PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 841
ocen
8,2 10 1 19841
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

9/10 - Coś pięknego

ocenił(a) grę na 9

Gra jest tak wciągająca i klimatyczna, że głowa mała.

Plusy:
+ piękna oprawa graficzna,
+ dobra fizyka jazdy,
+ niesamowity klimat,
+ przyzwoity soundtrack
+ elegancko zrealizowane strzelanie
+ w miarę rozbudowana fabuła
+ ciekawe misje
+ wygląd miasta
+ dobrze zbalansowany poziom trudności
+ grywalność
+ model zniszczeń
+ długość

Minusy:
- kurde nie wiem :)) Nic mi do głowy nie przychodzi. hehe

STAMiNA

Zgadzam sie z plusami ktore wypisales, ale z tym brakiem minusow to chyba zart :) Przede wszystkim gra jest za krotka, a niektore misje sa przecietne zeby nie powiedziec denne. Ja daje grze 8+/10

ocenił(a) grę na 9
paw_2

>Przede wszystkim gra jest za krotka
Hmm no właśnie ja odniosłem wrażenie, że to długa gra. :)

STAMiNA

Misji jest mało przecież, za dużo przerywników..... Np. fajna jest misja z zakopywaniem ciała, ale przecież niczego tam nie musimy robić, nie ma żadnej akcji, strzelania itp.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Ja kupiłem grę wczoraj wieczorem, a dzisiaj już ją skończyłem. Więc raczej długa nie jest! :-) Ale świetna.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Zgadzam się :) Gra bardzo klimatyczna i wciągająca.

użytkownik usunięty
STAMiNA

Co prawda, to prawda. Mafia II graficznie robi naprawdę dobre wrażenie. Podobnie rzecz się ma do strzelanin. Ale jeżeli chodzi o resztę to już jest trochę skromniej. Widać że twórcy próbowali nawiązać do części pierwszej, ale nie we wszystkim im się to udało. Co do fabuły gry to nie można mieć większych zastrzeżeń. Historia ciekawa i wciągająca. Co do misji to raczej przeplatamy, ciekawe, pełne akcji z nudnymi podróżami. Co do fizyki prowadzenia samochodu to moim zdaniem słabizna, w porównaniu do jazdy samochodem w części pierwszej. W żadnym need for speedzie, gran turismo czy innej grze typu wyścigi nie znajdziesz tyle przyjemności z jazdy samochodem co w pierwszej części mafii, tak była dopracowana pod tym względem. Ogromnym atutem Mafii II jest znakomicie dobrany soundtrack, który świetnie uzupełnia i tak bardzo dobry klimat gry. Ale przede wszystkim oddaję w pełni ducha tamtych czasów. Ja osobiście słuchając w tle stacji radiowych w grze czułem się jakbym oglądał Prawo bronxu. Mafia 2 to bez wątpienia bardzo dobra gra, ale porównując ją do części pierwszej, brakuje jej trochę tego ognia, który jest w pierwszej części. Minusem bezdyskusyjnym, i niewybaczalnym jest brak trybu gry free ride !!! Podsumowując Mafia 2 : Grać, grać i jeszcze raz grać. Ale obowiązkowo należy obadać część pierwszą, która jest absolutnym klasykiem w swoim gatunku. I odsyłam, i zachęcam do sprawdzenia pierwszej części, bo to pozycja obowiązkowa !!!

Zakończenie nikogo nie zdziwiło ?!

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

jest to jedna z niewielu gier, która tak doskonale potrafi się przenieść do lat 40 i 50. Twórcy naprawdę o to zadbali. Już sceny, gdy wracamy do domu Vito, z 'Let it snow' w tle, wywołują ciary na plecach.
Jedyny problem jest taki, że twórcy próbowali skupić się na realiźmie, a jednocześnie go zawalili - i w pewnym momencie Vito zmienia się w terminatora koszącego setki przeciwników. Denerwuje mnie też nieograniczona ilość broni jaką można przy sobie nosić - to już nawet w Vice City było ograniczenie do jednego rodzaju... w Mafii 1 było lepiej to rozwiązane, tam można było mieć kilka pistoletów i raptem jeden karabin, którgo nie dało się chować - tylko bohater go rzucał.
Policja też tu jest spokojniejsza - nie spotkałem się, żeby mnie zaczęli gonić za prędkość lub czerwone światło.
Niemniej jednak, chętnie do gry wracam bo jest jedyna w swoim rodzaju :)

Bruce_Lee

W jedynce można mieć dwa karabiny. Jeden schowasz w płaszczu, a z drugim chodzisz :)

ocenił(a) grę na 8
Bruce_Lee

Za prędkość policja łapie akurat, ale trzeba się nieźle rozpędzić! :-)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Jak dla mnie to taka gorsza wersja GTA 5 :D.

ocenił(a) grę na 9
jazdowicz2666

Nie odniosę się do tego bo jeszcze nie grałem w GTA 5. :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

To żałuj i koniecznie zagraj,jedna z lepszych gier w jakie grałem do tej pory.A powiem ci że za tego typu grami nie przepadam,a mimo to oderwać się od niej nie mogłem :D.

ocenił(a) grę na 9
jazdowicz2666

Nie no w GTA V zagram na 100% tylko najpierw muszę kupić nowego kompa. :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Niestety GTA ma spore wymagania i potrzebuje dobrego kompa,ale za to grafe ma na maxa dobrą.Więc warto zainwestować kasę ;).

ocenił(a) grę na 8
jazdowicz2666

Jesli juz porownywac to predzej do GTA 4, przynajmniej pod wzgledem technologicznym - podobne daty wydania. Raptem 2 lata roznicy z tego co pamietam.

ocenił(a) grę na 9
Qjaf

Jedyny - jest taki że oprócz wątku głównego nie ma co robić w mieście itd.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Prawda ale wstawiłbyś 10 gdyby nie wycieli tak dużo zawartości, gra wtedy jeszcze lepsza by była :D

ocenił(a) grę na 9
diablo56

Możliwe. Denerwuje mnie dzisiejsza polityka wydawnicza, cięcie zawartości i dzielenie jej na DLC.

------> http://images-cdn.9gag.com/photo/amzmEmo_700b.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones