PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612211}
7,4 1 488
ocen
7,4 10 1 1488
Project IGI
powrót do forum gry Project IGI

Szkoda ze jej nigdy nie przeszedłem, zatrzymałem sie na misji ''Baza radarowa'' i to był koniec - ale jeszcze przejde te gre :) 10/10

ocenił(a) grę na 10
sebek_08

Ja właśnie ją przeszedłem po raz kolejny pare lat po ostatnim. Ta misja to jeszcze nie jest połowa nawet :)
Musisz podejść do niej jak do gry snajperskiej a nie komandosa ala Arnold z M60 na ramieniu. Trzeba się chować używać gogli do celowania i wtedy kolesia z 300 metrów Kałachem ściągasz po kilku strzałach. Mapa też się przydaje i w każdej misji fajne bronie są poukrywane. W ostaniej jest Colt Anaconda :) 6 pocisków tyle jest amunicji i tej broni w całej grze ale moc powalająca :)

ocenił(a) grę na 9
docent88

Ja pomimo dużej ilości prób też nigdy jej nie przeszedłem. Na poziomie normalnym dochodziłem do rozbrajania bomby przez Anyę, gdzie zawsze jakimś cudem nie potrafiłem jej ochronić.
Natomiast na poziomie trudności: trudny dochodziłem max do mniej więcej 75% ostatniej mapy i dalej już dead ;]

ocenił(a) grę na 8
aqu32

Końcówka ostatniego poziomu to totalny hardcore zwłaszcza na poziomie trudnym. Seria z kałacha i mission failed, po za tym niezliczona ilość wrogów wypadających znikąd. W 6 misji jest to wręcz śmieszne gdy z jednego baraku wybiegają ciągle nowi przeciwnicy i biegają sobie od baraku do hangaru.
Trudna gra i zdążyła się już zestarzeć, mimo to poprzez sentyment (mój pierwszy FPS) lubię to niej wracać.

ocenił(a) grę na 8
Anthrax91

Ja sobie właśnie odświeżyłem stary hicior i przeszłem go już po raz 3, jak od czasu do czasu ginąc, poznaje się pozycje i zachowania wrogów, to za entym razem można przejść tą grę :) Jak zwykle z ostatnią misją męczyłem się od h*ja po raz trzeci, ale jakoś się udało :) Teraz zacząłem sobie 2 część i też mam zamiar przejść po raz 3.

ocenił(a) grę na 9
Marieka

O ile jedynka jest racjonalnie (i satysfakcjonująco) trudna to dwójkę wspominam jako jedną z najtrudniejszych gier po którą kiedykolwiek sięgnąłem - i to pomimo dodania opcji ograniczonego, ale jednak zapisu stanu gry.

ocenił(a) grę na 8
aqu32

No tyle tylko że w jedynce, w niektórych misjach, wyłażą czerwone berety w nieskończoność z baraków... Za to w 2 części, jak ktoś kiedyś napisał, przeciwnicy mają snajperskiego cela z jakiejkolwiek broni na kilometrowy dystans. A co do ostatniej misji pierwszej części, to gdyby nie Pancor Jakhammer, to nie wiem czy w ogóle bym przeszedł tą grę, w dwójce już niestety nie taki zachwycający... Swoją drogą, dziwne, że ta broń nie została spopularyzowana na świecie, nie jest tak globalnie użytkowana jak np. AK-47. Jak czytałem, to Pancor Jakhammer ostał się tylko ciekawostką, a wydaje się być najlepszym, pomysłem na strzelbę, ale co ja się znam, nawet broni w rękach nie trzymałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones