PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663809}
8,1 2 812
ocen
8,1 10 1 2812
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
powrót do forum gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Nie wiem jaki cel jest robienie tych Extreme itp... tu już nie chodzi o trudność, a bezsensowną stratę czasu. Ile można robić w kółko to samo. Potencjał ogromny spieprzony właśnie tym faktem. Mogli dac wybór trudności na początku misji i kto by chciał to by sobie robił extreme (w tym ja)..... Poruszanie się po Afganistanie też strasznie męczące, często żeby przejechać niby kawałek trzeba naokoło jakiś małych gór jechać, niby taki Snake solo robi Sahelanthropusa a nie umie się wspiąć na 2 metrowe skałki? - no bez jaj

ocenił(a) grę na 9
DeadHawk

Te misje na wyższym poziomie trudności, to zwyczajne zapchajdziury, tania zagrywka mająca na celu niejako wydłużenie wątku fabularnego. Co do Afganistanu, to faktycznie; te niekonczace się pasma górskie bez przesmyków i wyłomow potrafią być frustrujace, też mnie to denerwowało. Generalnie rozgrywka bazuje na powtarzaniu misji, czy to w ramach zdobycia lepszej oceny, wypełnienia wszystkich zadań, pozyskania planów nowych broni, czy odbicia zakładników itd. Poza tym system rozgrywki jest tak rozbudowany, że można każdą misje przechodzić po wielokroć i za każdym razem w zupełnie inny sposób. Możliwości kreatywnej infiltracji jest multum. Można powiedzieć, że ograniczają nas, jako graczy, jedynie nasze zdolności manualne i wyobraźnia

ocenił(a) grę na 7
BelzeBoobies

Gdyby było tak jak piszesz - czyli, ze MOŻNA to by bylo jak najbardziej spoko. Natomiast tutaj TRZEBA i to irytuje. Zrobiłem około 120-130 misji pobocznych co sprawiało mi frajdę, natomiast jak miałem 2 raz w tym samym miejscu trzaskać Sahelanthropusa to odpuściłem...

ocenił(a) grę na 9
DeadHawk

Szczerze powiedziawszy, to nie wiedziałem, że te repetycje są wymagane do ukończenia gry. Powinny być opcjonalne tym bardziej, że nie wnoszą niczego nowego ani do rozgrywki, ani samej historii.

ocenił(a) grę na 9
BelzeBoobies

Panowie pomozcie. Nie moge przejsc misji na poczatku. Pisze Locate and recover the Honey Bee i nie moge znalezc tej broni, a przeszukalem juz wedlug mnie wszystko! Z gory dziekuje za pomoc.

ocenił(a) grę na 9
Cristiano87

Wyrzutnia (czyli owe HB) znajduje się na w grocie fortecy. Wchodzisz do groty (największe "pomieszczenie" o dziurawym sklepieniu, prowadzi tam wąski korytarz) i kierujesz się w lewo, w stronę mniejszych komór. W jednej z nich, po prawej stronie przy samym wejściu we wnęce obok wielkiej skrzyni, spoczywa cel twojej wyprawy. Jeśli dalej będziesz miał problem, to polecam jakiś filmik na YT.

ocenił(a) grę na 9
BelzeBoobies

Dzieki za szybka odpowiedz :) Obejrzalem wlasnie filmik na YT i tam gdzie powinna byc ta bron jej nie bylo. Ale juz znalazlem w zupelnie innym pomieszczeniu, mala czesc tej broni wystawala z za sciany w ktora byla wkomponowana, a powinna lezec w zasadzie na srodku tgo pomieszczenia. Wygladalo to tak jakby wystapil jakis błąd i przez to stracilem 3h ;/ Ale sie w koncu udalo :) Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
Cristiano87

To przez ten nieprecyzyjny opis misji. Nie ma w nim mowy o tym, że broń jest gdzieś dodatkowo ukryta, więc siłą rzeczy człowiek oczekuje, że będzie na widoku. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones