PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606340}
8,4 18 982
oceny
8,4 10 1 18982
Mass Effect
powrót do forum gry Mass Effect

Remaster

ocenił(a) grę na 10

Witam,
Wie ktoś czy BioWare zamierza wypuścić remadtery całej trylogii z dodatkami na którąś z konsol nowej generacji?

ocenił(a) grę na 10
Tybald

nie wiem czy będzie to opłacalne przy wstecznej kompatybilności na xbox one, pomysł fajny ale nie wiem a raczej wątpię czy dojdzie do skutku :)

ocenił(a) grę na 10
Darado

Szkoda, zakochałem się w serii, mimo że raptem na początku tego roku pierwszy raz przeszedłem całość...

ocenił(a) grę na 10
Tybald

grałeś na konsoli czy na pc?

ocenił(a) grę na 10
Darado

Na konsoli.

Tybald

Ja też dopiero w tym roku przeszłam trylogie i cały czas nie mogę znieść zakończenia...

ocenił(a) grę na 10
ELIKA_

Późno troche ale jest ich kilka 14 chyba w zależności od mocy bojowej. Główne są 3 kontrola destrukcja i synteza punkty wpływają co się stanie z załogą i shepardem :) polecam ogarnąć wszystkie 3 z mocą bojową 4999 prawie max destrukcja shepard przeżywa ale sam nwm jeszcze jak się to kończy polecam dlc extended cut :) sry za spojler jak ktoś jeszcze nie grał

Polski_Gamer

Dziękuję Ci bardzo :) ale chodziło mi o to, że bardzo przeżyłam zakończenie i nie wiedziałam co o nim myśleć. A co do tego Shepard przeżywa to sama nie wiem... Żyje czy nie? :( jak myślisz??

ocenił(a) grę na 10
ELIKA_

Ymm żyć żyje ale w 4 części się raczej nie pojawi Ew jakieś przerywniki z nim w zależności czy wczytamy profil :) Ja osobiście liczę na to że pojawią się choćby przerywniki z nim albo że będziemy mogli porozmawiać czy coś . Wiesz uwielbiam Me tak że osobiście wolałbym kontynuacje ale nie do mnie należy decyzja o tym. Pozdro :)

Polski_Gamer

Niestety Andromeda rozgrywać się będzie długo po przygodach Shepard... też wolałabym kontynuacje z naszym widmem w roli głównej no, ale niestety :( Twórcy powiedzieli, że ma być to gra dla fanów ME, ale chcą by gra była też dla osób nieznających poprzedniej trylogii.
Obyśmy się nie zawiedli jako wielbiciele Me :)

ocenił(a) grę na 10
ELIKA_

True. Ale zobaczymy jak wyjdzie teraz to są jedynie spekulacje może dodadzą Sheparda do rozmów może nie, może będzie on kimś więcej może nie Kto to wie na razie czekamy. :)

Polski_Gamer

Chętnie podyskutuje po premierze o pierwszych wrażeniach :D

ocenił(a) grę na 10
Darado

A wiesz może, czy na PC takie coś jest albo będzie? Trochę łatwiej byłoby kupić wszystkie części z wszystkimi dodatkami razem.

ocenił(a) grę na 10
Aurona

na pc wyszło mass effect trilogy, znajdują się tam mass effect 1 z dodatkiem "Bring down the sky" ," Pinnacle Station", mass effect 2 z Zaeed: The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector i Normandy Crash za pośrednictwem Sieci Cerberusa i Mass effect 3 z dostępem do multi.
TAkże widać jak oni chcą sprzedać jeden produkt 2 razy, ogólnie nie polceam kupowac mass effect trilogy bo nie ma wszystkich dodatków z 2 , a te któe są to są darmowe chyba , a z 3 to nie ma żadnego dlc. Nie opłaca się moim zdaniem.Ogólnie dodatki na originie można kupić za pukty bioware które są bardzo drogie, dlatego ja chociaż mam orgynial 1 ,2 i 3 to sciagam z torrentow pelne wersje z wszystkimi dodatkami, bo szkoda wydawac mi kilkaset zlotych n wszystkie dlc.

ocenił(a) grę na 10
Darado

No niestety tego się obawiałam :( No nic, jest jeszcze nadzieja, że w ciągu paru lat wydadzą z wszystkimi DLC :)

ocenił(a) grę na 10
Aurona

Też na to liczę i czekam , ale oczywiste ,że priorytetem dla deweloperów jest Andromeda :)

ocenił(a) grę na 10
Darado

A jeszcze jedno pytanie mam: czy jak się ma kupiony klucz do Mass Effect 2, a nie pudełko, to czy jest jakiś sposób na to, żeby dostać się do tej Sieci Cerberusa? Pisze tam, że trzeba wpisać kod, ale z kluczem nie przyszedł żaden kod.

ocenił(a) grę na 10
Aurona

kurcze też kiedyś kupiłem kod do mass effect 2 na originie i też nie wiedziałem jak z ta siecią cerberusa jest, może to dziwne , ale jak przeszedłem i odinstalowałem grę ,to potem zauważyłem ,że sieć cerberusa i związane z nim dodatki mogę sciągnąć. Jakoś samo się to zrobiło, sam nie wiem jak
, także obawiam się ,że nie jestem w stanie pomóć :(
ale poszukam ,może coś znajdę:)

ocenił(a) grę na 10
Darado

http://www.gamespot.com/articles/don-t-expect-ps4-xbox-one-mass-effect-trilogy-r ema/1100-6428290/

No i znalazłem odpowiedź ;/

ocenił(a) grę na 10
Tybald

:(

użytkownik usunięty
Tybald

Jakby tak przy remasterze poprawili jazdę Mako, ach.. marzenie :D

ocenił(a) grę na 8
Tybald

Do Mass Effect 1 jest porządny mod graficzny, który sprawia, że jedynka wygląda lepiej niż 2 i 3. Remastery przeważnie słabo poprawiają wygląd gier. Mocniej mody graficzne.

ocenił(a) grę na 10
returner

Możesz podrzucić link albo nazwę moda?

ocenił(a) grę na 8
Tybald

MEUITM 3,2 gb. Najszybciej ściągniesz przez moddb.com. Mod poprawia jakość tekstur podłoża, ścian, twarzy, ubrań. Dodaje także Reshade więc zyskuje czerń, kolorystyka, cienie, oświetlenie i dodane jest kilka efektów. Zwłaszcza zrobiło na mnie wrażenie, że ten mod poprawił mocno jakość wielu twarzy i strojów.

ocenił(a) grę na 8
returner

https://www.moddb.com/mods/mass-effect-1-new-texture-updatesimprovements-mod/dow nloads/meuitm-anniversary-edition

ocenił(a) grę na 8
returner

Mod ma prosty instalator, który o dziwo sam wyszuka ścieżkę, gdzie masz zainstalowaną grę.

ocenił(a) grę na 8
returner

Do ME2 mam tylko Reshade. A do ME3 - Priority Earth Overhaul Mod - Celem moda jest gruntowne przerobienie końcówki kampanii Mass Effect 3, tak aby oferowała bardziej satysfakcjonujące zakończenie trylogii. Autorzy przywrócili wszystkie elementy, jakie BioWare wyrzuciło z gry na etapie produkcji, począwszy od prostych dialogów aż do całych brakujących scen, czyli intra Garrusa oraz śmierci kapitana Andersona. Mocno ulepszono także jakość scenek przerywnikowych, tekstur i dialogów. Podrasowano też warstwę audio oraz zapewniono nowy soundtrack dla Ziemi, lepiej oddający klimat zwiedzanych lokacji. Priority Earth Overhaul Mod wzbogaca również grę o zestaw nowych zdarzeń, np. starcie ze Żniwiarzem z udziałem pojazdu Mako. Ponadto większość sekwencji została w różnorodny sposób ulepszona.

ocenił(a) grę na 8
Tybald

wypuścili remaster : D

ocenił(a) grę na 10
Darooo2115

Moje pytanie ma siedem lat...

ocenił(a) grę na 8
Tybald

Moja odpowiedź ma 4 godziny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones