PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611927}
7,3 14 345
ocen
7,3 10 1 14345
League of Legends
powrót do forum gry League of Legends

League of Legends jest najpopularniejszą grą na świecie. Niektórzy hejtują ,ale nie myślą że jak gra w nią ponad 30 mln ludzi to nie może być głupia.
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=5140aab843f43511612811

ocenił(a) grę na 2
stenkiewicz

Ta gra jest głupia. Przez cholerne community.

ocenił(a) grę na 9
AZAZAZAZAZAZ

Tak to jest z rzeczami łatwo przystępnymi.

1.Mute all
2.Muzyka
3.Można grać ;d

ocenił(a) grę na 7
SaoSin

Też miałem zwyczaj grać w ten sposób, kiedy jeszcze grałem w ten szajs ;p. Gdyby nie to, to całkowicie nie miałbym po co grać ;d.

stenkiewicz

Trafiłem na ten temat przypadkiem, nie gram w LoL'a... chcaiłem poczytać i widzę, że jest "najpopularniejszą grą" na świecie? Nie jestem jakimś fanboyem ale gram w World of Tanks i chyba jest troche więcej zarejestrowanych ludzi... Ciekawe kto tu kłamie ;)

Link:
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/07/world-of-tanks-to-juz-50-miliono w-zarejestrowanych-graczy-nieodlegla-przyszlosc-przyniesie-profesjonalna-lige-e- sportowa

Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 9
Wersaus33

Może jest ale skala aktywności jest z pewnością mniejsza turnieje z LoLa sięgają bardzo wysokich nagród oglądalność kosmiczna wśród streamerów a WoT wporzo ale e-sportowo bieda

SaoSin

Jeśli chodzi o aktywność... Hmm w sumie to bardzo możliwe, ponieważ jest pełno kont TYLKO zarejestrowanch, gdzie nic się z nimi nie dzieje. E-sport, tu wcale nie jest biedą w porównaniu do wielu innych gier tego typu, bedąc z bratem na turnieju w Darłowie sporo się działo i można było dużo wygrać, a to był malenki turniej ;). Poza tym cieszę się że nie spotkałem jakiegoś dziecka krzyczącego "DOBRA ZAMKNIJ RYJ IDIOTO LOL TO NAJLEPSZA GRA NA SWIECIE" i tym samym dziękuje za kulturalną odpowiedz SaoSin ;)

Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 7
stenkiewicz

W Tibię też niegdyś grało mnóstwo ludzi, w swoim czasie była jedną z najpopularniejszych gier mmorpg (przynajmniej w Polsce). I co ? Też oznacza to, że jest dobrą grą ? Tak jak ktoś już to wcześniej napisał - LoL jest popularny bo jest przystępny, a nie bo jest dobry. Choć nie można odmówić tej grze solidnego wykonania, bugi nie zdarzają się praktycznie nigdy, gra jest dobrze zoptymalizowana, i ogólnie jest wspierana przez twórców. Ale nie zmienia to faktu, że jest słabą grą, w dużej mierze "dzięki" masie trolli w nią grających, choć i bez tego i tak byłaby raczej kiepska. Dałem 3/10 i jest uważam to za całkowicie zasłużoną i obiektywną ocenę.

ocenił(a) grę na 1
stenkiewicz

"Niektórzy hejtują ,ale nie myślą że jak gra w nią ponad 30 mln ludzi to nie może być głupia."

Nie twierdzę, że tutaj akurat tak jest, ale nie sądzisz, że znalezienie 30 milionów idiotów na świecie nie stanowiłoby najmniejszego problemu? Dlatego nie stosuj tego argumentu (argumentum ad populum), bo nie ma on żadnego sensu, jest to błąd logiczny.

Trias

Swego czasu najpopularniejszą grą był CS. Później będzie coś innego proste.

Trias

Idealnie to ująłeś. Nic tu po mnie ;)

użytkownik usunięty
Trias

Istota tego człowieka to jeden wielki błąd logiczny.
Popularność nie świadczy o kunszcie. A ocenienie "Foresta Gumpa" jako 'nieporozumienie' wszystko wyjaśnia.

ocenił(a) grę na 1
stenkiewicz

Trochę może boleć fakt, że większość ludzi nie należy do inteligentnych. Na dowód tego zdania podam nieustanne konflikty zbrojne w przeszłości i dzisiaj.

stenkiewicz

Popularne ≠ dobre.

stenkiewicz

Fajna gra najwięcej osób gra w tą grę a potem w Word Of tanks , 3 gra Minecraft 0,o , 4 counter strike global offensive
dodajcie mnie do znaj :3 nick: Szaminkao
mam na innym konicie 30 level max gram rankedy a na tym Szaminkao mam 10 level i nie mam tam zeda więc lamie -,- :3

ocenił(a) grę na 1
stenkiewicz

Hejtują bo to podroba Doty 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones