PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 301
ocen
9,2 10 1 38301
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Ponieważ ten ranking nie jest zdominowany przez dzieci i idiotów, którzy oceniają gry po grafice, a filmy po efektach specjalnych. Na szczęście lwią część głosujących, stanowią tutaj dojrzali ludzie. Żałosne to są posty osobników twojego pokroju. Heroes of Might and Magic III to na swoje lata arcydzieło audio-wizualne i niewątpliwie jedna z najwybitniejszych gier jakie kiedykolwiek powstały.

ocenił(a) grę na 10
torhan

Pełna racja. Gra jest świetna i nie chodzi o niej tylko o grafikę czy grywalność- choć tym nie mam nic do zarzucenia.
Następnym razem panie Dangeris niech pan pogra w grę nieco dłużej i pozwoli jej się wciągnąć =).

ocenił(a) grę na 8
Deyroshu

Nie jestem dzieckiem grafiki i jest dla mnie na 2 miejscu, zaraz po grywalności.
Niestety grywalność tego produktu jest zerowa.

Dangeris

Dangeris nie wiedziałem że spotkam na Filmwebie takie dziecko NEO jak ty. Nie potrafisz nic docenić. Idź do kibla i wal tam klocki bo tylko to umiesz docenić.

ocenił(a) grę na 8
Ironmovie2142

Jeśli nie masz żadnych konkretów to lepiej nic nie pisz.
Z prostakami nie będę dyskutować.

ocenił(a) grę na 9
Dangeris

juz sam sie wykonczyl pan

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

prostakiem jesteś Ty mówiąc "jak gra z taką żałosną grafiką może być na 1 miejscu"
gra nie opiera sie tylko na ładnych obrazkach dziecino ;*

Dangeris

A po co konkrety. Samo stwierdzenie "Heroes III niegrywalne" jest oksymoronem ;].
Pozdro

Ironmovie2142

Temu panu Brawo

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

WYJDZ ! Strzel sobie w leb, zrobisz przysluge wszystkim tutaj !

ocenił(a) grę na 10
Deyroshu

on pisze że słaba grafika... czego się spodziewał po 14-letniej grze. Ja tego nierozumiem..... a poza tym na tamte czasy to była wspaniała grafika

torhan

10/10
Racja w 100%..

torhan

Zdecydowanie popieram i dodam jeszcze że gra kreuje niesamowity klimat który sprawia, że ciężko się od niej oderwać. Aha i chyba najważniejsze że gra zajmuje kilkaset megabajtów a potrzeba znacznie więcej czasu żeby ja przejść niż współczesne gigabajtowe produkcje.

ocenił(a) grę na 10
torhan

Popieram cię w 100 % torhan

ocenił(a) grę na 10
torhan

Brawo:) przydałby się strony tylko dla ludzi myślących:)

ocenił(a) grę na 10
torhan

Pamiętasz te czasy kiedy Heroes of Might and Magic III wchodził...... Grałą się w nią godzinami

ocenił(a) grę na 10
torhan

dokładnie :p

Dangeris

To tak samo jak świetnie oceniane Final Fantasy VII, którego grafika opiera się na zlepce pikseli

ocenił(a) grę na 8
lassa_2

Widać, że na tym filmwebie dużo dzieci skoro takie syfiaste gry dają tak wysoko.

Dangeris

Dangeris weź dorosnij i nie wal głupich pytan dlaczego to dlaczego tamto? To juz ktores twoje pytanie jak widze o rzeczy o ktorych nie masz bladego pojecia.

ocenił(a) grę na 8
kaziunciu

Mówię jak jest.

Dangeris

Weź sobie odpuść dziecko i idź pobiegać na dworze, bo widać internet nie jest dla ciebie. Jeśli mam ci wyjaśniać co w tej grze jest takiego fajnego czego ty nie widzisz, to klimat.

ocenił(a) grę na 9
Dangeris

Dangeris, lassa_2
Każda gra ma swój okres świetności.
Można tu też zaliczyć tzw trendy growe. No i ocz\ywiście doznania wizualne
Pisząc o braku grywalności dajecie dowód swojej niewiedzy albo znieczulenia !
W serie "Heroes 3" grałem w latach 2002 -2004 i był to piękny kawałek elektronicznej przygody
Final Fantasy 7 to kultowa produkcja, która była tworzona z rozmachem. Nieporozumieniem jest porównywanie starych gier pod wzgl grafiki. Dorośniecie a zrozumiecie ;)

ocenił(a) grę na 8
djadamus

Ja i tak wiem swoje.
Według mnie gra z taką grafiką nie może być na 1 miejscu

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

skoro dla Ciebie grafika jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o rozpatrywanie gier to ja nie mam więcej pytań.
chłam z piękną otoczką to nie gra. ale i tak nas nie zrozumiesz. ta gra jest stara jak świat, a mimo to ponadczasowa.
więc błagam Cię, miej trochę szacunku i nie odzywaj się, bo tylko ludzi irytujesz.

ocenił(a) grę na 10
Xrated_

Tak jest ! .. Ja gram w heroes III juz 11 lat ! ... i te nowe heroes V i VI to syf przy pieknej trojce !

Cw4niak

Ja nie wyobrażam sobie nie mieć zainstalowanego Heroes III na moim dysku, to jest obowiązkowa pozycja.























ocenił(a) grę na 10
Labret

Pierw instaluje Heroes III a potem Windowsa :D

Cw4niak

Gdyby Windows nie byłby mi potrzebny Heroes'a, to w ogóle bym go nie instalował.

ocenił(a) grę na 10
Cw4niak

Ja niestety nie miałem takiej okazji, bo lat mam dopiero 14 ;). Grę przeszedłem , spędziłem przy tym z kilkaset najlepszych godzin w życiu. Aczkolwiek piąteczka nie jest taka zła, nie dziwie się, że nie którym może się podobać......

ocenił(a) grę na 5
Xrated_

Ta gra nie jest ponad czasowa.Dzisiaj to żałosna gra rodem z pegasusa taka prawda.A 5/10 daje własnie z sentymentu.

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

bzdura. Złota klasyka i genialna gra.

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

Gra jest ponadczasowa i tyle. Grafika nadal jest piękna i klimatyczna, nie razi pikselozą co większość produkcji z tamtego okresu, udźwiękowienie wspaniałe (mógłbym słuchać muzyki z zamku Forteca całymi dniami ) a rozgrywka jednej mapy średniego rozmiaru z kolegami zajmuje więcej czasu niż przejście całego Modern Warfare a w połączeniu z hot seat daje nie zapomniane przeżycia. Nie zgadzam się z Tobą kolego/koleżanko. Szczerze mówiąc Heroes III to gra kompletna, nie potrzeba jej nic więcej. Najlepsza "turówka" wszech czasów !

ocenił(a) grę na 5
AodSto

Nie grywalna to moje zdanie.Nawet 6 część jest lepsza na dzień dzisiejszy....Dziś w trójke to można grać tylko za kare wspominając stare czasy.....na hoseat

ocenił(a) grę na 10
Machinefilm

Ok może i masz swoje zdanie, spoko ale nie ogarniam Cię szczerze mówiąc Panie trollu, jeszcze specjalnie robisz literówki. Weź się za jakieś porządne zajęcie a nie wyprowadzasz z równowagi ludzi - a co do Heroesów VI na pewno są lepsze niż IV ale nawet nie zbliżają się do poziomu trójki ;)

ocenił(a) grę na 5
AodSto

aha

ocenił(a) grę na 10
AodSto

Odczepcie się od czwórki!!! Ludzie, co wy z tym macie ? Jest ona specyficzna i zupełnie inna ( i gorsza, moim skromnym zdaniem) od trójki i piątki, ale nie ma co jej porównywać do Heroes VI......

ocenił(a) grę na 10
Jurstak

Nie no wiadomo, że IV miała swój specyficzny klimat ale i tak po fenomenalnej trójce, czwórka zostawiła ogromny niedosyt ale mimo wszystko rozwiązania "walczących bohaterów" i możliwość wyruszenia armii jednostek bez bohatera (np. w celu posiłków) ogromnie mi się spodobały.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Liczy się czy gra jest dobra, a nie czy ma dobrą grafikę.

ocenił(a) grę na 8
Spartaniin

Zgadzam się z toba Spartanin, ale sa jakies granice ....

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Nie karmić trolla!!!

ocenił(a) grę na 9
Dangeris

widocznie dla ciebie nie ma zadnych granic od co...

Spartaniin

Jesli przypadła wam do gustu gra Herosi 3 ktora jest najlepsza czescia z tej serii, to polecam tez gre Age of Empires 2 to jest jeszcze lepsze;-)

ocenił(a) grę na 10
PL_Gerard

Nie ma lepszej gry nad HoMM3. AoE 2 jest ok ale wolę jedynkę.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

ja conajmniej raz w miesiącu zagram w heroesa mimio iz ma wiele lat ta gra jes świetne przez lata przechodziłem okres gram w herosa 2 miesiące odkładam go na bok i znowu gram 2 miechy itd... gra poprostu się nie nudzi posłuchaj bo teraz głównie do ciebie grasz np w battlefielda 3 ciekawe czy jak wyjdzie 4,5,6 wrócisz do tej gry i nie z tego względu że miałą całkiem dobrą grafike tylko z tego ze byla dobra

ocenił(a) grę na 8
Dwastir99

W takim razie zal mi cie

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

jeśli widze że takie dzieci będą tworzyć przyszłość gier to podejrzewam że gry za kilkanaście lat gry nie będą miały fabuły tylko będzie żałosne chodzenie po planszy i strzlanie do innych

ocenił(a) grę na 9
Dwastir99

olejcie typa, zwykły troll...frajdę mu sprawia prowokowanie innych.

ocenił(a) grę na 7
marpolek

Dali się wszyscy strollować, jeden po drugim ^^

ocenił(a) grę na 10
Dwastir99

Chyba już nie mają fabuły ? Ja odnoszę takie wrażenie, grając w CoD-a i BF-a....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones