PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606340}
8,4 18 982
oceny
8,4 10 1 18982
Mass Effect
powrót do forum gry Mass Effect

Ulubiony skład

użytkownik usunięty

Kogo zabieraliście ze sobą najchętniej podczas misji?
Ja praktycznie zawsze wybierałem Tali ze względu na umiejętności deszyfracji i elektroniki, oraz Wrexa ze względu na odzywki :D
Dodatkowym czynnikiem było to, że sam używałem karabinów szturmowych, Wrexa wyspecjalizowałem w strzelbach, a Tali w pistolecie ;) Dreamteam!

ocenił(a) grę na 10

ME1 - Wrex i Garrus
ME2 - Grunt i Jack/Thane
ME3 - Liara i Garrus

ocenił(a) grę na 10

a ja Ashley i Kaidana ze względu na to,że grę zaczęłam od 2 i 3 , a jedynke na sam koniec bo nigdzie nie było jak jej dostać , nigdy nie poznałam Ashley i jedynie wiedziałam ,że zginęła i tak z sentymentu na stare dobre czasy brałam tą 2 ze sobą wszędzie, troche szkoda ,że w późniejszych rozgrywkach nie ma jakiegoś odwołania się do tych co zginęli w 1

ME1 - Garrus, Tali. Prawie w ogóle Liary.
ME2 - Samara, Grunt.Prawie w ogóle Mordina i Legion[a]
ME3 - Tali, Liara, rzadko Ash.

ocenił(a) grę na 9

W ME1 głównie Tali bo co chwilę trzeba było coś otworzyć i Wrexa, gdyż w polskiej wersji to prostu mózg się zawiesza od zajebistości jego odzywek xD

ocenił(a) grę na 8

ME1 - Ash i Liara
ME2 - Miranda i Jack/Kasumi
ME3 - Ash i Liara

ocenił(a) grę na 10

ME1 - Garrus i Wrex
ME2 - Garrus i Thane/Grunt
ME3 - Garrus i EDI/Liara

użytkownik usunięty

ME1 - Wrex Garrus. Duet nie do pod...ebania :D
ME2 - nie grałem
ME3 - nie grałem

ocenił(a) grę na 9

ME1 - Garrus i Tali
ME2 - Thane i Legion
ME3 - Garrus i Ash

ocenił(a) grę na 10

ME1-Garrus i Wrex (duet nie do pobicia)
w ME2 nie pamiętam, ale będę za jakiś czas przechodzić bo aktualnie powtarzam 1, a w 3 jeszcze nie grałam

SilverQueen

A ja sobie przetestowałem każdą postać (poza Kaidanem) na survivalu na pinnacle station. Polegało to na tym, że przyglądałem się jak radzą sobie poszczególne postacie z falami przeciwników, samemu stojąc w miejscu. Każda postać na 50 poziomie z wypasionym gearem.

W efekcie jedynymi postaciami, które okazały się nie ginąć w ciągu pierwszej minuty są Wrex i Liara. Wrex, ponieważ naprzemiennie stosował umiejętności boost shield i immunity, co zapewniało mu niemalże nietykalność, oraz posiadał niezłe skille ofensywne, więc dawał też radę likwidować sporą część wrogów. A Liara ponieważ dzięki jej biotycznym zdolnościom żaden przeciwnik nie dawał rady się do niej nawet zbliżyć, WSZYSCY jej przeciwnicy spędzali 95% swojego żywota dryfując beztrosko w powietrzu, podczas gdy Liara metodycznie ich eliminowała.

Garus odda parę strzałów, trzepnie jednego skilla, po czym pada jak mucha.

Ashley jeszcze gorzej, bo to samo co garrus, tyle, że bez żadnego skilla.

Tali potrafiła napsuć im trochę krwi, ale jej defensywa była bardzo mierna.

Najgorsze czasy uzyskała Ashley, oscylujące około 35 sekund.

Najlepsze czasy uzyskała Liara, z rekordem 4:30

ocenił(a) grę na 10
Patty Diphusa

wezmę to pod uwagę przy wyborze drużyny następnym razem :D

ocenił(a) grę na 10
SilverQueen

ME1: Garrus i Ashley (kiedy grałam adeptem), Garrus i Wrex (przy każdej innej specjalizacji)
ME2: Garrus i Legion (kiedy już go mam w drużynie to jest ze mną cały czas), Garrus i Jack/Miranda
ME3: Garrus i James/EDI (zdecydowanie mój ulubiony skład, ale tutaj często zabieram ze sobą też inne postaci)

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

wow, dzięki ci, ciekawe są te statystyki :D
ogólnie uważam że w pierwszej części klasy postaci jak i towarzysze nie mieli odpowiedniego balansu. Po prostu nie są jednakowo silne

MS1: z początku mój skład to Ashlay ze względu na jej komentarze, które często trafiały w sedno + Garrus, Wrex lub Tali, coby dać każdemu szansę. Gdy dołączyła Liara.... prawie zawsze mi już towarzyszyła, bo uwielbiałem, kiedy jej przeciwnicy latali w powietrzu :D ogólnie Ashley i Liara najczęściej, Aniołki Sheparda
MS2: Nie miałem swoich ulubieńców, każdy dostawał swoją szansę poza tym dennym murzynem :x dosyć często brałem Grunta i Garusa
MS3: Garrus i Liara, bo miałem wrazenie że się lubią lub Tali i Asley.

użytkownik usunięty
Patty Diphusa

Tak samo ich oceniłam w trakcie gry. Wrex najsilniejszy, Liara zanim padnie to wszyscy już latają i dlatego to mój ulubiony skład. Ashley mimo siły bojowej szybciutko ginęła. A pod względem fajności (dla renegata) największe jaja miał oczywiście Wrex (nic dziwnego, kroganie mają cztery jądra :D) i jeszcze Ashley jako tako.

ocenił(a) grę na 10

Ja zawsze brałam Ashley i Garrusa.

ocenił(a) grę na 8

M1 - Garrus i Ash ale zdarzała się też Tali z Garrusem, albo Wrexem
M2 - Nie grałam, bo nie ma to jak zacząć serie na 3, ostatniej części i skończyć na drugiej.
M3 - Garrus i Tali/Ash/Liara, ale kiedy mi poginęli to grałam z Garrusem i Ash.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones