PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713853}
7,5 2 364
oceny
7,5 10 1 2364
SUPERHOT
powrót do forum gry SUPERHOT

poziom trudności

ocenił(a) grę na 10

szkoda że jest tak nierówny, niektóre plansze są długie i nie wiadomo skąd przyjdą przeciwnicy, trzeba zapamiętywać, a inne są krótkie i dość proste, a ostatni poziom jest tak z 4 razy trudniejszy niż którykolwiek z pozostałych

ocenił(a) grę na 7
psiaken

Nie przesadzajmy, gra jest prosta, szkoda, że nie ma poziomów trudności, do tego zdecydowanie za krótka, ta gra nie zasługuje na dyszkę.

ocenił(a) grę na 10
TomdeX

a po przejściu gry grałeś w challenge? wtedy dopiero się docenia to jak są skonstruowane niektóre poziomy i w niektórych trybach sprawiają niezłe trudności + grę oceniam również za dźwięk+obraz/ogólny klimat i za pomysł

ocenił(a) grę na 7
psiaken

Grałem, grałem, ogólnie spoko, tylko poziomy te same i już mnie nie rajcuje przechodzenie tego samego. Nie mówię, gra jest fajna, tylko po ty ile tą grę tworzyli i ile kasy dostali na ten projekt oczekiwałem dłuższej i bardziej rozbudowanej głównej rozgrywki.

ocenił(a) grę na 8
TomdeX

No ale co do ostatniego poziomu to psiaken jednak ma rację. Podczas gdy większość poziomów przechodziłem bezproblemowo za pierwszym podejściem, to przy ostatnim segmencie (a było ich chyba trzy) ostatniego poziomu wręcz chciałem rwać włosy z głowy. Nie pamiętam ile razy restartowałem...

Mati9319

Był jeszcze poziom w windzie, którego też nie można przejść za pierwszym razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones