PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744332}
8,2 9 767
ocen
8,2 10 1 9767
Horizon Zero Dawn
powrót do forum gry Horizon Zero Dawn

Jak w temacie, wie ktoś coś o wersji PC? Czy taka w ogóle będzie?

ocenił(a) grę na 8
latosinski_t

Nie będzie na PC. To gra tworzona przez wewnętrzne studio Sony.

Wilkogniew

...
Ok dzięki za info ;)

latosinski_t

http://pl.ign.com/horizon-zero-dawn-ps4/10165/news/uncharted-4-i-horizon-zero-da wn-wkrotce-dla-posiadaczy-pc-so

latosinski_t

Coraz mniej ciekawych i dopracowanych tytułów pojawia się na PC.Ja zainwestowałem właśnie w konsolę :)

adamjung

To fakt, sam coraz mniej gram na PC, a PS4 ma już kilka niezłych exclusivów, a zapowiedzi nowych gier są niesamowite :)

ocenił(a) grę na 9
latosinski_t

Nie wiem skąd się ciągle biorą tego typu pytania. Czy którykolwiek z exów wydanych na PlayStation ukazał się na PC ? Nie, bo gry tego typu mają za zadanie napędzać sprzedaż konsoli i Sony nigdy nie wyda ich na konkurencyjne platformy. Jak sama nazwa wskazuje exclusive to coś na wyłączność. Co wychodzi jakiś hitowy ex to ludzie pytają o to samo czy wyjdzie na PC.

mbm8

Chyba że mówimy o czasowym exclusive, tak jak miał no. XBOX z Rise of the Tomb Raider. No ale rzeczywiście PS4 raczej nie bawi się w czasowe exclusivy

ocenił(a) grę na 9
Rukiija

XBOX nie ma prawie w ogole exclusive'ow. W tym roku dostana od Sony ostro po tylku. Co do samego Horizon to kupilem na premiere i na razie pogralem dobrych kilka godzin ale to ledwo poczatek. Strasznie wciagajaca gra, ciezko sie oderwac, graficznie wspaniale sie prezentuje nawet na zwyklym PS4 i telewizorze full HD momentami opada szczeka ze w grze z otwartym swiatem udalo im sie wygenerowac taka grafike. Z maszynami wcale nie jest tak latwo, trzeba sie nakombinowac a z tego co czytalem to jest ich kilkanascie rodzajow i niektore w dalszych etapach gry sa przykoksowane na maksa, takze bedzie grubo. Mysle ze ta gra ma realne szanse na top 10 na koniec tego roku

mbm8

Coś tam Xbox jednak ma: np. seria Halo. Ale racją jest że jest tego dużo mniej niż w przypadku PS. Moim zdaniem też exclusivy na PS4 są lepszej jakości - wystarczy spojrzeć np. na TLOU, Bloodborne czy właśnie Horizon

Rukiija

A co do Horizon to zgadzam się. Także ogrywam i jestem zachwycona

mbm8

Co do maszyn - to prawda. Odkryłam wszystkie maszyny i byłam zadowolona ale nawet jak poznałam ich słabe punkty to dalej tak łatwo nie idzie...No chyba, że będę już mogła zdominować je wszystkie :P

MonikaFromComton

Sony Powiadomił ostatnio że będzie można pograć Horizon zero Dawn Na PC dzięki Usłudze Playstation Now

ocenił(a) grę na 8
virekk

ps now nie ma w polsce, a horizon pewnie się pojawi za 3-4 lata w 720p z lagiem, to już lepiej kupić używaną konsolę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones