PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611927}
7,3 14 345
ocen
7,3 10 1 14345
League of Legends
powrót do forum gry League of Legends

Jest wiele gier multiplayer, tych płatnych i tych darmowych, jednakże gry skupiającej tak
nieprawdopodobną ilość idiotów i powodującej tak negatywne emocje jak w League of Legends
nie spotkałem na swojej drodze. Porównując z choćby World of Tanks, gdzie jeśli zrobisz coś źle,
popełniasz błędy jako początkujący prędzej ktoś wytłumaczy ci co masz poprawić niż zwyzywa
ciebie twoją matkę/ojca/psa/narodowość (niepotrzebne skreśl), nawet w Counter Strike'u w
którego grywałem namiętnie lata temu nie było aż tak wielu plujących się o wszystko ludzi. W
większości sprawcami jest dzieciarnia (nie warto grać popołudniami, gdy rzeczona dzieciarnia
wraca ze szkoły), ale takie psucie sobie zabawy jest dla mnie wciąż niepojęte...
O samej grze, twórcy to geniusze po prostu, nie ma lepszego słowa. Odnieśli nieprawdopodobny
sukces, zarobili gigantyczne pieniądze dzięki paru zabawnie prostym zabiegom. Poprawiając
grafikę starej Doty, upraszczając rozgrywkę do minimum i dodając cel samej zabawie poprzez
wprowadzenie pkt zdobywanych za rozegranie meczu za które można kupować nowe postacie.
Niespotykanym zabiegiem jest też zupełna darmowość rozgrywki, nie ma chyba żadnej gry o tym
stopniu popularności w której wydanie prawdziwych pieniędzy nie daje zupełnie żadnej przewagi,
świetna sprawa.
Jedyny minus który osobiście dostrzegam (oprócz tragicznych ludzi) to system gier rankingowych,
promujący ludzi z bardzo dużą ilością czasu... Jeśli nie masz czasu na granie 5-6 rankingówek
dziennie, nie dojdziesz dalej niż do srebra, choćbyś nie wiem jak się starał i jak dobrym graczem
nie był...
Podsumowując ta gra to ewenement w świecie wirtualnej rozrywki, popularność jest wręcz
nieprawdopodobna, kto pomyślałby jeszcze parę lat temu, że mistrzostwa świata w grze
komputerowej będą rozgrywane na wielotysięcznym stadionie piłkarskim, transmisje będą
przyciągały miliony na całym świecie, wygrać będzie można tysiące, a czołowi gracze będą tak
popularni jak piłkarze (cholera kto by pomyślał, że w ogóle będą organizowane mistrzostwa
świata jakieś). Słowem zagrać trzeba, ale wcześniej uzbrajając się w ciężką i solidną zbroję
cierpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones