PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744231}
6,5 3 353
oceny
6,5 10 1 3353
Mass Effect: Andromeda
powrót do forum gry Mass Effect: Andromeda

Cudowna gra

ocenił(a) grę na 10

Ciekawa fabuła, piękne lokacje, sporo do roboty, interesujące postacie, fantastyczny system walki - to wszystko otrzymaliśmy w nowej grze z serii Mass Effect. Szczególnie na czoło wychodzi właśnie nasza drużyna - BioWare to mistrzowie pod tym względem. Do tego chwytające za serce, ale i rozśmieszające momenty - czy to wspinaczka z Vetrą, pomoc Drackowi (uwielbiam tego kroganina, zdecydowanie przebija poprzednich), rozmowy (a nawet romanse) z Peebee, przyjaźń z Jaalem. Miałem łzy w oczach, gdy podczas finałowej misji widziałem jak wszystkie rasy i stronnictwa Andromedy walczyły ramię w ramię. Do tego w końcu doczekałem się (niestety na bardzo krótko) jak cały zespół walczył razem w finałowym starciu, czyli czegoś czego mi brakowało w ME 3, bo powinno być więcej takich momentów. Ciekawie też się słuchało transmisji z Drogi Mlecznej na temat inwazji Żniwiarzy. A to wszystko to tylko kropla w morzu frajdy, jaką daje ta gra. Naprawdę gra dostaję ode mnie 10 i czekam na kolejną część.

ocenił(a) grę na 5
marcusfenix345

jak dla mnie najgorsza czesc mass effecta. tak, zgadzam sie fabuła moze i ciekawa, grafika ładna i na tym koniec. ilosc bugow w grze to masakra, mimika i wyglad pobocznych postaci masakra !

ocenił(a) grę na 10
MatM95

Kolejny, który chyba nie grał. O ile z mimiką i wglądem tam małego promila postaci mogę się zgodzić, tak o tych bugach to chyba żart. Jest to jedna z najlepiej (pod tym względem) dopieszczonych gier w ostatnich latach. Pewnie są tam z dwa, może trzy bugi (jak w każdej grze), ale mówić, że masakra z nimi to naprawdę po tej opinii wnoszę, że nie miałeś styczności z tą grą, albo co najwyżej grałeś z godzinę.

ocenił(a) grę na 5
marcusfenix345

gre przeszedłem panie :) i jak dla mnie była taka jak opisałem wyzej :) Ty jestes zapewne fanem serii, ja nie wiec inaczej to odbieram ;)

marcusfenix345

Jeśli Andromedzie dajesz 10/10, to Wiedźminowi 3 należy się spokojnie 60/10, poważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones