PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611277}

Risen 2: Mroczne wody

Risen 2: Dark Waters
7,1 3 893
oceny
7,1 10 1 3893
Risen 2: Mroczne wody
powrót do forum gry Risen 2: Mroczne wody

Niestety Risen 2 nieco zawiódł moje oczekiwania. Dla mnie największymi minusami tej gry są
fabuła i scenariusz. Historia opowiedziana w grze jest prosta, banalna, bez zaskakujących
zwrotów akcji, do tego posiada mało satysfakcjonujące zakończenie. Jeśli chodzi o
scenariusz to gra za wolno się rozkręca. Dopiero po 6-8 godzinach dostajemy możliwość
podróżowania po całym świecie. Nie można również nie wspomnieć o całej masie bugów,
zarówno graficznych jak i w questach. System walki również nie prezentuje wysokiego
poziomu. Mimo to w grę ukończyłem i nie żałuje czasu z nią spędzonego. Nie zmienia to
jednak faktu że niedosyt pozostaje.

ocenił(a) grę na 7

Mi tam gra się podoba. Jest lekka i przyjemna. Z początku twórcy zapowiadali mroczną historię, ale najwidoczniej z tego zrezygnowali. Postawili na awanturniczą, lekko niepoważną przygodę podaną w lekkim sosie i to im się udało.

ocenił(a) grę na 9

Fabuła nie jest jakaś najgorsza, ale za krótka.

użytkownik usunięty
GTRcreative

Najgorsza zdecydowanie nie jest, ale jest przewidywalna i taka typowa. Bardziej od fabuły wciągnął mnie klimat, który jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones