PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 053
oceny
9,2 10 1 15053
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Na razie nic nie wiadomo o rozgrywce ale można być pewnym że RDR2 będzie mocnym kandydatem do tytułu gry roku. Rockstar nie odstawia fuszerki. Rockstar robi najlepsze gry.

ocenił(a) grę na 10
Hermanizacja

Mocnym kandydatem, to mało powiedziane.
To na 99% będzie gra roku, chyba, że w 2017 wyjdzie cyberpunk od cdp red, ale szansa na to jest mała.

użytkownik usunięty
tomeczekxxx_fw

Nigdy nic nie wiadomo, w końcu prace nad cyberpunk 2077 trwały od dawna, więc może będzie w 2017r. Jeżeli tak się stanie, to ciekawi mnie, które studio będzie lepsze, bo niewątpliwie o tytuł gry roku, cyberpunk pewnie spokojnie będzie walczył.

tomeczekxxx_fw

Jak widać dwie pozycje o których pisaliście zaplanowane na 2018, od siebie dodam jeszcze The Last of Us II, zapowiada się petarda rok???

brk91

TLoU part II wyjdzie w 2019 cyberpunk to pewnie dopiero 2020 co do gry roku to chyba mocnym kandydatem jest nowy GoW

Hermanizacja

też tak sądziłem ale po Wiedźminie 3 cdp red wbiło sie między najlepszych

Hermanizacja

Warto też zaznaczyć, że będzie to pierwsza gra Rockstar'a na nową generację.Otwarty świat w GTA V powalał, a przecież to wszystko było na starym sprzęcie.Także teraz to już w ogóle mapa będzie obłędna.Jestem tylko ciekaw jaka będzie skala w porównaniu do poprzednich gier.Mam nadzieję, że jednak będzie większa od ostatniego GTA.

ocenił(a) grę na 9
Hermanizacja

Dadzą czadu. To pewne. Gra będzie zacna.

ocenił(a) grę na 10
Hermanizacja

RDR 2 robi mniejsze studio San Diego niżeli GTA 5 ale sam czekam zniecierpliwością cóż to będzie, na dzisiejsze standardy to musi zatrybić. Teraz to już rzut lassem do premiery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones