PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726301}
7,2 2 201
ocen
7,2 10 1 2201
Outlast 2
powrót do forum gry Outlast 2

Demo

ocenił(a) grę na 6

Jak Wasze wrażenie po demówce? (https://www.youtube.com/watch?v=a58xhkF1O5w)

vverva

Jest wyrąbisty klimat reporter w okularach jeśli to reporter grafika 10 /10 dużo więcej kryjówka i itp. Gra 10/10 polecam i czekam na pełną wersję !!!

vverva

Zapowiada się godna kontynuacja. Wybrali bardzo ciekawą lokalizację i jest potencjał na dobrą fabułę. Do tego świetna mechanika chowania się w szafach xD

vverva

Ogólnie całkiem w porządku mam wrażenia, ale przeszkadza mi trochę, że prawdopodobnie będą jakieś siły nadprzyrodzone lub coś w tym stylu. Pierwsza część z swoim szpitalem psychiatrycznym sprawiała wrażenie realistycznej.

użytkownik usunięty
vverva

Powiem szczerze i obiektywnie po ograniu demka. Zapowiadało się świetnie, ciemne miejsca, powolne budowanie napięcia wszystko fajnie, potem sekwencja w szkole, mówię sobie... kurcze skoro chcą wzorować się na silent hill, to może wypalić, ale nie po chwili straszak rodem z fnaf'a, nawet darowałem tego kruka na początku co wylatuje jakoś od niechcenia z okna, ale ten jump scare mówi mi, że będzie jak z jedynką, czyli tak samo

vverva

Nie zdążyłem pobrać Demo ze Steam bo za późno się zorientowałem.Ale jest szansa że będzie jeszcze mocniejszym horrorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones