PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611718}
8,2 2 390
ocen
8,2 10 1 2390
Lego Star Wars: The Complete Saga
powrót do forum gry Lego Star Wars: The Complete Saga

Najlepsza!

ocenił(a) grę na 8

Według mnie najlepsza gra LEGO ze wszystkich! Długo się gra, co daje dużo radości. Nigdy nie
grałem w Lego Star Wars oraz Lego Star Wars Original Trilogy.

ocenił(a) grę na 10
Rafalino_1000

Najlepsza gra lego to Władca Pierścieni zdecydowanie

Sizimtriox

Zgodzić się trzeba

Rafalino_1000

Mam nadzieję,że będzie w tym roku Lego SW Rebelianci, a w 2019 wersja ze wszystkimi częściami SW.

Rafalino_1000

Oby za rok/dwa lata był SW Rebelianci

ocenił(a) grę na 8
LordVader345

Nie liczyłbym, ale też bym chciał.

ocenił(a) grę na 8
LordVader345

A w sumie, skoro ,,LEGO Star Wars III : Clone Wars" zawierało tylko jeden sezon (i do tego niekompletny) to i mogliby zrobić legutkowych rebeliantów zawierających tylko jeden sezon.

Rafalino_1000

Jeszcze był drugi sezon
Ale Rebelianci z 1 sezonu mają tylko 13 odcinków.

ocenił(a) grę na 8
LordVader345

Ale pamiętasz, że z drugiego sezonu był w grze wykorzystany tylko jeden odcinek? Była to misja ,,Bestia Zillo". Ale skoro ,,Rebelianci" mają tylko 13 odcinków to spokojnie można, by było zrobić grę z 13 misjami.

Rafalino_1000

Fajnie by było jakby w przyszłym roku wyszła nowa gra, odnowione części I-VI + najnowsza wychodząca do kin w grudniu "Przebudzenie mocy". Jednak z tym dużo roboty, choć w sumie mogliby juz zacząć to robić. Jeśli nie to chociaż odnowione części IV-IV + najnowsza. Przyjemnie by było znów zagrać sagę ale z większą liczbą misji i odnowionymi postaciami.

Rafalino_1000

Co kto lubi, dla fanów Star Wars to właśnie ta gra LEGO będzie prawdziwą gratką, ja grałem do tej pory w niemalże wszystkie gry serii. Nie miałem okazji przetestować jeszcze: Avengersów, Jurassic World i najnowszych Force Awakens. Największe wrażenie zrobił na mnie Batman 3 no i MARVEL Super Heroes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones