PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611927}
7,3 14 345
ocen
7,3 10 1 14345
League of Legends
powrót do forum gry League of Legends

Ulubiony bohater

ocenił(a) grę na 10

Jaka/jakie postać jest waszą ulubioną i dlaczego? Moje typy to Karthus, Twitch i Master Yi!!!
Karthus ze wzgledu na ulti, Twitch bo nim wymiatam a master Yi bo dzieki niemu mozna rozwalac turrety w kilka sekund w LATE GAMIE :)

ocenił(a) grę na 9
Kempy235

soraka ad

ocenił(a) grę na 9
Kempy235

jak narazie Veigar :) ale mam dopiero 9 lvl :)

Kempy235

Mordekaiser, Maokai, Yorick i Nocturne.
Dlaczego ? Mord ze względu na jego metalową mentalność i to że walka z 3 przeciwnikami naraz, samemu, to pryszcz.
Mao to drzewo, co tu więcej chcieć ? Yoricka jeszcze nie ma ale od kąd usłyszałem że będzie grabarzem myślę - ulubiony.
Nokturnem gra się śmiesznie, bo jeśli tank podstawi mi fundamenty i CC będzie przyzwoity to przeciwnicy natychmiastowo znikają.

ocenił(a) grę na 7
Kvath

no już nie przesadzaj, że Mordem można rozwalić 3 na 1 : p chyba, że grasz z totalnymi noobami : p

moje typy to Katarina i Heimerdinger. Katarina ponieważ mimo ustawicznego nerfowania jest wciąż na tyle potężna, że w 90% partii, które nią rozgrywam, jestem najlepszy. Heimerdingera kocham za turrety- ludzie często myślą, że dadzą mi radę jak stoję sobie pomiędzy nimi z połową hp, podchodzą, a ja robię upgrade ^^

ocenił(a) grę na 6
Kempy235

Vayne i Urgot, no czasem jeszcze gram Evelyn, ale nie wiem czy ją lubie ;)

ocenił(a) grę na 9
DeGreZet

ALI FTW!

Lobocop

Od czasów zamkniętej bety: Gangplank!

DO WHAT YOU WANT 'CAUSE A PIRATE IS FREE!

ocenił(a) grę na 8
Kontri

dostaniesz kur nerfa na tego pirata op to zobaczymy

Marcinekk

Pirat nie jest OP, po prostu ludzie sobie z nim nie radzą, historia taka sama jak z Tryndem. Jak grasz piratem nastawionym tylko na DPS - exhaust, stun, blinding dart i jesteś w krainie wiecznego mia. Jeżeli zainwestujesz w survivability trochę, to masz mniejszy dps i już tak nie gnieciesz.

Poza tym - nawet po nerfie będę nim grał ; p Z sentymentu, tak samo jak twitchem lubię sobie zagrać

ocenił(a) grę na 7
Kontri

Pirat nie jest op XD? Że co? Crit range w mid gamie ponad tysiąc nie jest op XDDDD?

ocenił(a) grę na 10
kosobi

Gankplanka nieźle zbuffowali w ostatnim patchu

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

Ja jestem dziewczyną i osobiście gustuję w assassynach Katarina THE BEST FOR ME !!!!!!! IreliA I INN...I

Kempy235

Trynda bo nie udało im się go znerfić :D

ocenił(a) grę na 7
czken10

Dobrze prawisz!

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

Orianna, Cassiopeia, Malzahar, Lux, Sona - czyli już wiadomo, czemu w Valoran zakazano uzywania magii...

ocenił(a) grę na 7
Kempy235

Kog'maw ;d Ogromny zasięg, nafeedowany ogromny dmg no i ulti daje dużo funu. Poza tym lubię Amumu, Nasusa (jeśli mam możliwość farmienia), Miss Fortune. nie ogarniam jeszcze do końca, ale też lubię Jarvana IV, Anivie i Kassadina

ocenił(a) grę na 10
rAd_

Uwielbiam anivie, 90% gier mam nią rozegranych, mam nadzieje że dodadzą jakiś ognisty odpowiednik anivii, bo z opisu wynika, że anivia to jedna z wielu, i są też inne 'gatunki' tego ptaka xD

ocenił(a) grę na 10
Artemisek

Udyr <3 całkiem nieźle też mi się gra sionem i teemo

Kempy235

Kassadin i Shaco
Kassadin za flash co 4 sekundy, świetne towerdive'y, mocny dmg i niezłe survi jak na castera. Wprawdzie trochę ssie w early ale choć troche wyfeedowany niszczy wszystko i wszystkich w mid i late
Shaco za jungle i ganki. No i za głos i podobieństwo do Jokera. Tu sytuacja przeciwna do kassadina - ssie w late ale jego ganki w mid i early są niesamowite. I tak btw. nie wiadomo może kto podstawia głos pod niego w angielskiej wersji?

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

Nocturne wymiata! Darkneeeessss

ocenił(a) grę na 1
Kempy235

Maokai, za fajne połączenie tanka i maga.

Urzach

VAYNE!

ocenił(a) grę na 10
SatineNic

VAYNE SUCKS : D

Kempy235

to chyba nie widziałeś mojej Vayne :P

ocenił(a) grę na 7
SatineNic

Vayne jest super, nie ma przed nią ucieczki:))


oprocz vayne lubie tez leblanc'a i orianne:) bardzo dobre postacie i nie wiem czemu sa z reguły rzadko wybierane

Kempy235

Najbardziej lubię Trynda, Vayne i Teemo :p

KatherinePetrova

i Nocturne xd

ocenił(a) grę na 9
Kempy235

Dr Mundo, Kog'Mav, Ryze

ocenił(a) grę na 8
Kempy235

ja lubię talona, mastera yi, nasusa i trynde.(tak dokładnie to wszystkie lubię oprócz tarica, ale tymi mi się najlepiej gra)

Mico3737

Ja lubię Annie, Mastera Yi, Nuna, Ryza, Syvir, Ashe... No dobra, lubię wszystkich swoich championów, bo każdy się do czegoś przydaje. Szczególnie dobrze to widać, kiedy mnie krew zalewa, bo zostałem ogłuszony przez Annie w środku bitwy :(

ciamciaramcia09

Ja uwielbiam Jaxa i Vayne:D

Venedet

1. Nasus + 500 stacków w Q = najlepszy champ w grze :)
2. Hecarim - ,,siedze na koniu' i miazga
3. Akali - chory dmg

Rudobrodymati

1. Shen - Wygląda jak największy badass ninja ever, a poza tym to mój ulubiony jungler.
2. Orianna - wymaga wiele pomyślunku. Grając nią nauczyłem się skupiać na paru rzeczach na raz :P
3. Janna - Przypomina mi Galadrielę przede wszystkim, a ulti pod wrogim turretem to dobry troll out zakończony ace'm.

ocenił(a) grę na 9
igorq

Orianna - moim zdaniem najtrudniejszy do grania champ :D mam duży szacunek do tych, którzy nauczyli się nią grać.
Janna - świetny support. Po prostu mega fun. Jest bardzo szybka, więc oprócz tego, że sunięcie nią po Rifcie sprawia już dużą przyjemność, to jeszcze jest zawsze tam, gdzie jest potrzebna (jak się gra np. Soraką, to musisz gonić za swoim sojusznikiem, żeby go uleczyć i ów i tak ginie xD). Ciężko nią zgankować, ułatwia drużynie zarówno pościg jak i ucieczkę. Super dziewczyna z polotem xD
Nasus - tu się również zgadzam. Jest niestety zależny od farmu na początku gry, ale dzięki wampiryzmowi trochę ciężko się go harrasuje :)

Od siebie dodam:
Nami - bo jest przydatna. Leczy i atakuje na raz (przez co czasem niechcący ks-uje xD), zamyka w bombelku i wzmacnia atak partnera. Jeno jej pasyw jest trochę słaby moim zdaniem. Dodatkowo jest mało popularna, co też w niej lubię :)
Ziggs - nie jest najłatwiejszym champem, i chyba dlatego szybko się nie nudzi. Ma fajny damage z dużym zasięgiem (ulti i skacząca bomba), ale jego największy urok, że cały swój damage może przepieprzyć pudłując wszystkimi umiejętnościami, jakie ma xD
Rumble - dość trudny early game, ale gra nim daje dużo radochy, nawet po jakiś dziwnych zmianach.

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

fiora OP! 1vs1 nikt nie wygra !

xxforumowiczxx

Jax ją niszczy 1vs1 chociażby. Tym bardziej, że jego E blokuje jej ulti.

ocenił(a) grę na 10
xxforumowiczxx

ekhm, Sion ad wygra z kazdym solo

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

1vs1?

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

Morde mu spokojnie wleje!

Kempy235

Fiora!

Kempy235

Ashe i Draven

ocenił(a) grę na 8
Kempy235

Rammus tank, Ashe ad, Karthus/Veigar ap, Trynda/Darius duzo killi.

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

Zdecydowanie Tryndamere. Jego ultimatum jest porażające, a reszta ataków nie gorsza :)

ocenił(a) grę na 10
Kempy235

Na razie moi ulubieni to:
1. Teemo, ze względu na szybki atak (ja mu do tego kupuje itemki na dmg i wymiata) i jego umke bierną
2. Morgana, uwięzienie + ulti :)
3. Brand tak jakoś fajnie mi się nim gra :)

ocenił(a) grę na 9
Kempy235

#1 TALON! Dobry build, dużo dmg, jedno combo - każdy dps/ap pada w ciągu 2 sekund :d
#2 Shaco - Genialny jungler, świetny assassin, blink z niewidzialnością co 8 sekund - czego chcieć więcej? +BOXY!
#3 Pantheon - Imba dmg, genialny passive, nie wyobrażam sobie grać na solo top nikim innym.
#4 Morgana - Ulti, wygląd i charakter. "We'll bring them pain!" :D
#5 Shen - Badass ninja, op tank a przy tym świetny dmg dealer :)

ocenił(a) grę na 8
Kempy235

Ashe - jak się rozwinie to ma zabójczy dmg
Xin Zhao - lubię nim grać i dobrze sobie radzi solo top, a zwłaszcza 1 na 1.

ocenił(a) grę na 8
Nnorm

Brolaf, bo kupiłem mu legendara.

Xsaav

Moje typy to teraz np Jax, Ashe, Garen, Warwick Udyr,( 5 stylów walki dla jednego bohatere to według mnie strzał w dziesiątkę), Evka no i planuję zakup Katariny :)
I nadal utrzymuję swoje stanowisko z lubieniem wszystkich bohaterów.

ocenił(a) grę na 7
Nnorm

Tak, Xin jest doskonały w walce 1vs1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones