśli chodzi o klimat to nie wiele z niego zostało, wbrew pozorom skomplikowano tę grę, żeby obrazowo to porównać to tak jakby do szachów, dołożyć dodatkowe dwa pasy kolorowych pól, i niektóre pola zaprojektować jako zapadnie. Niby wprowadza nowość, niby zwiększa atrakcyjność szachów, ale tak naprawdę krótko mówiąc rozpieprza cały system, bo piękno tej gry jest w prostocie. Przekombinowano. Dlatego jeśli chodzi o grę wieloosobową III jest i nie spadnie z pierwszego miejsca moim zdaniem, bo wątpię, żeby nagle zrobiono część o grywalności III z grafiką VII, bo to się po prostu w dzisiejszych czasach gołych dup Nikki Minaj i Kim Kardashian nie sprzeda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones