PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720567}
8,6 18 015
ocen
8,6 10 1 18015
Life is Strange
powrót do forum gry Life is Strange



W LIS muzyka została dobrana genialnie, i w dużej mierze ona odpowiada za jej sukces.

So,jaki jest wasz ulubiony utworek/ki? :) Oto mój TOP:


1.)Obstacles by Syd Matters-Moje ulubiene.Wspaniała i klimatyczna

2.)Mt.Washington-Local Natives-bardzo kojarzy mi się z Kate.Szkoda że nie udało mi się jej uratować...

3.Ona chyba nie ma nazwy,chodzi mi o tą przygrywkę na gitarze/rach na początku epizodu 4-Ogólnie wszystkie gitarowe nutki z tej gry są świetne,ale ta ma coś więcej,coś magicznego...

4.Kids will be skeletons by Mogwai-Uwielbiam jak powoli 'rozkręca' się ta nutka ,dochodząc do smutnego finału "Chloe! you have a visitor"

5.) Message to Bears by Mountains-To był mój ulubiony OST przed epizodem 4,a teraz słyszę tylko płacz Chloe...

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Obstacles by Syd Matters - uwielbiam ^^ :D

xRaiZeN

Czekam aż udostępnią lub zaczną sprzedawać soundtrack bo chętnie bym im za to zapłacił, gra roku i soundtrack roku ;] W3 też miał super ale LiS pozamiatało :D

Pricefield

O tak muzyka w tej grze jest niewiarygodna prawie wszystkie piosenki mam zgrane na komórkę i słucham ich bez przerwy :)

Mój ulubiony kawałek, bez wątpienia jest to Obstacles by Syd Matters, magia jaka w niej jest, uff ciężko mi to wyrazić ;) Ale reszta to nadal klasa sama w sobie. Nawet To All Of You by Syd Matters podoba mi się bardzo (początek gry)

https://www.youtube.com/watch?v=mqxqC4xrDfQ&list=PLZlppmGv_GIKfcd4t6odoAB9a7aUBM BZi&index=14

Ta piosenka bez wątpienia pojawi się w 5 epizodzie i chyba powoli przygotuję sobie na to chusteczki :(

ocenił(a) grę na 9
aneciora11

Taa,The Sense Of Me... prawdobodobnie utwór na ending epizodu 5...NOPE!!! :/

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Moim ulubionym kawałkiem jest chyba Santa Monica Dream (Agnus & Julia Stone), aczkolwiek Obstaceles i To All of You Syda Mattersa są tylko odrobinę z tyłu i zawzięcie walczą o drugie miejsce :)

ocenił(a) grę na 8
Pricefield

Sparklehorse - Piano Fire. No i nie powiem, bo z czwartego epizodu wpadł mi do głowy ten chory bit z Breton - Got Well Soon.

ocenił(a) grę na 9
Kimara

To posłuchaj sobie "Jason Pedder- Make the Call" również z Vortex party -to jest dopiero chory bit :)

ocenił(a) grę na 8
Pricefield

Też lubię, ale mimo wszystko Got Well Soon uważam za lepszy kawałek ;P

ocenił(a) grę na 10
Kimara

Muzyka dodaje tej grze magii.

ocenił(a) grę na 9
Pricefield

Cały soundtrack jest świetny,dodaje charakterystycznego klimatu grze, a mi najbardziej przypadła do gustu piosenka alt-j - estocada (something good) oraz muzyka na imprezie Vortexu :D

Pricefield

Obstacles i To All Of You Syd Matters, Something Good alt-j, Santa Monica Dream, The Sense of Me Mud Flow, Spanish Sahara Foals , Got Well Soon Breton, Crosses Jose Gonzalez, Power and Progress Darren and Steven, Mt. Washington Local Natives i wszystko co skomponował Jonathan Morali, trudno zrobić ranking :D

Sendera1

OST z LiS dostępne jest na Spotify (https://play.spotify.com/user/1181317013/playlist/0XffcvdXT15X52Ua2mrGZR?play=t rue&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open). Wszystkie utwory są idealnie dobrane, ale najbardziej lubię All Of You, Sense Of Me oraz kawałki Sary Kendall :)

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Z utworów pojawiających się w początkowych epizodach, przede wszystkim Something Good i To All of You. Gdy akcja robi się poważna, przede wszystkim Mountains (Rachel! ;((), Obstacles (Bae over Bay!), Mt. Washington (Kate!) no i Spanish Sahara (nie wybrałem tego zakończenia i tylko dlatego jakoś się trzymałem, ale gdy zobaczyłem je na youtube... rany)

ocenił(a) grę na 10
smolki5

Dodam, że polubiłem też muzykę z napisów końcowych (również napisaną przez Syd Matters)

Pricefield

Cały OST w LiS był genialny.Nie wiem czemu ale najbardziej w pamięci zapadł mi ost Alt-J - Something Good.
Szczerzę? Od tego utworku zaczynam swój dzień.;)

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Foals - Spanish Sahara i Local Natives - Mt. Washington to moje ulubione kawałki, są po prostu genialne :)

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Soundtrack z tej gry jest świetny. Jeśli podobają Wam się takie klimaty, polecam to: https://www.youtube.com/watch?v=mzdSepr9xKA oraz inne utwory tego wykonawcy.

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Wiadomo czy można kupić soundtrack osobno bez całej edycji limitowanej? :)

ocenił(a) grę na 9
Thranduil231

Nie można, chyba że z drugiej ręki. Bardzo fajne nawiązane do LiS, płyta wygląda tak samo jak ta składanka Chloe znaleziona w jej pokoju w alternatywnej rzeczwistości.

ocenił(a) grę na 10
kopulator2000

Dzięki :) Właśnie zauważyłem ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Pricefield

José González - Crosses z pierwszego epizodu fajny życiowy utwór ale trwa tylko chwile i pojawia się gdy włączamy radio w pokoju Max

ocenił(a) grę na 9
Pricefield

Soundtrack jest świetny. Aż mi się przypomniała gra Fahrenheit gdzie soundtrack też był świetny(ogólnie te gry mają ze sobą wiele podobieństw). A preferuje całkiem inne gatunki muzyki, ale w obu przypadkach soundtracki świetnie się wpisują w klimat tych gier.

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

to nie soundtrack tylko zwykłe piosenki dodane do gry

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

https://www.youtube.com/watch?v=PGJMy-tiE9c ta piosenka, nie wiem czemu, ale po prostu, jest to moim zdaniem najlepsza piosenka z całego soundtrack'u, kocham ją, słuchając jej zawsze myślę o koszmarze Max, to mnie intryguje !

ocenił(a) grę na 9
lauriii092

https://www.youtube.com/watch?v=i_5R9LuTc5Q - chyba najsmutniejszy moment i piosenka z całego LiS

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Santa Monica's dream wygrywa

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Cały soundtrack świetny, ale zdecydowanie najlepsza Spanish Sahara Foalsów ;)

ocenił(a) grę na 9
Pricefield

Skoro gra jest francuskiej produkcji i opowiada o zyciu nastolatkow to bardzo mnie dziwi brak zespolu M83. Ich numery jak Kim and Jessie albo Teen Angst pasowalyby tu w 100 % idealnie.

Ogolnie soundtrack jeden z najlepszych jakie wyszly do gier. Zarowno ten autorski instrumentalny jak i dobor numerow. Najlepszy jest oczywiscie Mogwai (szkoda ze dzisiaj ludzie bardziej koajrza Alt - J niz takich klasykow) ale msuze sie przyznac ze nawet ie zarejestrowalem ich numeru w grze. Teraz juz wiem, ze bylo w dosyc ciezkiej scenie i to pewno dlatego. Swietnie te dzwieki podbudowaly atmosfere

ocenił(a) grę na 10
Pricefield

Crosses i Something good.

ocenił(a) grę na 9
Pricefield

5. Mogwai - Kids Will Be Skeletons.

4. Breton - Got Well Soon.

3. Mudflow - The Sense of Me.

2. Syd Matters - Obstacles.

1. Foals - Spanish Sahara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones