PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768258}
6,6 3 506
ocen
6,6 10 1 3506
Pokémon GO
powrót do forum gry Pokémon GO

Co nie tak?

ocenił(a) grę na 6

Gra ogólnie spoko, tylko;

-Błędy, mało pokemonów na wsiach (mieszkam w małym miasteczku i nie narzekam ale jak jeżdżę po okolicy rowerem przez wsie dookoła to nie ma nic :/).

-Brak pokestopów na wsiach, u mnie w miasteczku jest ich 6, dwa gymy i tyle, dookoła choć jest sporo zabytków i ciekawych miejsc, szkoda że nie ma opcji dodawania punktów na mapie ;/

-Częste przeciążenia serwerów, często nie mogę się zalogować nie wiadomo czemu, gra każe mi się wylogować a potem nie mogę wejść na konto.

-Nierzadko pokemony nie pojawiają się koło drogi, szosy albo w innym miejscu tylko gdzieś w centrum czyjegoś pola, na środku stawu albo w czyimś domu. Co jest głupie bo nie da się tam wejść albo nie wypada albo to niebezpieczne.

-Naliczenie kilometrów, no i sedno. Więc, wczoraj przejechałem 30 KM a naliczyło mi 7 (dwa jajka) ja wiem że ponoć jest ograniczenie prędkości do 15'h ale by się więcej przydało, np 25 to było by łatwiej.

-Brak innej funkcji pozyskiwania słodyczy jak złapanie albo oddanie pokemona. Przydała by się jakaś wirtualna waluta za którą można by pozyskać dodatkowe cukierki ale walutę można by znaleźć tylko np. na pokestopach żeby nikt sobie nie kupował ewolucji.

-No oszczędność baterii, szkoda że aplikacja nie działa z wygaszonym ekranem albo nie da się jakoś uprościć wszystkiego w grze żeby ciągnęła mniej baterii. Przydało by się to bo jeśli apka ma działać na dworze to chyba powinni zrozumieć że nikt nie ma gniazdka i ładowarki przy sobie. Są powerbanki ale szczerze, to dodatkowa niepotrzebna elektronika. Przydało by się bo przecież nie wychodzi się tylko z domu na chwilę po pokemony.

WTTW_FILM

jakbys mial graczy ingress w poblizu, i to takich, ktorzy grali z głową, to byś miał w pokemonie teraz mase pokestopow i gymow. wszystkie pokestopy i gymy to portale z ingressu, a kazdy z osobna byl stworzony przez graczy i weryfikowany. sam zrobilem w swojej wsi 2 portale w ingress. Łącznie mam, na wsi 3 takie portale i 2 są pokestopami a jeden gymem. I to na wsi, gdzie nie ma dużo zabytków.

ocenił(a) grę na 6
madtrexx

Przecież piszę że ja mam 6 pokestopów w miejscowości i dwa gymy -.- to nie jest tak mało jak na większą wieś.

WTTW_FILM

Pokemony pojawiają się tam gdzie jest używana sieć komórkowa. Niestety na wsiach i w mniejszych miejscowościach będzie mała ilość pokemonów i raczej się to nie zmieni.

WTTW_FILM

Get a Life

ocenił(a) grę na 6
PIXA_GOD

Aha, kolejny przygłup który ma myślenie stułbi;

-gra w grę = nerd bez znajomych, a co jeśli Ci powiem że długo przed zapowiedzią tej gry i długo po jej popularności prowadzę aktywny tryb życia? Ale w telewizji mówią inaczej....

ocenił(a) grę na 9
WTTW_FILM

a na mojej wsi jest zero pokestopów zer gymuw a jak trafi sie pokemon to ratata lub pidgey lub spirow tylko na wabiku złapałem nidorana

ocenił(a) grę na 6
zuko_filmweb

Teraz nie wiem jak jest, już nie gram, konta pewnie sprzedam XD Raczej nic się nie zmieniło i "Gymów" -ów nie -uw.

ocenił(a) grę na 9
WTTW_FILM

tak patrzyłem

ocenił(a) grę na 6
zuko_filmweb

Ciekawe ile by dali za dwa konta oba 20 lvl z tymi lurami i innym syfem z pokemonami takimi jak Dragonite, Snorlax, Blastoise, Charmander, Lapras itd.. Nawet taurosa mam (stany), srzedam gdzieś oba z PSC 50 zł, co o takiej cenie sądzisz? Bo jeszcze grasz chyba.

ocenił(a) grę na 10
WTTW_FILM

ja gdybym tylko mógł to bym dał taką cenę bo mam 23 level a nawet dratini nie mam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones