PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612211}
7,4 1 488
ocen
7,4 10 1 1488
Project IGI
powrót do forum gry Project IGI

Plusy i minusy gry

ocenił(a) grę na 8

Plusy:
+ bronie - na podstawie oryginałów; wygląd, dźwięki, przyjemność ze strzelania nieporównywalna w innych grach, można w nieskończoność napie*dalać i się nie nudzi.
+ spora różnorodność broni (o wiele mniejsza niż w 2 części, ale wystarczająco różnorodna by zaliczyć jako plus)
+ ciekawe, różnorodne i nieliniowe mapy; otwarte, można po nich łazić gdzie się chce, nawet jak to nie ma najmniejszego sensu
+ wybór metody przejścia w niektórych mapach: skradanka, albo otwarta walka
+ muzyka - no po prostu jest bardzo dobra
+ grafika - bo jak na rok produkcji, to świetnie się prezentuje
+ i jak na fps'a, to ciekawa fabuła, mi się dobrze oglądało filmiki i czytało tekst, wczuwając się w misję, co, jak i dlaczego muszę zrobić.
A teraz minusy
- brak zapisu stanu gry - po jakimś czasie się już można przyzwyczaić, ale przydałby się w razie jak nas coś odciąga od kompa i musimy go wyłączyć, a jesteśmy w trakcie misji i dobrze nam idzie, to przydało by się zapisać taki stan rzeczy.
- bardzo trudna - najtrudniejszy fps w jaki grałem (2 część podobnie), może to być dla niektórych plus, ale ostatecznie mogła by być ciut łatwiejsza.
- nieskończoność żołnierzy w niektórych misjach, ciągle wychodzących np. z baraków

ocenił(a) grę na 10
Marieka

Nie zgodzę się tylko z jednym minusem: bardzo trudna. To znaczy zgadzam się z tym że taka jest, ale uważam to za duży plus. Współczesne FPS-y można przejść w kilka godzin. Tutaj kilka godzin można męczyć się z jedną misją, jak to przejść jak mało życia do celu w cholerę daleko a apteczki już brak. Jak na wojnie :) i to jest piękne w tej grze.

ocenił(a) grę na 7
docent88

Moim zdaniem pierwsza część jest dosyć prosta jeżeli wie się jak optymalnie ukończyć misje czyt. gra drugi raz. Za to nigdy nie przeszedłem na najtrudniejszym poziomie części drugiej - niektóre misję są chyba zbyt wymagające biorąc pod uwagę brak zapisów na tym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones