PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611772}

RAGE

6,7 1 838
ocen
6,7 10 1 1838
RAGE
powrót do forum gry RAGE

nieoczekiwanie,

ocenił(a) grę na 10

znakomita gra, którą kupiłem za jakieś grosze w Saturnie w Złotych Tarasach, całkiem niedawno. Pomysłowo zrobiona, wciągająca, z klimatem, z ciekawą grafiką. Znać rękę mistrza - Johna Carmacka.

cesare_10

Gra ogólnie super ale sama końcówka bardzo słaba niestety :/
7.5/10

ocenił(a) grę na 10
cesare_10

Arcydzieło. Co najważniejsze długa gra. troche dupiate zakończenie, mysalełem że bedzie można wrócić do poprzednich miast ech..

ocenił(a) grę na 9
nicobellic94

Racja, zakończenie pozostawia niedosyt. Podobnie jak mała liczba bossów. A jak grać w RAGE'a to tylko razem z dodatkiem The Scorchers DLC.

ocenił(a) grę na 7
cesare_10

A ja jestem trochę zniesmaczony. Na plus klimat, grafika, długość. Minus za końcówkę, po zakończeniu gry brak możliwości jej kontynuowania, monotonię, słabą fabułę. Cóż......być może moje oczekiwania w stosunku do tej gry były za bardzo rozdmuchane.

ocenił(a) grę na 7
cesare_10

Nabyłem na muve bo ostatnio była za 8 zł w wersji cyfrowej, przymierzałem się do tego tytułu dość długo i co?
Gra ogólnie bardzo dobra, na plus mega klimat, mnie osobiście gra nieco przypomina Bullestrorma sam nie wiem czemu.
Plus za to że jak na FPS jest dość długa, na medium 9 godzin na hard pewnie dłużej bo ja na medium miałem kilka motywów że musiałem ostro kombinować, walka była czasem dośc trudna ale mi to osobiście odpowiada za jakiś czas zmierzę się z tą gra na wyższym poziomie trudności.
Połączenie wyścigów i strzelaniny też spoko ja osobiście nie jeździłem dużo bo na dłuższą metę może to być nużące.Ale jak ktoś jeździ tylko po to żeby dalej ciągnąc linię fabularną to nie powinien czuć się zniesmaczony.
Minusem jak dla mnie jest fakt że mimo tego że posiadam dość dobrą maszynkę do grania to gra owszem wyglądała ładnie ale tylko z daleka z bliska tekstury były paskudne i dogrywały mi się, możliwe że mam coś ze sterownikami.
Wątek fabularny wciąga ale niczym nie zaskakuje, moim największym zaskoczeniem był fakt że już grę już przeszedłem, spodziewałem się walki z generałem na końcu a tu nic, uruchomiłem antenę , postrzelałem do mutków patrzę a tutaj outro i koniec gry.
Duży minus, jednak gra ma sporo plusów więc ode mnie mocne 7

cesare_10

Taaa znać rękę mistrza, którego technologia źle działa. Wszystko powinno być ok, a tekstury doczytują się na naszych oczach! Mam dobry sprzęt gra na maksymalnych detalach działa mi mega płynnie, ale to doczytywanie tekstur jest dobijające. Wystarczy obrócić się szybko o 180 stopni, by zobaczyć jak doczytują się tekstury! To jest ta "ciekawa grafika".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones