PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744231}
6,5 3 355
ocen
6,5 10 1 3355
Mass Effect: Andromeda
powrót do forum gry Mass Effect: Andromeda

organizacja arcon w czasie wojny ze żniwiarzami wysyła grupe ludzi wraz ze innymi rasamii do Andromedy dzieki specjalnemu przekaźnikowi ,który działą w jędną stronę.Tam poszukiwacze mają utrzymać zycie organiczne i stworzyć nowy dom dla ludzi i istot organiczych.Ten projekt jest alternatywą w momecie krytycznym. Moment ten następuje w chwili obrony przez zwiatuna drogi do Cytadeli( kiedy według radia Sheparda wszyscy zostają zabici). Ludzkość decyduję sie wprowadzić ten projekt w działanie.To tylko spekulacje.Mielibyśmy pokierować np. kierownikow grupy prekursorów szukających nowego domu w nowej galaktyce.Ciekawe obejście historii i czasu poprzednikich części.Wydarzena działyby się rónolegle.Nie podoba mi się to , ciągle liczyłem na lekiie nawiązania do Sheparda i jego załogi.Chęc spotkania jego towarzyszy czy choćby kilku bohateró z p trylogii byłoby swietnym przeżyciem.
Jak to mówia nadzieja umiera ostania ;)

ocenił(a) grę na 7
Darado

Cóż, całkiem ciekawy pomysł. A pod koniec gry może nasi pionierzy (SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!! !SPOILER!!!) :


- (jeśli schrzanimy trzy opcje i pozwolimy Żniwiarzom wygrać) Znaleźliby jedną z sond Liary, która przypadkiem trafiła do tego przekaźnika masy i trafiła do Andromedy i dowiedzieli się, że Żniwiarze zniszczyli całe życie w galaktyce,
-(jeśli wybierzemy syntezę( jak to możliwe, że ryczę tylko na tym zakończeniu?)) ludzie z DM (drogi mlecznej) przylecieli będąc inni od pionierów i powiedzieli im, że Żniwiarze zostali pokonani i teraz wszystkie istoty - organiczne i syntetyczne - w galaktyce czują ze sobą więź, która nie pozwala im się nawzajem zniszczyć, nadal mają wolną wolę (znaczy, nie pozwala - byłaby taka jaka jest między rodzeństwem, między rodzicami, a dziećmi i wprawdzie mogliby się zabić, ale byłoby im bardzo trudno to zrobić) i powiedzieli, że teraz galaktyka jest silniejsza niż kiedykolwiek, odbudowali wszystkie szkody i, że zbudowali przekaźnik do Andromedy, który działa w obie strony, i mogą wrócić do domu,

-(jeśli wybierzemy zniszczenie) przyleciałaby sama Shepard (albo sam, zależy jaka płeć) i powiedziałaby osobiście, że Żniwiarze pokonani i mogą wracać do domu,

-(jeśli wybierzemy zniszczenie) Shepard kontrolująca Żniwiarzy po naprawieniu zrobionych przez nich szkód kazałaby im się wynosić z DM, ale nie powiedziałaby gdzie dokładnie i Żniwiarze polecieliby do Andromedy. Heh, pionierzy wychodzą z bunkru, a tu SUPRISE! i koniec części pierwszej.

(KONIEC SPOILERA Z MASS EFFECT 3)
I to byłby koniec części pierwszej, bo nie sądzę, żeby następną historie ME Bioware zrobiłoby jednoczęściową historię.

ocenił(a) grę na 3
Aurona

Nawiązanie do trylogii Sheparda jak i jego ewentualne pojawienie się w Andromedzie jest chyba mało prawdopodobne.Twórcy już sie wypowiadali ,że akcja będzie się dziać wile lat po Shepardzie i on na pewno nie wystąpi .FAjnie ,że pokazałaś wpływ każdego zakończenia na wydarzenia w Andromedzie.Uważam ,że to byłby dobry pomysł .
Ostatnio wyczytałem,że jeden z twórców powiedział,że nikt znany z trylogii nie powróci oprócz niektórych ras :) niestety ..:(

ocenił(a) grę na 7
Darado

I jeszcze fajnie byłoby, gdyby jak BioWare zakończyłoby już sagę Mass Effect (bo mam nadzieję, że po historii Andromedy byłoby ich jeszcze dużo, o ile wszystkie byłyby tak samo dobre, albo lepsze, historie byłyby niesamowite i wszytko z każdą historią byłoby lepsze, oryginalniejsze itp.) to wypuściłoby taki obrazek, który można byłoby sobie ustawić jako tapetę, na którym byliby wszyscy nasi towarzysze, towarzysze tacy jak Joker, Anderson, nasi bohaterowie ze wszystkich części razem i taki napis Thank You! czy coś w ten deseń.

ocenił(a) grę na 3
Aurona

sam mam na tapecie taki obrazek z tej trylogii , a taki jak mówisz też byłby super i na pewno miałbym go na komputerze jako tapetę:)

ocenił(a) grę na 7
Darado

Zaraz! Coś mi przyszło do głowy!
Jeśli BioWare mówi, że wydarzenia z Andromedy będą tak odległe, że wojna ze Żniwiarzami będzie odległą historią, to może akcja będzie dziać się jakieś 4 miliardy lat później.
Według naukowców (tych z realu) za jakieś 4 miliardy lat Andromeda zderzy się z Drogą Mleczną, BioWare wzięło to jako pomysł na fabułę: DM wysyła do Andromedy oddziały swoich naukowców, inżynierów, żołnierzy (dla ochrony) itp, żeby zbadali Andromedę i znaleźli sposób, żeby zapobiec zderzeniu!
Wiem, że brzmi trochę cudacznie, ale z innej strony, co też skierowałoby twórców akurat na Andromedę?

ocenił(a) grę na 3
Aurona

w sumie ciekawe spojrzenie , ale co się stanie gdy one się zderzą ? koniec świata?

ocenił(a) grę na 7
Darado

No, tyle razy go ogłaszali. (21.12.12., Ragnarok, Media Expert kończy z przecenami...) I to byłoby nasze zadanie: zbadać jakoś Andromedę i sprawdzić czy nie da się tego zmienić. W końcu, raz w ME3 Liara albo EDI mówiła, że może kiedyś odnajdą galaktykę w której fizyka inaczej działa, w której 1+1=3, więc, może w Andromedzie fizyka działałaby jakoś tak, że dałoby stamtąd radę powstrzymać galaktyki przed zderzeniem.

ocenił(a) grę na 3
Aurona

kurcze tyle już tych spekulacji na temat fabuły w Andromedzie czytam,że nie mogę się doczekać gry i bliższej informacji ze strony Bioware, a premiera dopiero za 1 rok i 4 miesiące , can 't WAIT!!!

ocenił(a) grę na 7
Darado

No właśnie! :( Przed chwilą przeczytałam garść informacji z CD-Action od jakiegoś gościa z BioWare i mówił tam, że:
- nie będziemy się poruszać po całęj Andromedzie, ale po gromadzie Heliusa i obszar gry ma być większy od ME3 jakieś 4 razy,
- po trailerze wywnioskowali, że akcja może dziać się max. 60 lat po wydarzeniach z ME3, bo w trailerze bohater miał stary pistolet z ME3 ( a mam nadzieję, że będzie dziać się później)
- powróci Mako (ale to jest wiadome) i będzie można zmieniać mu kolor, opancerzenie itp,
- nowy statek będzie nazywał się Tempest i jego też będzie można modyfikować,
- nie będzie Żniwiarzy, ale będą przybysze z innej galaktyki, którzy także chcą złupić Andromedę, nazywają się Khetami
- oraz za protean będą robić tak zwani Remnatns ( po naszemu to będzie jakoś Szczątkarze, ale w CD-A nie wiedzą jak ładnie ich nazwać)
- będziemy mieli siedmiu towarzyszy w tym kroganina Dracka i biotyczkę Corę - rasy niewiadomej
- powrócą misję lojalnościowe towarzyszy,
- pisali coś, że możliwe, że będzie chodzić o ciemną energię, przez którą galaktyka się starzeje i dlatego ekspedycja do innej galaktyki,
- będziemy zwiadowcą, który ma za zadanie znaleźć bezpieczne miejsce w nowym świecie,
- można najmować najemników do różnych zadań, albo samemu się do nich posłać, ale w multi
- Multi!
- rozbudują systemy rozmów i nie będzie tylko aniołka i diabełka
- poprawią mimikę twarzy (chociaż moim zdaniem była wręcz rewelacyjna)
- będzie dialog niewerbalny, czyli będzie można wyciągnąć spluwę i pokazać przechodniom, że nas wkurzyli,
- większy poziom interaktywności,
- będzie budowało się ,,królestwo'' dbało o zapasy, budowało kolonie, dbało o relacje z sąsiadami
- będzie dużo inteligentnych ras
- gra będzie bliższa klimatom dzikiego zachodu
- będzie mgła wojny na mapie, przez co nie będzie widać przez nią co będzie.

To na razie nieoficjalne informacje od producentów, ale zawsze coś. Tylko o fabule dużo nie ma. Właściwie to nic nie ma.

ocenił(a) grę na 3
Aurona

wow dzięki , powiększyłaś moje oczekiwania :)
widzę,że będzie sandbox pełną parą,
-zwiększą elementy rpg ( bardzo dobrze jak dla mnie),
- jeśli byłyby misje lojalnosciwe to extra , bo to powrót tak jakby do 2 czesci, w kórej uwielbiałem budowanie realcji z kompanami , mam nadzieję ,że postacie będa wyraziste i pamiętne,
-mako powróći podobno zmodyfikowany tak,że będzie się dobrze nim jezdziło i zwiedzało swiat.
-mam nadzieję,że nie spłycą fabułę do tego stopnia,że znowu pradawna rasa chce zniszczyć wszystko
-multi jak najbardziej pasuje, fajnie jakby wprowadziłiwidok jak z fpsow w multi
-ogólna lepsza interakcja również świetny news
Widzę ,że niektóre spekulacje jak te z ciemną energia mogą sprawdzić.No cóż trzeba czekac a kupiląs tę gazetę czy czytała na internecie ???

ocenił(a) grę na 7
Darado

Kupiłam. Na ogół jej nie kupuje, bo miesięcznie 16zł to trochę drogo, ale na jakiś czas można ją kupić.

ocenił(a) grę na 7
Darado

Takie pytanie jeszcze: jak zużyć punkty origin? Nawaliło mi się tego i nie wiem co mam z tym zrobić.

ocenił(a) grę na 3
Aurona

Niestety ale te punkty origin są narazie useless bo nic się da z nimi zrobić , EA mówi ze pracuja nad nimi co i jak z nimi bedzie można robic ,ale od dlugiego czasu nic ni da sie zrobic , jedynie punkty bioware są warte ,bo można kupić za nie dlc, ale są strasznie drogie
Po prostu dla mnie to szok ,żeby wydawać pieniądze na np na zestaw strojów . Płacenie za dlc dlc to rozumiem ale stroje i bronie!!??
.Ea i bioware powinni się nauczyć od redów jak wydawć darmowe dlc,
a tak z ciekawości ile masz pkt origin ?

ocenił(a) grę na 7
Darado

Mam ich w sumie 890, ale tylko z Mass Effect 3.

Darado

Tak naprawdę to zderzenie galaktyk nic by nie zmieniło, galaktyki po prostu połączyłyby się, a prawdopodobieństwo jakichkolwiek zderzeń byłoby niewiele większe niż obecnie.

ocenił(a) grę na 7
Darado

Znalazłam trochę informacji o Andromedzie:
-Będziemy sterować człowiekiem, który wyznacza kursy ekspedycjom i przeszukuje gromadę Helius w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości.
-By móc osiedlić się na planetach trzeba będzie nie tylko walczyć z lokalnymi bandytami, ale i konfrontować się z obcymi rasami i wchodzić w wiele niełatwych sojuszy.
-W pewnym momencie wpadniemy na starożytną i niegdyś potężną rasę - Remnant – której technologia będzie kluczem do opanowania tego regionu.
Przemierzanie układów słonecznych i planet ma dać dostęp nie tylko do nowych surowców, ale i do obcych planów pozwalających uzyskać takie ulepszenia jak np. pancerz na nogi pozwalający wykonywać długie skoki.
-Każdy członek ekipy będzie miał własne motywacje do udziału we wspólnej bitwie – dlatego wybór odpowiednich „podwładnych” do odpowiednich bitew i misji może wpłynąć na ich zaangażowanie w całą sprawę (i odblokowanie nowych umiejętności).
-Ogrom gromady Helius sprawia, że nie można być w każdym miejscu – dlatego trzeba rozwijać kolonie i przeznaczać surowce na zatrudnienie im odpowiedniej ochrony.
Napady na kontrolowane przez nas miejsca będą generowane losowo.
-Na miejsca konfliktu będziemy mogli wysyłać kontrolowane przez AI drużyny uderzeniowe, które po wykonaniu zadania wrócą do nas z łupami i punktami doświadczenia do rozdysponowania.
-Misje drużyny uderzeniowej będziemy mogli wykonywać także sami, przy pomocy naszych postaci z trybu multiplayer. Misje te będą zbudowane podobnie jak multiplayerowa horda w Mass Effect 3.
-Za pośrednictwem sieci będziemy mogli dołączać do drużyn uderzeniowych innych graczy.
-Drużyny w tych misjach będą czteroosobowe.
-Wybór miejsc, w których będą powstawać ludzkie osady będzie zależał od nas i wpłynie na to jak będzie wyglądać mapa gry oraz odkrycie konkretnych rodzajów misji.
-Latanie po układach naszym statkiem (Tempest), lądowanie na planetach bogatych w minerały i zwiedzanie ich przy pomocy specjalnego pojazdu-czołgu (Mako) będzie się odbywać bez ekranów ładowania.
-Podczas podróży będziemy mogli odkrywać rzeczy, których użyjemy do modyfikacji wyglądu naszej postaci, drużyny i statku.
-Do odkrycia będą też schrony pradawnej cywilizacji, w których znajdą się potężne artefakty – zabranie ich aktywuje pułapki i roboty bojowe, które trzeba pokonać, by wyjść ze swą zdobyczą na powierzchnie i móc skorzystać z jej mocy.
-W galaktyce znajdą się też specjalne posterunki Khetów, na których będziemy podejmować się wyzwań polegających na odpieraniu fal przeciwników. Im więcej ich pokonamy tym większym szacunkiem będziemy się cieszyć, co otworzy nowe opcje dialogowe.
-Pojazd Mako będzie można wzbogacić w wile usprawnień, wzmacniając jego szybkość, wytrzymałość, tarcze, radary, bronie itd. do dyspozycji będzie nawet możliwość zmiany jego wyglądu.
Niektóre się powtarzają, ale inne są bardziej wyjaśnione. Ciekawostka, przeczytałam, że jedna z nowych ras będzie wyglądać trochę jak turianin, ale wyższy, chudszy, z kołnierzem jak obcy z ,,Dnia Niepodległości'' i trochę ma tak wyglądać, a drugi ma być zbudowany trochę jak żniwiarz, ale mniej robotyczny. Ma być trochę jak taki kosmiczny golem.
https://www.google.pl/search?q=mass+effect+andromeda+fabu%C5%82a&rlz=1C1WPZB_enP L635PL635&espv=2&biw=1680&bih=949&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved =0CAYQ_AUoAWoVChMIpsu9o8mAyAIVIhByCh1-mQY5#imgrc=mZP_nCZgy1CKPM%3A
Jeśli tak będzie, to ja zejdę...

ocenił(a) grę na 3
Aurona

Hype ! Hype!
A gdzie znalazlas te informacje?

ocenił(a) grę na 7
Darado

Wiesz co? Zapomniałam! Wpisz w wyszukiwarkę to:

Mass Effect: Andromeda – kompendium wiedzy [Aktualizacja #6: pierwszy zwiastun, data premiery]

HITMass Effect: Andromeda - BioWare ujawnia szczegóły na... Twitterze

Jeśli zobaczę w ME:A Condzia Wernera to będziecie mnie szuflą z podłogi zbierać po padnę ze śmiechu!

ocenił(a) grę na 7
Aurona

Niestety filmweb mnie blokował i nie mogłam z linkami podać artykułów, ale całkiem ciekawe rzeczy tam pisały :(

Darado

są nawiązania np. dzienniki Liary Tsoni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones