PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744332}
8,2 9 788
ocen
8,2 10 1 9788
Horizon Zero Dawn
powrót do forum gry Horizon Zero Dawn

Majstersztyk

ocenił(a) grę na 10

Ta gra powaliła mnie na kolana po prostu rewelacja aby więcej takich perełek.

tomek1973_2

Ja nie mam konsoli tylko PC więc nie zagram dlatego z ciekawości pytam się: skąd się wzięły te wielkie maszyny i jak upadła cywilizacja?

ocenił(a) grę na 10
Rockman92

Z przyszłości.

ocenił(a) grę na 6
tomek1973_2

Hehe ta gra powaliła Cię na kolana to chyba mało grałeś :) dla mnie to jest mega lipa i to nie tania.
Nic tu nie gra, lokacje monotonne, system walki kiepski, misje żenujące można oszukiwać grę ciągle i system trudności nic nie zmienia, strzelanie z łuku jedyna ciekawa sprawa ale i tak gorzej zrobione niż w TR, no nic tu nie gra, menu ulepszeń brzydkie i słabo czytelne, system kiedy nasza bohaterka ginie beznadziejny pojawiasz się losowo gdzieś, szkoda szkoda zawiodłem się

ocenił(a) grę na 10
michal4p

Wpierw piszesz, że można oszukiwać i poziom trudności nic nie zmienia po czym dodajesz, że jak bohaterka ginie....
Wczoraj wbiłem platynę, mimo, że dopiero pod koniec gry dowiedziałem się, że można oszukiwać maszyny (te maja swój rewir w którym się poruszają) to przez całą grę zginąłem raz i to na własne życzenie bo skoczyłem z wysokiej skały testując wytrzymałość jednen ze strojów Aloy.

Wnioski są dwa:
1. Nie umiesz oszukiwać nawet jak twórcy podali taką możliwość na tacy.
2. Jesteś słabym graczem.

ocenił(a) grę na 6
alex_gawlas

Hehe lubię takich Januszy co się uwazają za mistrzów gier. Jeśli dla Ciebie ta gra jest na 10 to nie mamy o czym nawet rozmawiać. Na jakim to żeś trudności poziomie grał mistrzu.

ocenił(a) grę na 10
michal4p

Co ma Janusz wspólnego z umiejętnościami w grach tego zapewne nawet sam nie wiesz.
Grałem na normalu, zresztą każdą grę zaczynam na tym poziomie trudności, wyjątkiem jest seria Uncharted czy to na ps3 czy remaster na ps4, w niej zawsze włączam możliwie najwyższy poziom trudności (oczywiście komplet platyn "siedzi", a razem już ich nazbierałem 207)

PS. Dzięki, trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, może też kiedyś zostaniesz nazwany mistrzem.

ocenił(a) grę na 6
alex_gawlas

Ja nie wbiłem żadnej platyny, uważam to za stratę czasu, gram tylko w gry dobre i na najwyższym poziomie bo to jedynie daje mi satysfakcję. Jeśli masz na tyle czasu żeby przechodzić 207! gier na platynie to nie mamy co się porównywać. Mistrzem nie chcę być skoro tyle to mi ma życia zabrać. Z mojej perspektywy uważam że granie w Horizon to strata czasu - tyle i aż tyle. Wybieram dobre gry a ta nie jest dobra w mojej opini. Skoro jesteś tak doświadczonym graczem powinieneś zauważyć mankamenty tej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones