PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608419}

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat
8,2 3 356
ocen
8,2 10 1 3356
S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Minimalnie przebija jedynkę.

Świetny motyw fabularny z tym Gauss Gunem, którego zdobywamy pod koniec.

STAMiNA

Na plus na pewno mniejsze lokacje, więcej bajerów, bardziej żywe środowisko (wałęsający się stalkerzy i bandyci zajmujący oczyszczone już budynki czy kompleksy), klimat i ulepszenia.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

w 100% się zgadzam!

STAMiNA

Z nieoficjalnym modem/rozszerzeniem Misery jeszcze lepsza, trudniejsza, z poprawioną grafiką i nie tylko. Warto wrócić do tego tytułu z tym właśnie modem, nawet po latach.

ocenił(a) grę na 9
_wilczur_

Dzięki za namiary. Obadam.

ocenił(a) grę na 10
_wilczur_

Ja osobiście wolę mod Autumn Aurora 2.1. Poziom trudności wyższy niż w podstawce, ale jeszcze w miarę rozsądny. W Misery grubo przesadzili z poziomem trudności, do granic absurdu wręcz. Nie uśmiecha mi się sytuacja gdzie byle pies ma mnie na 2 hity, a bandyta wytrzymuje 10 kul w klate podczas gdy sam celuje z 400m ze śrutówki.

ocenił(a) grę na 10
_wilczur_

AA 2.1 do "Cienia Czarnobyla" rzecz jasna ;).

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Mam jakies 70 % ukonczenia jedynki ... Bardzo czesto sie zawiesza :(, a moglo byc tak fajnie.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Zew jest bardzo dobry, na pewno lepszy od "Czystego Nieba", ale dla mnie jednak nr 1 jest "Cień Czarnobyla", jedynka była najbardziej klimatyczna. X18 nie zapomnę nigdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones